Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

A 400ak szepek a spec alpha valami pocsék lett... Mondjuk egy lemezhely elferhetett volna azert jo ha van!

(#2) joe979 válasza Sebestyen01 (#1) üzenetére


joe979
aktív tag

Nem olyan pocsék az, a szálkás vonalú házak között , igenis jól néz ki. De az első két venti ami jár hozzá, ugyanaz a moslék lesz mint ami van az 500Rben.

Szissz

(#3) #16939776


#16939776
törölt tag

Teljes mértékben acélból készülnek, állítólag műanyagnak nyoma sincs a legfontosabb helyeken, tehát az előlap borítása is fémből van.

Vagy:
Szinte teljes mértékben acélból készülnek, tehát az előlap borítása is fémből van.
Képek alapján műanyagnak nyoma sincs, a legfontosabb helyeken.

A porszűrőről sem feledkeztek meg, ráadásul a Corsair nem spúroskodott, mindenhova raktak belőle.
Ide elfért volna egy felsorolás, a szleng helyett.

Hírhez: Egészen puritán és funkcióra koncentráló lett a 400-as, kalap elé. szvsz.

(#4) tailor74


tailor74
őstag

A 400-as házak szépek, és jó felépítésűek, a spec pedig inkább furcsa lett szetintem, mint szép.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#5) Menslee


Menslee
tag

A 400asok vérfertőzött gyereke lett az alpha vagymi? :DD
Komolyra fordítva a szót, egy 400C-t valaki hozzám vághatna mert így kicsit drágállom de ez lehet hogy csak én vagyok :R

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#6) flashpointer


flashpointer
őstag

Ah az a 400, pont ilyen felépítésűt akartam venni de nem volt (csak a nzxt de az meg nagyobb és nehezen beszerezhető) , kár hogy nem pár hónappal ezelőtt jött ki : /
Abmessungen: 425mm x 215mm x 464mm

(#7) edward2 válasza Sebestyen01 (#1) üzenetére


edward2
addikt

5 lemezhelyet is látok de lehet rosszul.

(#8) F34R


F34R
nagyúr

Jok a Carbide hazai, pont tegnap neztem oket Techpowerupon, belsejuk is jol atgondolt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.