Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Magyarul rádugom egy PCI-E-sínre, és már megy is? :F
Akkor fölösleges lesz az mSATA, meg az M.2 foglalat az alaplapokon?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) tatararpad


tatararpad
őstag

PCIe sávot használ, nem PCIe foglalatot. És ez mobil termékekbe van szánva, nem asztali alaplapokba.

(#3) satz18 válasza AxBattler (#1) üzenetére


satz18
őstag

M2 bôl van SATA és pci e változat is. Ez esetben az utóbbiról van szó Ami gyorsabb, de ettôl as még M2 foglalatú

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#4) IamMenyus


IamMenyus
tag

X99 lapokba való ez perpill, ott lehet jól kihasználni a pcie 4x m.2 NGFF foglalatokban,
épp ideje a versenynek hogy lentebb tornázzák az árakat. :R

(#5) AxBattler


AxBattler
félisten

Ja tényleg, el is felejtettem!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6) mepet


mepet
addikt

Ez a fejlesztés elvileg meg kéne felezze az SSD-k árát, mivel az előállítási költségek legalább feleződtek. Reméljük az SSD kartell (ami átvette a winchester kartell helyét) ezúttal nem fogja tudni sikeresen magasan tartani az árakat. Vagy majd kitalálnak megint valami árvizet, és kész... ;]

(#7) Kotomicuki válasza mepet (#6) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Sajnos, nem szűnt meg a HDD-kartell - sem!

Az előállítási költségek idáig is (túl) alacsonyak voltak, csak a részvényesek igényeinek a túlzott növekedése és az ezt maradéktalanul kiszolgáló cégvezetések miatt nem csökkenhetnek az árak - a K&F-i költségeket meg már rég megtérítették.
Ha végre tartósak is volnának, ami nálam 6-8 évet legalább jelent, akkor az alaplapokon is feltűnhetnének ezek a jószágok - természetesen, nem extra pénzekért!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.