Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SkodaDuda


SkodaDuda
tag

Maradjunk annyiban, hogy egyike az első hajlított TV-knek.
Link

(#2) BloodRay válasza SkodaDuda (#1) üzenetére


BloodRay
veterán

Ott a pont.
Kíváncsi leszek egyébként mennyire fog terjedni ez a kialakítás.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3) tixem


tixem
addikt

hogy nem koreai csaj vigyorog mellette :DDD

érdekes elgondolás, később valahol tuti hasznát vesszük

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#4) danikollar


danikollar
őstag

Én nem hajlított változatban is elviselném ezt a TV-t! :Y

(#5) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jól néz ki, el tudnám képzelni otthon. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6) JoeYi


JoeYi
őstag

hmm, és lesz egyetlen fókuszpont ahonnét tökéletesen lehet élvezni a képet a többiek meg szívnak a szobában

(#7) madgie válasza JoeYi (#6) üzenetére


madgie
titán

Meg a falat is hozzáhajlítjuk :))

(#8) Ati1979


Ati1979
veterán

Na ennek a hajlított kijelzőjű telefonnal ellentétben legalább van értelme. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) IBasterd


IBasterd
tag

Lenne helye a szobában, az tuti. Érdekes cucc, megnézném élőben.

Annak a linkelt LG-hármasnak is... Még dolgozok jó pár évet, és megveszem. ;] Amikor akciós lesz a Tecsóban.

[ Szerkesztve ]

(#10) Male válasza madgie (#7) üzenetére


Male
nagyúr

Jah, vagy eljön a saroktévék kora :D

(#11) McSico


McSico
senior tag

Ez mind szép és jó. De mikor fog egyáltalán a boltokba kerülni a Samsung OLED TV? Vagy legalább egy monitor. Ideje lenne már az elavult LCD kijelzőket nyugdíjba küldeni.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#12) Dany007 válasza leslieke (#5) üzenetére


Dany007
veterán

A csajt vagy a TV-t? Vagy így együtt? :D

(#13) Malachi válasza JoeYi (#6) üzenetére


Malachi
addikt

első gondolatom. garantált élmény, agglegényeknek és szingli csajoknak.

(#14) leslieke válasza Dany007 (#12) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Együtt. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15) atike


atike
nagyúr

Tetszene... :) Igen, is-is... :D

(#16) Watchdog


Watchdog
aktív tag

Na tessék, a hordótorzításos képcső kiment a divatból, most a rövid sík korszak után itt a párna... :DDD

(#17) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

100inch-be 3d vel jöhet a nappalimba és kész az IMAX élmény :D
Vagy legyen hajtható így mindenki úgy hajtogatja ahogy akarja, pl fel lehetne tekerni mint a projector vásznat.

[ Szerkesztve ]

GTA V : Pacikuki007

(#18) Integra


Integra
titán

elfogadnék 3 db-ot egymás mellé iracing-hez és fps-hez.. :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19) atti_2010 válasza Sasal1ty (#17) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Az a gyanúm hogy nem ajánlott sem feltekerni sem hajtogatni, mindkettőre érvényes lehet a csajra is.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#20) madgie válasza atti_2010 (#19) üzenetére


madgie
titán

A feltekeréstől már csak egy lépés, hogy el is lehessen szívni :D

(#21) Sasal1ty válasza atti_2010 (#19) üzenetére


Sasal1ty
tag

Főleg a tvre értettem, de a csaj is kompaktabb lenne es helytakarekos tárolás tenné lehetővé:)

GTA V : Pacikuki007

(#22) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

(vajon mikor szoknak már le arról, hogy egy nővel, vagy női testrésszel reklámozzanak valamit...)

Semmilyen gyakorlati hasznát nem látom a hajlított kijelzőnek egy TV esetében. Minden más használati cikknél - mobiltelefon pl. - jó lehet, de TV-nél nincs értelme.

Végre hozzászoktunk a síkképernyőkhöz a CRT "gömbképernyő" ére után, most meg már homorú lesz...

(#23) banhammer


banhammer
veterán

Horror aron fogjak adni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#24) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Ez igen! Imax 3D otthon! :DDD Simán vennék ilyet elérhető áron.

Pixel 8 Hazel

(#25) BatchMan


BatchMan
senior tag

Körbe rakhatod vele a szobát :)
1981-ben Moszkvában láttam körmozit - hülye érzés volt, hogy nem láthattam az egész filmet
Akik a csajra hajtanak, csak szólok, ez is gyári hibás: nincs rajta kikapcsoló ;]

(#26) atike válasza BatchMan (#25) üzenetére


atike
nagyúr

Dehogy nincs. Csak hadonászni kell és kikapcsol. ;] :P :P :P

(#27) Chapel


Chapel
addikt

Egy rendes marketing fotóra telhetne egy ilyen cuccnál, mert ez kritikán aluli :U

Amúgy kellemes kis darab. Már hogy a tv....meg a hölgy is ;]

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#28) csendes


csendes
őstag

Á, ennél már van sokkal fejlettebb, csak ahhoz félgömb-kupolás nappali kell: [link] :DDD

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#29) kromatika


kromatika
veterán

tetszik.szívesen elnézegetném a szomámba ágyban feküdve,a melette lévő hölgy társaságában.

Légy jó mind halálig.

