Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kcsa


kcsa
veterán

Three, four six. Chinglishül: tree for sex :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2) Doki42


Doki42
őstag

Ez nem jött át😂🙄

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#3) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Baromi nagy cellect reklám a "teszt" elején, igazi tesztnek nem igazán nevezhető tartalom és rövid időn belül már legalább a második olyan "cikk" a MA-n, ami valójában reklám, de ez nem kerül nyíltan jelölésre az írásban.

Egyre jobban süllyed a szint, amit a féloldalas, el nem tüntethető reklámok, valamint a folyamatosan emelkedő bevételek melletti állandó reklámblokkoló miatti sírás egyáltalán nem ellensúlyoz.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) Bossyy


Bossyy
tag

Már 13 ezerért lehet venni Tronsmart Mega-t és azt a plusz néhány ezrest már tényleg érdemes rádobni, mert az tényleg bitangul szól. A teszthez szólva: nem lehet, hogy ennek is kell valamilyen kábel pl. az aux in bemenetre, hogy működjön az FM rádió, mint a mobiloknál? El tudom képzelni, hogy nincs beépített FM antennája, azért nem működik az a funkció.

(#5) Pete55555


Pete55555
addikt

Ahogy a hátlapi csatlakozót elnézem, nekem is hasonló van, más kinézettel. 3.500 volt e-bay-ről.

FM rádióhoz a microUSB kábelt kell bedugni antennának.

...Szeretem leracsniztatni...

(#6) mcs


mcs
veterán

Majdnem, vagy talán pont ugyanez létezik Auchan márkás Qiliveban is. Legalább egy telefon hangszórójánál jobban szól. :D

(#7) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Nem tudom a tyúk volt előbb vagy a tojás, de a Vifa Helsinki dettó ez a dizájn.

(#8) Johnie válasza Bossyy (#4) üzenetére


Johnie
tag

A számból vetted ki a szót. Még nyáron vettem Eustock-tól egy Tronsmart Element Mega-t 12.000-ért. Nagyobb eszközre számítottam, mikor kicsomagoltam döbbentem le, hogy bár súlyra nehéz, tök jól hordozható kis cucc. Gondoltam pici méret=gagyi hangzás. De nem... sőt. Ennyi pénzért meglepően jól szól, valamint simán 8-10 órákat hajtom mielőtt lemerülne. Nem bántam meg

[ Szerkesztve ]

Intel i5 4460, Xigmatek Loki 963, AsRock H97 PRO4, 2x4GB HyperX 1600MHz, Kingston 120GB SSD, Samsung 500GB HDD, Samsung ODD, Radeon HD 7770, FSP Hyper 600W, Cooler Master Elite 330.

(#9) dhstyle


dhstyle
tag

Sziasztok , még nem hirdettem meg őket , de van kettő darab ilyen hangszoróm vadonat új bontatlanok és amúgy árához mérten kifejezetten jól szól , nincs hasonló árban semmilyen gyártónak terméke ami hasonlót tud.. valamivel bolti ár alatt oda tudom őket adni :) további info privi.

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#10) Jeanne d'Arc

Most jöttem rá hogy ez a speaker a szilikon tok gyártó cég terméke. Terjeszkednek ezek szerint. ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#11) kcsa válasza Jeanne d'Arc (#10) üzenetére


kcsa
veterán

Nem gyártanak azok semmit, matricázó cég.

(#12) Icetee válasza kcsa (#11) üzenetére


Icetee
aktív tag

Így van! Cellect olyan mint az Overmax (nem tudom van-e még ilyen cég), annak is volt egy csomó műszaki cucca, ami igazából csak átmatricázott valami kínai gyártónak a terméke.

