Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) dobisti válasza Praetorianus (#25) üzenetére


dobisti
csendes tag

A legkevésbé sincs igazad véleményem szerint, legalábbis a saját példámból kiindulva. A BB a kedvenc márkám. Minden egyes új telefont messiásként vártam, és itt tobb év távlatáról beszélek. És most már rohadtul elegem van abból, hogy állandóan csalódnom kell, és hogy állandóan hülyének néznek. Felháborítónak tartom azt a hozzáállást, ami alapján a hamarosan csak felső kozépkategóriás hw-t drágábban adják mint a mai csúcstelefonokat. Ki tudnám fizetni a 270e forintot is, de rohadtul nem tudnám ezt megtenni, ha eddigi gazdálkodásom során is ilyen dontéseket hoztam volna.
Mindig adok nekik még egy esélyt, és mindig csalódást okoznak ezzel a dühítően arcátlan árképzésükkel. És a leginkább felháborító az, hogy minden egyes alkalommal megcsinálják ugyanezt, és egyszerűen nem, és nem hajlandóak észrevenni a nyilvánvaló baklovést.
A legjobban pont azért vagyok mérges rájuk, mert nagyon szeretnék már egy jó BB telefont, és nem az anyagi helyzetem, nem a munkám, nem bármilyen más külső korülmény miatt nem lehet egy, hanem pont miattuk kell lemondanom róla, mert egyetlen egy dologra nem vagyok hajlandó azért hogy BB-m legyen, az pedig az, hogy hülyét csináljak magamból!
Normális árazás mellett, csak én egyedül egy személyben, legalább 5-6 telefont vettem volna már tőlük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.