Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nem gyengén különbözik az ízlésünk, ahogy nézem ez a cipő a mai divatirányzatot követi, én már a második Adidas Superstar cipőmet hordom, bár a 2. már teljesen bőr, méghozzá ilyen: [link] (kids méret van a linkben, de sajnos már nem vagyok kid, de ugyanilyen a felnőtt is :D)
Már nem nagyon lehet kapni, de fulljó. Hja és kicsit drága.

Bár nem nagyon tudom milyen a stílusod, fehéret télre nem a legjobb ötlet szerintem.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2) mephi666 válasza Apollyon (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem is ilyen van... fekete velúr, barna csíkokkal... 2.5éve megvan, akkor 14ezer volt és semmi baja... kedvenc cipőm :K meg ott a magas szárú betkós a nagyon hidegekre... abba aztán tényleg nem megy bele a hó...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Móci


Móci
addikt

A Superstar nekem is nagyon tetszik, majd szerintem beszerzek én is egyet.
Télen általában bakancsban járok a faluban, bár egy 'ünneplős' téli cipőt nekem sem ártana venni...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) 14adam válasza Apollyon (#1) üzenetére


14adam
addikt

Tesóm 6-7 éve vette a superstart. Azóta sincs kiszakadva sehol se. Vettem egy nike cipőt két éve. Az egész eleje végig van hasadva,a talpa annyira elkopott,hogy már szinte zoknin megyek a sarkánál és még az oldala is lejött. Most megint vettem egy nike-it megnézni,hogy ez vajon meddig bírja. 2 év gari miatt is vettem meg. Mindjárt teszek fel róluk képet mert a nevét nem tudom pontosan. Meg van egy adidas bringás cipőm. Már majdnem 4 éves de még seholse jött szétt

(#5) barnam_


barnam_
nagyúr

Télre ne ilyet vegyél, hanem csizmát vagy bakancsot :U

(#6) szablya


szablya
tag

Nekem most egy mutatós, kemény téli bakancsra fáj a fogam, 10 sorosat szeretnék.

ilyesmire gondoltam (bár ez nem kifejezetten téli).

Amúgy most egy fekete-fehér Wink cipőt nyúzok, nem egy Adidas, de szép, kényelmes, és talán eltart még egy darabig :)

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Magasszárú Osiris, Supra, etc etc. Nekem Osiris Rhyme Remix van, szép, jó és meleg is:)

when the sun shines, we'll shine together

(#8) Apollyon válasza mephi666 (#2) üzenetére


Apollyon
Korrektor

és 14adam: Az én előző superstarom 2,5 évig bírta, és még mindig egyben van de sajna le kellett cserélnem, mert a jobb beázott elöl, valszeg mert a társasházunk kapuját mindig a jobb lábammal "rúgom be" (igazából csak tolom), és lehet az nem tett jót a cipő orránál az illesztésekben... Egyébként az is fekete velúr, bőrcsíkokkal, viszont az új már jobban néz ki, mert az egész teljesen bőr... Ááááhhh tökjó és sokkal kényelmesebb is, igaz be kellett azért járatni :)

De hogy ne offoljuk szénné szegény srác topikját, szerintem is inkább valami jobb márka cipőjét kéne venni, én pl télen-nyáron hordom az Adidast, de jégen meg vagyok lőve, mert ha nem vigyázok nagyon, akkor oltári nagyot lehet benne hanyatt zakózni, vagy inkább azt mondanám hogy valami komolyabb bakancs, nekem az is volt jópár éve acélbetétes, na az mindent vitt, bár én már kinőttem ebből a korszakból :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#9) mephi666 válasza Apollyon (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

jégen szerintem a bakancs sem az igazi, mert kegyetlenül tud csúszni... én mutattam már be olyan pároslábas hanyattesést, hogy szerintem kandikamerába simán elment volna :D

régen (kb 2001-ben leárazva, 10-ért) vettem egy baromi jó converse-t... képet sajnos nem találok, mert converse-ből vagy 5ezer fajta... ez nem volt akkora böszme, mint a deszkás cipők nagy része, de sima cipőknél nagyobb volt... fekete, velúr... 5éven keresztül szinte folyamatosan hordtam, mire totál lekopott a sarkánál... jégen is tapadt :K ...nagyon szerettem... sajnos azóta az újabb converse-ek dizájnja teljesen más és nekem nem tetszenek...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Mr.Csizmás válasza barnam_ (#5) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

én is innen hordom a csizmáimat :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) barnam_ válasza Mr.Csizmás (#10) üzenetére


barnam_
nagyúr

Látom van ott minden ami kell :) Megfogom nézegetni, köszi.
Én már vagy 6 éve egy félmagas (boka fölé ér) férfi bélelt csizmát hordok, nagyon kényelmes, könnyű belebújni (zipzár), és egyszer se fázott még benne a lábam.

(#12) Mr.Csizmás válasza barnam_ (#11) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] én meg ilyet :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) vans?


vans?
őstag

En is ilyen problemaval kuzdottem. A megoldas: Nike Sweet Classic High. Bor, faszan nez ki, van egy rakat szinben, magasszaru, es 22k.

hábm bábm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.