(#13) mcs válasza Icetee (#12) üzenetére


mcs
veterán

Hogyne lenne, legalábbis madarasban még virít az olcsó projektoruk és a kézi játék konzoluk. :)

(#14) carl18


carl18
addikt

Ipari hulladék... Hangját meghallgatnám mit szól egy Tronsmart T6 ellen :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#15) winhate


winhate
őstag

Qilive 1512. Inkabb es erosen ajanlott az ara miatt is ha kaphato meg. (Nyaron vettem Aukhanban)

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#16) Nandish

Már a képek alapján is látszik a rossz összeszereléso technologia, az anyag minőségről nem is beszélve! Természetesen egy ilyen árérzékeny piacon mint ami a magyar, tuti menni fog nagyon...

12 éve vagyok Ph-n! 13 éve szerelek Apple készülékeket...

(#17) carl18 válasza Nandish (#16) üzenetére


carl18
addikt

A hangja se lehet valami jó. Igen az emberek inkább olcsót keresnek, nem a hangzás számít.

Elég sok embert ismerek magam körül aki az ilyesmi kínai vackokat használja, és még elégedettek is vele. Jó hangos, ez a vélemény róla. A mély hangokba meg ott maradtak a gyártó asztalon.

Persze az árért nem lehet annyira rossz, de inkább kicsit hozzá kell rakni és venni egy tronsmartot.
Nekem egy Tronsmart T6 van 11400 ft volt + 990 a szállítás. Nem reklámozni akarom, de bármelyik kínai vackot vagy JBL go-t megeszi reggelire. Ha az ember vesz egyszer valami akkor legyen jó, mint sem használhatatlan.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#18) Gabbbb


Gabbbb
senior tag

Szerintem a tízezres kategória királya az Anker Soundcore. 24 órás üzemidő, kiváló hangerő, tolerálható hangminőség és méret.

[ Szerkesztve ]

(#19) carl18 válasza Gabbbb (#18) üzenetére


carl18
addikt

"Szerinted" A tronsmartom pedig lelépi elég távolról :D [link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#20) Gabbbb válasza carl18 (#19) üzenetére


Gabbbb
senior tag

A Tronsmart jelentősen drágább (az Anker most 8eFt körüli $), jóval gyengébb az üzemideje és hangminőségben is ???, hogy megveri-e, basszusban és hangerőben esetleg, de tisztaságban/kifinomultságban szinte biztosan nem, méretre is jelentősen nagyobb.

Egyébként már a belinkelt YT linken is hallom, hogy mennyire brummog a túltolt basszussal a Tronsmart XD. Számomra nem kérdés, hogy melyik a jobb, ha nem R&B a fő hallgatott műfaj.

[ Szerkesztve ]

(#21) carl18 válasza Gabbbb (#20) üzenetére


carl18
addikt

Hát én jobban szeretem ha add mélyet is, számomra meg az anker hangja túl gyenge.
Másrészt szerinted jelentősen drágább, én 11400+ szállításért vettem a T6-ot újanta.
2400 ft nem jelentős különbség, aminek egyik része a szállítás.

Igen nagyobb hangerőn valóban túltolt a basszus de egy Equalizerrel lehet orvosolni a problémát.

Szerintem hallgasd meg élőbe mind kettőt, van ezer meg 1 hangszóró a piacon. Csak mert neked valami bevált még nem biztos az a legjobb vétel. Bár most már felkeltetted az érdeklődésem, hol 8E az anker? :U

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#22) Plebi válasza carl18 (#19) üzenetére


Plebi
senior tag

Én nem lennék annyira büszke a Tronsmart minőségére, lehet, hogy mély az van benne, de semmi más nincs. Az általad linkelt összehasonlítót hallgatva, kiábrándítóan dobozhangja van a Tronsmartnak, összemos mindent, semmit sem lehet belőle tisztán kihallani.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#23) carl18 válasza Plebi (#22) üzenetére


carl18
addikt

Hát ez zenétől függ és környezettől. Én elég sok hordozható hangszórót hallottam és a T6 ha be van járatva és kis EQ-t abszolút jó a hangja. Alapból valóban túl vezért a basszus benne. Sok hangszórót hallottam és a T6 inkább mint sem rossz. Bár mikor elsőnek hallottam én se ejtettem le az állam tőle.

Az SRS 300-al felveszi a harcot akkor meg már nem rossz kis cucc.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.