Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) Tigerclaw válasza Crafter32 (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Az várható volt, hogy már csak az androidra koncentrálnak, hiszen továbbra is alkalmazáshiány van a saját plaformukon. Ez szerintem logikus és jó döntés. Az hogy 1 max 2 új telefon jön idén az viszont szerintem hiba és még nagyobb hiba ha késlekednek a piacra dobással. Még mindig lenne esélyük újra felépíteni lassan a régi hírnevüket, de ha ilyen hibákat halmoznak egymásra, ennek az lesz a vége, hogy kivonulnak erről a piacról.

Az az 1 telefon amiről már egy ideje szólnak a pletykák, a Vienna kódnevű készülék a Q20 Classic utódja lesz, várhatóan ahhoz árazva, vagyis túl drága lesz hogy elterjedjen. Szokás szerint szép telefon, szerethető, de úgy árazva, mintha a piac nem is létezne körülöttük. Forintban 100 ezer körül kellene indítani, majd pár hónap múlva leengedni 80 környékére. Akkor lenne rá kereslet (persze mai hardverrel, nem többéve elavult procival, gyenge kamerával). A második telefon szerintem szintén lehetne olyan qwerty modell, csak olcsóbban 30-50 közé árazva. A "Z" vonalat szerintem felesleges folytatniuk, mert abban a szegmensben nem tudnak mit kezdeni a konkurenciával.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.