Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Márton


Márton
nagyúr

És az Ultra-D?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3) Márton válasza twollah1976 (#2) üzenetére


Márton
nagyúr

köszönjük e mesét Emese :)

Az LG már kezdi is, 4k 3D-t ír egyes 4k tv-inél.

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4) XmoD válasza twollah1976 (#2) üzenetére


XmoD
aktív tag

Haldoklik? És mi lesz helyette ? :U

(#5) srph25 válasza XmoD (#4) üzenetére


srph25
tag

VR

(#6) Madwe válasza srph25 (#5) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egyrészt a vr ugyanúgy 3d, másrészt az nem épp a tvk leváltására való. Vagy úgy képzelitek el a jövőt h a 4 fős család ül a nappalin s mindenkin egy vr sisak van :D? az egy teljesen egyéni felhasználásra való dolog, ellentétben a tv-vel, amit ált. többen néznek.

(#7) Márton válasza srph25 (#5) üzenetére


Márton
nagyúr

Ahova ismét 3D tartalom kell :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#8) XmoD válasza Madwe (#6) üzenetére


XmoD
aktív tag

Nem kell már oda TV mindenki megveszi 600$ áron az Ocolus-t és csókolom :D És már látom a szomorú jövőt:

(#9) elefant válasza Márton (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

amit láttam belőle, az nem volt az igazi sajnos. de csak zárás előtt értem oda, úgyhogy ma megyek vissza,ha minden jól megy.

(#10) Partz válasza Márton (#3) üzenetére


Partz
senior tag

Érdekes, pont az Lg nyilatkozta nem rég, hogy a 3D-s tévék leáldozóban vannak. Sőt az idei felső kategóriás B6 oled tévéjükbe már nem is raknak 3D-t.

(#11) Márton válasza Partz (#10) üzenetére


Márton
nagyúr

Talán még ők se tudják mit akarnak a nézők? :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#12) Flashget válasza Márton (#11) üzenetére


Flashget
félisten

De. Egy normális tévét mindenféle pr. maszlag nélkül. Hozzák ki a teljes palettát ami van nekik és azpkból összerakok egy normális tévézésre való tévét. Mint ahogy a Csúf rakta össze a pisztolyát. :)
[link]

Realme GT Master Edition

(#13) Ratman


Ratman
tag

Hagyni kéne már ezt az egész 3D-t. Zsákutca az egész. Inkább értelmes irányokba kéne befektetni a fejlesztési energiákat.

(#14) XmoD válasza Ratman (#13) üzenetére


XmoD
aktív tag

Mint pl ? Csak nem a VR ? :DDD

(#15) Ratman válasza XmoD (#14) üzenetére


Ratman
tag

Nem, azon kívül van ezer és egy fejleszteni való. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.