Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jedis


jedis
senior tag

Szegény ember makprója 2000-é ??? :Y :Y :Y :C

[ Szerkesztve ]

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#2) king.mp válasza jedis (#1) üzenetére


king.mp
aktív tag

Nem az itteni szegényekre céloztak vele. :)

(#4) alevan válasza jedis (#1) üzenetére


alevan
őstag

Jelenleg a legótvarabb Mac Pro 3.7GHz Quad-Core Intel Xeon E5 processzorral, 12GB DDR3-al, 2 AMD FirePro D300-al és 256GB SSDvel összesen 2999$. Szóval igen, a 2000$ kezdőár nem rossz. Főleg, hogy itt támogatott a DDR4 és van USB-C, míg a Mac-eket nem frissítették még.

Mondjuk személyes preferencia, de ha már ott tartanék, hogy ennyit adok egy gépre, akkor inkább kipótolom egy Mac Pro-ra. Igaz, el sem tudom képzelni, mire tudnám felhasználni :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#5) F34R


F34R
nagyúr

Jezus ereje, atkoppintotta a Mac-tol, a hutesre kivancsi lennek, mert anno inovacionak mondtak.
Ahhoz kepest nem vettek lejebb az arazo filcet, es lehet inkabb Macit vennek sokan.

(#6) Tikakukac


Tikakukac
titán

De miért akar mindenki Mac akármit gyártani? Még éppen gémer gépet nem csinálnak Macből, de minden mást kopiznak ha kell ha nem, üzleti gép, asztali, noti meg bármi. Ez nem tudom miért akadt be mindenhol, aki Mac-et akar azt vesz, pont. Más rendszer más termék, más klub. Érteni kéne ennyi év után, hogy hiába lesz papíron egy TP is Mac Air, ha nem úgy néz ki és nem az van rajta, nem lesz siker.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7) Zedz


Zedz
addikt

De hát ez nem Oculus ready. ;]

(#8) YM


YM
senior tag

Álámínium? :DDD

(#9) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

A haz kerul itt sokba. De ha mar premium haz, akkor inkabb toluk valami.

Caselabs

[ Szerkesztve ]

(#10) #16939776


#16939776
törölt tag

...#... Ez kikérem magamnak. buy..me buy..me :))

(#11) Thocy a ZAGY


Thocy a ZAGY
tag

37dB... Ennyi pénzért ne halljak már működésből eredő zajt, nem érdekel, hogy mi van benne.

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#12) Olajka02


Olajka02
aktív tag

Furrrrcsán olcsó... :F

(#13) jedis


jedis
senior tag

Nohh ! Van egy porosodó, üres 5 lityis Heineken-es söröshordó a szekrény tetején, meg a lomis szekrényem alján egy AM1-es mini-ITX-es félkonfig . Fogom őket, és csinálok má valami b.szos kis Mekpróklónt én is. :D

[ Szerkesztve ]

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#14) DjFlanker válasza jedis (#13) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

Hajrá, feltétlen írj majd a végeredményről :)

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#15) Zsidaaj


Zsidaaj
tag

Úgy érzem apple ezt nem hagyja annyiban azért

186 pozitív és 0 negatív értékelés az oldalon!

(#16) troviko


troviko
senior tag

Szerintem még mindig nagyon gagyi ez a henger ház, de legalább ezt nem annyira könnyű összekeverni egy kukával...

https://www.oldtech.hu/

(#17) YM válasza Zsidaaj (#15) üzenetére


YM
senior tag

Az Apple az Apple. Az iPhone az iPhone. Aki almás cuccot akar, az kifizet 2x annyit is, ha ugyanazt tudja akkor is... imidzs szempontjából nincs konkurenciájuk. :U

(#19) Borzoló


Borzoló
senior tag

Magyaroknak marad a 771 xeon.
Mindenesetre nagyon szep cucc.