(#30) Male válasza szilagyiv (#22) üzenetére


Male
nagyúr

Miért, ez jobb látvány? :DDD
(PH!-n is volt hír, ezzel a képpel, de most nem találom)

(#31) TESCO-Zsömle válasza szilagyiv (#22) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az IMAX vászon is homorú, és van előnye.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32) orbano válasza szilagyiv (#22) üzenetére


orbano
félisten

Egyszerű: majd amikor a férfiak többsége nem akar már nőket b*szni. Ha nem tetszik a rendszer, statuálj példát, szokj le a nőkről :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#33) blackydan


blackydan
senior tag

Már csak egy kör alakú szoba kéne nekem, belehajtogatnék egy ilyen tv-t aztán mehet is a mozi :DD

(#34) Segal


Segal
veterán

Azért halkan megjegyzem bejelentette a Samsung az F sorozatot is meg a 85 colos 4K tévéjét is csak épp itt egy szó sem esett róla.
Ahogy az LG 55 és 65 colos 4K tévéjéről sem meg a Panasonic stylussal firkálható tévéjéről sem de a 4K-s OLED tévékről sem szóval tévé fronton gyakorlatilag az összes érdekesség kimaradt csak a Sony és a Toshiba lett leközölve.

Amúgy a cikkhez egyértelmű hogy ezeké a tévéké a jövő de mire ez a hajlított OLED megfizethető árba lesz minimum 55 colos de inkább nagyobb méretbe ahol már valóban értelme is lenne (és akkor a 4K-t még meg sem említettem) addig még jópár évnek kell eltellnie.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#35) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Samsung!! Mikor vehetek OLED tapétát ? :F ;]

PS4

(#36) szilagyiv válasza Male (#30) üzenetére


szilagyiv
senior tag

Neki legalább van köze a termékhez :)

(#37) Chapel válasza Male (#30) üzenetére


Chapel
addikt

Ha gonosz lennék azt mondanám, hogy valahogy így képzelek el, egy elcseszett szemöldök beültetést ;] :D

Akkor már inkább csinos néni ;]

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#38) szilagyiv válasza orbano (#32) üzenetére


szilagyiv
senior tag

Ez egy igen hosszú és szomorú vita lenne, úgyhogy el se kezdjük. Maradjunk annyiban, hogy én egy IT magazin oldalára az IT hírekért jövök, nem nőket nézni.
Viszont ha már olyan sokat beszélnek az emberek az egyenjogúságról, akkor miért mindig női kíséret van a termékek mellé?
Azé' me mocskossovinisztadisznók.

(#39) szilagyiv válasza TESCO-Zsömle (#31) üzenetére


szilagyiv
senior tag

Igen, de az IMAX vászon 1000x akkora, mint ez a téjvé.

(#40) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Inkább a monitorokkal foglalkoznának... csak az nem ekkora üzlet.

Legyen 1m széles, 40cm magas hajlított monitor az asztalomon, 5000 x 2000 pixel felbontással (esetleg 4000 x 1600).

(#41) madgie válasza ROBOTER (#40) üzenetére


madgie
titán

Majd megkapjuk tabletben. Mit számít, hogy hordozhatatlan lesz, meg felesleges?

(#42) bteebi


bteebi
veterán

Jópofának jópofa, de egyelőre - a hajlított képernyőnek - nem sok értelmét látom, de lehet, hogy csak gyér a fantáziám. Persze azért elfogadnám, már csak azért is, mert OLED :). Biztos nagyon szép képe van, és a Samut ismervén a fícsörök is rendben lehetnek.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#43) ROBOTER válasza madgie (#41) üzenetére


ROBOTER
addikt

Eszméletlen, hogy mennyire kezd elmaradni a felsőkategóriás monitor üzletág.

A 27''-eseknél az 1200-sorosak aránya lecsökkent, visszaálltak 16:9-re sok helyen, a nagyobb felbontású pedig már eleve csak ilyen aránnyal jön. A 30'' és vele az egyik legeltaláltabb felbontás (2560x1600) lényegében eltűnt.

Nevetséges, hogy a tabletem 36%-kal nagyobb felbontású, mint az "óriás" monitorom.

Beállítottam mellé egy 17''-os régi monitort. Már azon gondolkodtam múltkor, hogy próbálok egy megegyező típusú használt monitort szerezni a mostani mellé, és akkor lesz felületem bőven. De miután láttam a használt árakat, lemondtam róla. :D

[ Szerkesztve ]

(#44) madgie válasza ROBOTER (#43) üzenetére


madgie
titán

Ugyanígy gondolom, a maradék hajam kihullik, hogy most is van két, monitor-kategóriában kitűnőnek mondható megjelenítőm, és mégis kis híján rám jön a sírás, miután az iPad után rájuk nézek :(

(#45) Male válasza szilagyiv (#36) üzenetére


Male
nagyúr

Persze, csak mi kellemesebb a férfi szemnek... :)

(#46) M@trixfan válasza madgie (#44) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ennek ez az átka, hogy i4 és iPad 364 után már csak HDPI monitort szeretne az ember az OS X HDPI kezelésével. Hosszabb cikkeket, fórumokat már én sem vagyok hajlandó nem az iPad-ről olvasni.

twitter: MatrixfanLive

(#47) Chapel válasza madgie (#44) üzenetére


Chapel
addikt

Ha úgy lennék anyagilag és 27-30"-os kategóriában nézelődnék szerintem vennék egy imac féle csak monitort önmagában. (elnézést, nem tudom mi a nevük)
Valami eszméletlen a képe :K

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#48) M@trixfan válasza M@trixfan (#46) üzenetére


M@trixfan
addikt

"iPad 364" LOL :DDD iPad 3/4 akart lenni.

twitter: MatrixfanLive

(#49) vinibali


vinibali
őstag

a mozikban hány éve is van hajlított vászon? :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#50) XtremLor


XtremLor
őstag

A hir ha igaz az LG standjan is talalhato hajlitott OLED tv, amit iden piacra is dobnak: [link]

"Legen...Wait for it...Dary"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.