Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) maxinteger


maxinteger
csendes tag

Egy plusz kép a hírhez a CES-ről:
[link]

(#2) rudi


rudi
nagyúr

Vajon a 2013-as tényleg a Lenovo éve lesz...?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#3) Televan74


Televan74
nagyúr

1700$ sírni fogok. ;] Amúgy nem rossz a elképzelés , de az ára...

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) rudi válasza Televan74 (#3) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem ha elsőre ennyiért akarják adni, az nagyon is kellemes, mert ha kiforr, akkor harmadárral lehet számolni. Egy ilyen "asztal" új dimenziót adna a stratégiai játékoknak, kis okossággal flipper, régi stílusú játéktermi gép, air hockey, univerzális táblás társasjáték csinálható belőle, és a multitouch alapú új dolgokról még nem is beszéltünk. Jó lenne, ha a Nintendo ráharapna...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Nagyon pofás az első kütyü, bár elgondolkodtató hogyan lehet ezt kényelmesen használni... egész nap tartani a kezedet képtelenség, vízszintesen tartva meg kérdőjel lesz az ember hátából :DDD Legjobb lenne úgy használni, mint egy tabletet, de ekkora monstrumot hogyan? :F Mégis visszatérünk oda, hogy a hagyományos PC-monitor-bill/egér felállásnál nincs jobb :U

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#6) inferno88


inferno88
őstag

Ahogy Pityu "gémer" gépe kinéz belülről....a pofám leszakadna,ha ennyiért ilyen igénytelen foscht adnék ki a kezeim közül.

Semper fi!

(#7) rudi válasza Stalker-2572 (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

Mondjuk inkább úgy, hogy hagyományos PC-monitor-bill/egér felállásnál nincs hatékonyabb. Ezek a mindenféle érintős meg dönthető dolgok inkább felhasználói élményteremtésre - értsd szórakozásra - vannak. Ha jönnek a haverok, ledöntjük a monitot, játszunk rajta valami taperolós vicceset, aztán másnap (alapos sikálás után) jöhet a billentyűzet meg az egér és a meló.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Legalább Lenovóéknál megy a munka. Bár tényleg van egy pár dolog amit én kicsit átgondolnék. Az a gamer pc nem hiszem, hogy népszerű lesz.

(#9) Zodicus


Zodicus
senior tag

Nagyon tetszetősek. :K

(#10) Puma K válasza inferno88 (#6) üzenetére


Puma K
veterán

1. A gépet nem nézegeted minden nap, hogy milyen a belseje.

2. Ez egy összerakott gép, ergó te nem is láthatsz bele sosem, mert akkor ugrik a garancia.

3. Aki ilyen gépet vesz azt nem érdekli hogy néz ki a belseje.

4. Saját gyártású alaplapot használ a Lenovo a kép alapján, és sokad rangú tényező a kinézet.

Ennyi erővel én is sírhatnék a Lenovo Y570 laptopom miatt -mert ugyan az a 2 gép tehát megveszed, használod, örülsz- ,mint feljebb írtam sosem látod a belsejét csak ha szétszeded, hogy kék az alaplapja és "hogy néz már ki". Én feketét "akarok" :N

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#11) siti válasza Puma K (#10) üzenetére


siti
senior tag

semmi gond ezzel. a ph közönsége főleg hardver b@zi, aki szereti nézegetni, mutogatnia a gépét. sajna azt már nem fogadják el, hogy mások, a többség, pedig nem. na nekik készülnek ilyen pofás gépek. Nem kell ezen sírni, apple-nek egész jól bejött hogy fényes, szép, drága, ezt próbálják meg sokan meglovagolni, csak nem osx vonalon.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#12) MASSlag


MASSlag
tag

Nem hiszem, hogy a szép belső befolyásolná a gép teljesítményét. Ahogy már többen is írták, ez egy OEM gép, nem fogod tudni kinyitni, ráadásul nem is ablakos. Ellenben úgy néz ki, mint ami jól szellőzik.
Amit nem értek, hogy miért nem raktak bele teljes hosszúságú ATX lapot, pedig a házon van elég slot. Így nem lehet két VGA mellé berakni már semmit (hangkártya, Thunderbolt, WLAN, stb.)

A hajtogatós gépbe gondolom valami prémium panel van. TN-el, lefektetve elég rossz képet adna a betekintési szögek miatt. Szerintem ezért is ennyi az ára. Amúgy nekem tetszik az ötlet, így talán a tapizás is érhet valamit.
Kérdés, hogy a mechanikája mennyire stabil, kibír-e egy köztes pozíciót, mondjuk 70 fokkal megdöntve.

A játékok, szépek, kreatívak, de a gazdag gyerekek játékai. Láthatóan prototípusok, hátha egy két jó funkciót implementálni lehet belőlük.

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#13) Kov1024 válasza Puma K (#10) üzenetére


Kov1024
tag

Én ezt mind értem, csak ez pont az a réteg, akinek a küllem is számít, pláne jól jön, ha van egy plexi ablak, amin be lehet kukkantani a gép belsejébe (itt ezt érthető okokból nem erőltették). Én csak azt mondom, hogy egy 1500 dolláros indulóárú géptől ez azért elég gyenge, nem egy cég foglalkozik kulcskész gamer konfigok árusításával, például egy Digital Storm vagy Origin vagy akármilyen más névnél nem éppen ez a minőség és látvány. De teljesítményéhez képest legyen korrekt az ára, és akkor azt lehet rá mondani, hogy sallangmentes :D

(#14) vinibali


vinibali
őstag

ezt az asztali gépet Radeon HD89x0-el is hírbe hozták, bár lehet csak rebrand szinten

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.