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#21) Chal válasza #32839680 (#20) üzenetére


Chal
addikt

Ott ezt KÖRberöhögnék, szóval szerintem ilyet nem mertek megkockáztatni :)

(#22) Meridian válasza jedis (#13) üzenetére


Meridian
senior tag

Én is elkezdtem má', de már az 5ik alaplapot töröm el, mikó' a házba akarom belehajtani... ;) :P

(#24) Chal válasza #32839680 (#23) üzenetére


Chal
addikt

Túl sok volt benne a színesfém, meg a PC ház eleve Darth Vader sisakjának a formájától indul, lehetőleg minél több bazári leddel. Amíg ez nem változik addig nem lesznek ilyen jellegű házak :(

[ Szerkesztve ]

(#26) AGE-T


AGE-T
senior tag

Akkor én nyomorult vagyok, nem szegény, vagy nem is tudom...:D :DDD

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#27) majnz


majnz
tag

ez a szegény emberé:)

[link]

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#28) imibogyo válasza majnz (#27) üzenetére


imibogyo
veterán

Mondjuk szegény ember Mac Projának nekem inkább ez ugrik be, mondjuk 5-600$ környéki összegből, mint egy 2000$-os masina...

Még ha nem feltétlen a magyar állapotokból kell kiindulni... De ha meg már nem abból indulunk ki, akkor meg tuti nem fizetnék 2000-et ezért, hanem inkább fizetnék 3000-et az eredetiért, ahol a kinézet milyenségétől eltekintve is sok egyéb értéket kapok még a plusz pénzért. :K

(#29) AGE-T


AGE-T
senior tag

Ez sem rossz!

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#30) Thrawnad válasza majnz (#27) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Egy ilyet lehet veszek

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#31) hszilard666 válasza Tikakukac (#6) üzenetére


hszilard666
veterán

Azé' szerintem a 2013 as mac pro az egyik leggyönyörűbb device ami eddig eljutott a consumer kategóriáig! :K A másik a tristellar itx ház, de azt nem lehet kapni :W

Az MSI kukához ( ;] ) Nem bejövős a design, de az ötlet töccik! remélem Lian li ék csinálnak mac pro PC házat. 3 évvel az eredeti release után illene kiadni valami hasonlót! ;]

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#33) hszilard666 válasza #32839680 (#32) üzenetére


hszilard666
veterán

Notebook alkatrészek? :U Sírnék ha d700 meg xeon lehetne a notimban!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#35) alevan válasza #32839680 (#34) üzenetére


alevan
őstag

SSD, HDD, CPU, RAM. Ezek mind standardok. Alaplap és GPU ami egyedi.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#37) macman507 válasza king.mp (#2) üzenetére


macman507
aktív tag

Azt hinné az ember, hogy a cikkeket magyaroknak írják itt.. :D

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#38) hszilard666 válasza #32839680 (#34) üzenetére


hszilard666
veterán

És ez miért baj ha tudja a rendszer hűteni rendesen? :B

"Azért a régi MacPro mérföldekkel szerelhetőbb volt."
Hozzátenném hogy akkora is mint egy tank :C

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#40) sonymdhu válasza Borzoló (#19) üzenetére


sonymdhu
csendes tag

Én maradok a 1366 xeon nál :)

(#41) hszilard666 válasza #32839680 (#39) üzenetére


hszilard666
veterán

Míg halk és rendesen megy, szerintem mindegy hogy milyen hőfokon teszi. Az a 80 fok nem nagy kunszt, 290Xek 95 fokon mennek, gtx 780Ti- im évek óta izzik és tökéletesen megy, szóval nem nagy cucc. Ha meg esetleg valami baki folytán megmurdelne a milliós kuka, akkor mehet vissza gariba, azt csókolom! :K

Jók is voltak azok a gépek! Volt itthon egy G5 ös powermacem, imádtam! Nagy álmom egy olyan házba bika PC-t összeröffenteni! :B

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#42) Tenkes válasza majnz (#27) üzenetére


Tenkes
csendes tag

Igaz, ez tényleg a szegény emberé. (Még a "kicsiszolt" marketing képen is ferdén állnak a csatlakozások a házban) :)

ZX81>HT1080>Primo64>Commodore64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.