Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

fantáziátlan mind sajnos, meg laggolnak is.
iPad Air és a mini retina minden szempontból jobb ezeknél.

(#2) Ailton


Ailton
tag

Én jobban szeretem azt a gomb kiosztást, mint amit a 8.4"-es meg az iPad is használ, mert így ha fektetetten használom, a két szélénél fogva, akkor nem kell középre nyúlkálnom a gombokhoz, simán az egyik kezemnél kéznél van a gomb...

(#3) Johnny194


Johnny194
aktív tag

ritkán van ilyen időpontban hír :D

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#4) Kurrens


Kurrens
tag

A toll meg nem kapacitív, érdemes lenne utána nézni a cikk megírása előtt...

(#5) sanyijedi


sanyijedi
őstag

mi a különbség a Galaxy NotePro és a Galaxy TabPro 12" között a tollon kívül?

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#6) petipetya válasza Stanley-B. (#1) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mi az az Ipad?

"nincs rá lezsóidő"

(#7) domerator válasza petipetya (#6) üzenetére


domerator
veterán

Ne tudd meg :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8) roli543


roli543
őstag

Szerintem igen erősre sikeredtek a gépek, az új felületnek köszönhetően pedig végre nem egy felnagyított okos telefont fog az ember a kezében, mint a Tab3 széria, csak a hülye gombokat felejtse már el a Samsung!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#9) bok92 válasza sanyijedi (#5) üzenetére


bok92
addikt

Semmi. :N

(#10) puskint


puskint
tag

A 8,4"-es kifejezetten tetszik, sőt, a fizikai gombok is - már csak arra vagyok kíváncsi mennyibe fog kerülni, s vajon drágább lesz-e, mint a Mini Retina.

(#11) G4bi89


G4bi89
senior tag

Hurrá
Eljutottunk oda, hogy a tabletek akkorák (legalábbis kijelző méretben) mint a kompakt laptopok... :(
Amikor megjött ez az egész örület, akkor pont azzal etették be a népet, hogy kicsi,kompakt csak előveszed és máris használhatod tartalom fogyasztásra.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#12) AS


AS
félisten

Jó az uj win 8 menü:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) Lall


Lall
veterán

Ezeknek ott a nagy Ázsiában, tényleg nincs egy önálló ötletük? :U Szánalmas.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#14) Ádám16 válasza Lall (#13) üzenetére


Ádám16
addikt

+Ebben a kivitelben a ModernUI szerintem gusztustalan is, közel nincs olyan elegáns, mint az MS megoldása.

(#15) Lall válasza Ádám16 (#14) üzenetére


Lall
veterán

Te ehhez nem értesz. Ezt Magazine UX-nek hívják, sokkal jobb, mint a "fújjszarcsempe", mert android van mögötte. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#16) BobTail


BobTail
őstag

Most állok tablet vásárlása előtt, és ezek egyáltalán nem fogtak meg. A Nokia meg mindenféle tapasztalat nélkül lerakott egy olyat az asztalra, hogy a WinRT ellenére is: kell.

(#17) Ádám16 válasza Lall (#15) üzenetére


Ádám16
addikt

jogos, my bad :o

;]

(#18) dsr


dsr
senior tag

Szerintem nem olyan rosszak, a 8-as tetszik :)

(#19) Zoja™ válasza Stanley-B. (#1) üzenetére


Zoja™
őstag

Mindjárt megyek én is valami más által megrágott almás topic-ba trollkodni... ;]

(#20) valenc


valenc
tag

Ezekben amúgy mi a meggyőző?Az előzőek pont ugyanilyenek...

(#21) tjb007


tjb007
nagyúr

Kihoztak négy új modellt, amiből kettő totálisan felesleges.
A 8,4 és 12 hüvelykes TabPro tiszta sor, de arra, hogy milyen racionális szempont alapján volt szükség a Note 10.1 (2014 Edition) újbóli kiadására, ráadásul két néven is, még mindig nem sikerült rájönnöm.

(#22) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...a szokásos kötelező (két) plusz modell. Gyűljön csak az elektronikai hulladék...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#23) #24536576 válasza Lall (#13) üzenetére


#24536576
törölt tag

Most épp kiről másoltak?

(#24) Lall válasza #24536576 (#23) üzenetére


Lall
veterán

Nagyon nehéz ám rájönni. :U

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#25) HawerKing


HawerKing
őstag

Jol neznek ki s az uj ui is jobban tetszik mint a regi viszont az nem , hogy nemhajlandoak megvalni attol a menugombtol :((

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#26) gerii


gerii
addikt

Ha jól látom, és jól értem, akkor a Samsung egy Apple szerű, Win8 kinézetű Androidot akar eladni :C
Legalább sok embernek segít könyebb döntést hozni, miszerint ha nem tetszik a csempe akkor vegyél iPad-et. Sokan meg is fogadják ezt a tanácsot :K

(#27) joey04


joey04
titán

ezek most nem is lettek rosszak, bár van pár fölös modell, de az eddig is volt a samunál...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) halkow


halkow
őstag

az árazásra leszek kíváncsi ;] ,én továbbra se vennék ilyet ,nettre sokkal jobb egy noti szerintem

Alcatel onetouch idol2s the king

(#29) Ailton válasza halkow (#28) üzenetére


Ailton
tag

Netre sokkal jobb egy tablet, szerintem.

(#30) eclipse19


eclipse19
senior tag

A 10 colos, de a 12-es már mindenképpen 2 emberes használatra készült: fogja az egyik a két kezével a tabletet balról és jobbról (mint egy rendes tablet felhasználó) és megkéri a másikat, hogy nyomja már meg azt a fránya gombot középen. :C
Mert, hogy nem éri el a tablet szélének elengedése nélkül a középső gombot, de lehet, hogy a másik kettőt sem, az biztos. :W

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#31) Stanley-B. válasza petipetya (#6) üzenetére


Stanley-B.
őstag

(#32) sid87 válasza Stanley-B. (#1) üzenetére


sid87
senior tag

Egy ízig vérig Apple fantól miért várnánk más véleményt? :) Használd csak az almád, mások meg döntsék el maguk kell-e ez nekik.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#33) Wave86


Wave86
tag

Érdekes ez a 12.2"-os méret. Már korábban voltak róla pletykák, de nem hittem volna, hogy tényleg meglépik.
Nekem az látszik, hogy jó sok szegmenst akarnak lefedni, a legkölünbözőbb igényekre.
Mondjuk a felhasználók sem tudják pontosan mit akarnak. Néha jobb lenne egy kicsi és könnyen hordozható, máskor meg egy nagy és erős gépre lenne szükségük. Világos, hogy ezt egy készülékkel nem lehet megoldani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.