Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rottenbull


rottenbull
senior tag

Par ev alatt kimasztak a gagyibol a TT-nel. Az elmult egy- masfel ev termese igen komoly. Ha igy folytatjak bajban lesznek a nagy lusta nevek.

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

nagyon diszko

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Nekem nagyon bejön.

(#4) kromatika


kromatika
veterán

Up.Jól néz ki.

(#5) core i7


core i7
addikt

Én is boldog TT tulaj vagyok és nagyon bejön ez a nagy ablak főleg hogy nem plexi hanem üveg :)

(#6) jedis


jedis
senior tag

Húúú ! Rég óta az első ház, ami nagyon bejövős. Még egy nappaliba is elmenne, a TV mellett ! :K Mondjuk a szivárványfunkciós ventik kiverték a biztit nálam, de látom van egyszínű kék is, ami már korrekt. :K Főleg ha lenne pirosba !!! :C :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#7) gianni85 válasza rottenbull (#1) üzenetére


gianni85
veterán

múltkor átnéztem a termékpalettát, aztán csak pislogtam. Nem feltétlen vennék még tőlük házat, de mindenképp tetten érhető a fejlődés. A hírben szereplő ház meg kifejezetten tetszik.

(#8) tailor74


tailor74
őstag

Szép ház, alakul a thermaltake választéka. :K
Már csak a P3-P5 matx, itx változatát hiányolom.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#9) Chrys_


Chrys_
addikt

Éppen a héten érkezett meg a Core V51 tőlük, még itt áll üresen, beépítésre várva.

(#10) gianni85 válasza gianni85 (#7) üzenetére


gianni85
veterán

visszaszívom... mindkét oldala üveg, az alaplapi tálca hátulját a kábeldzsungellel meg nem szeretném mutogatni :)

(#11) xEon1337


xEon1337
őstag

Szépek és jók ezek a házak, de könyörgöm, miért az ATX méret még mindig a standard?

Az emberek 90%-ának bőven kielégítené az igényét egy microATX deszka, ha esetleg a VGA mellé szeretne hangkártyát vagy WiFi adaptert.

Nézem neten a különböző CES-es gépház cikkeket és eddig minden cég csak ilyen batár monstrumokat mutatott be..

"Less but better" - Dieter Rams

(#12) total90 válasza xEon1337 (#11) üzenetére


total90
veterán

Mert aki PC hazát épít, azok több mint 70% ATX-ben gondolkodik. True story.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#13) Fred23 válasza xEon1337 (#11) üzenetére


Fred23
nagyúr

Gyakorlati tapasztalatom, hogy azt mondom magamnak, jó nekem az mATX, aztán meg ha szerelni kell, jobb érzés mégis egy ATX-ben szerelgetni, érezni, hogy van hely, hogy kényelmesen elférek. Ha tehetem, már inkább veszek ATX házat akkor is, ha mATX alaplap kerül bele!

(#14) xEon1337 válasza Fred23 (#13) üzenetére


xEon1337
őstag

Megértem, van benne valami..

Régebben nekem is ATX konfigjaim voltak, aztán tettem egy kitérőt egy ITX konfiggal, de olyan átgondolatlan és zsúfolt volt a gépház, hogy pár nap után váltottam mATX-re. (Lian Li PC-Q08, az oldallapra kellett csavarozni az alaplapot!, ezért ha le akartam venni a hátoldalát mondjuk egy HDD csere miatt, előtte ki kellett vennem a VGA-t.. ááá.) Valóban nem olyan szellős és jól szerelhető, de ha valaki csak ritkán módosítja a komponenseket, akkor csak egyszer kell megszenvedni a kábelmenedzsmenttel, utána viszont kevesebb helyet foglal az asztalon vagy az asztal mellett. :)

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#15) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Kell az ilyen a világító ramokhoz :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#16) MuLLeL


MuLLeL
csendes tag

Nálam is hasonló a probléma. Hétvégente általában "költözök" ezért hurcolbászni elég problémás lenne. A mostani TT házam pont elfér a hónom alatt. Ebben minden megvan ami a koncepciómba kellene mégis.... egy felső fogantyút suffniba megoldanék rá és minden OK (lenne). Értem én hogy a szellőzés és a könnyebb szerelhetőség miatt erőltetik az ATX-et, de nagyon hiányolok már egy kompaktabb hordozható vizes házat amin függőleges vga elhelyezés is van edzett üvegből. De nem ám olyan 14 kilós "hordozhatót" mint a CM Storm Trooper :C Lehet ebből suffni tuning lesz...Nagyon bejön

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.