Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Ezerrel megy a paraszt vakítás :C

(#2) Pete55555 válasza Tomassy00 (#1) üzenetére


Pete55555
addikt

Nagyon gáz az első lap azzal a nagy fehér műanyag lappal, meg a gagyi 10 ft-os 4 centis pörgettyűvel...

...Szeretem leracsniztatni...

(#3) Komplikato


Komplikato
veterán

ASUS ROG GT51CH
A monitort elfogadnám, de mi ez a keyboard??? :Y

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#4) matteo_szg válasza Pete55555 (#2) üzenetére


matteo_szg
őstag

Ami természetesen nem a lap tartozéka, hanem 3D-nyomtatással készült plusz elemek, ehhez mérten felszerelt kis ventivel. Tök random módon, picit promótálva a 3D-nyomtatást, mint lehetőséget.

jupiiii

(#5) twollah1976


twollah1976
őstag

Vajon meg hany evnek kell eltelnie, hogy a szamitastechnikaban a "gamer" vegre szitokszo legyen?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) #16939776 válasza Pete55555 (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ha azokat az idétlen PCH/VRM bordákat le cserélni valami sokkal egyszerűbe, még akár tetszene is. :U

(#7) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Mikor én vettem a mostani lapomat annak idején, 164 euró volt boltból zsír újan (kb 1 hónappal a megjelenése után) és ide hozták a kapuba...
Most nézegetem hogy milyen lapot kapnék ennyi pénzért, és a sírás kerülget. Nem hogy minőségi tápellátás, neadjisten wi-fi, de még egy nyomorult debug led sincs és 180+ eurós lapokról van szó ! A design meg már kezdi a jó izlés határát súrolni ! :W

(#8) Robert07


Robert07
aktív tag

Egy AMD-s lap sincs a zen-hez?

(#9) Komplikato válasza Robert07 (#8) üzenetére


Komplikato
veterán

Másik képriportnál volt egy rakat AsusTek, GigaByte, és a többiek részéről nem? De hivatalosan márciusban rajtolnak csak.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#10) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

A csapból is Rgb meg Rog folyik már lassan.
Vannak tűrhető dolgok az Asustól, de egyre jobban nem csipázom a márkát és a trendet...

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11) Joachim21


Joachim21
senior tag

Az ASUS akkora Intel partner, hogy a ZEN-re sermmit sem készültek, nekem is ez jön le több oldal beszámolójából is.

Régen volt egy csúcslap, ami ROG-os volt minden foglalathoz. Most meg van 10 féle maximus már...teljes káosz, mindenhol a prémium árra mennek?

[ Szerkesztve ]

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#12) Tomassy00 válasza Joachim21 (#11) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Pontosan. És csak az ár prémium, a termék/ek meg kb középkategóriásak.

(#13) Pete55555 válasza Joachim21 (#11) üzenetére


Pete55555
addikt

Ha véletlen tarol a zen, akkor majd pofáraesnek. Vagy gyorsba kiadnak pár lapot.

...Szeretem leracsniztatni...

(#14) Komplikato válasza Joachim21 (#11) üzenetére


Komplikato
veterán

Annak fényében kínos, hogy anno az első AMD lapot ők adták ki, igaz fehér, jelöletlen dobozban és ha jól tévedek a Pegatron nevű OEM részlegük csinálta, de így is ők voltak a "bátrak" az Intel ellenében. :D

Viszont szerintem már a P4 éra közepe óta játsszák azt, hogy jó support csak a drágább lapjaiknak van, most ezt tetézik azzal, hogy szinte csak abból van választék.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#15) Robert07 válasza Komplikato (#9) üzenetére


Robert07
aktív tag

Mindenkitol volt, csak az Asus-tol nem. :DDD

(#16) Komplikato válasza twollah1976 (#5) üzenetére


Komplikato
veterán

OFF: Előbb találtam egy HW oldalon fél tucat SuperMicro(!) Gamer alaplapot Z270/H270 vonalon. Szóval van az a pénz, amiért korpásodik a gyártó haja. ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#17) matteo_szg válasza Komplikato (#14) üzenetére


matteo_szg
őstag

Természetesen a színfalak mögött készen áll az AM4-es start az ASUS-nál is. Csak épp a ROG és Prime modelleket nem az AMD CES-es eseményén akarják bemutatni.

Továbbá az AMD eseményen egy-két készre szerelt PC márka gépében ASUS AM4-es lap volt, még valamilyen kódnéven, nem végleges formában.

Ráérünk még, az aktuális NDA-lejárta február végére várható; és ez még nem végleges dátum.

jupiiii

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.