Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mark75


mark75
senior tag

Ki fogja ezt használni :F :U

(#2) copin


copin
őstag

Mind a két SIM-et 3 sávon kezeli? A telefonálás hangminősége milyen? Van róla olyan kép, amin látszik a nyák?

(#3) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Az első bekezdés odavág :R :))

mod: "az elképesztően innovatív digital multimedia felirat" - ez se rossz :DDD

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#4) karl_fischer


karl_fischer
aktív tag

csak annyira gagyi, mint a legtöbb kínai fos

(#5) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Egy óra ami két SIMet kezel, kamerája is van meg taccskín (nem elírás), sztereó headset, mi kell még? Ráadásul csak 60k :DDD

Na jó, ez még csak nem is vicces :N . De a cikk minőségi :R

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#6) copin válasza TheDragon007 (#5) üzenetére


copin
őstag

Egy kínai oldalon is csak 10k-val ócóbban láttam.

[ Szerkesztve ]

(#7) Zsolto


Zsolto
őstag

Nagyon jó írás, gratulálok. Vicces, tartalmas, markáns.
Az óra meg... istenem, hát vártunk mást?

Kíváncsi leszek, vajon felbukkan-e egy mindenre elszánt matador, aki valamilyen oknál fogva megveszi és el tudja mondani, hogy miért jó ez neki. Mert én akárhogy erőltetem a fantáziámat, nem tudok elképzelni olyan élethelyzetet, amikor ez lenne a Megfelelő Kütyü.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#8) Bocha válasza copin (#2) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Kérlek olvasd el alaposabban a cikket, választ találsz a kérdéseidre. A képes dolgot meg nem értem, nézd végig a cikket, hogy van-e olyan kép, miért ide teszel fel ilyen kérdést? Mellesleg hogy érted, hogy "amin látszik a nyák"? Arra gondolsz, hogy szétszedtem-e?

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#9) copin válasza Bocha (#8) üzenetére


copin
őstag

FCC-s kép is elég lenne. Utólag már 1 kérdésre találtam választ. A BT-s kihangosító nem igazán érdekel.

Arra gondolsz, hogy szétszedtem-e?

Nem, ti nem szeditek szét soha, de mivel kerestetek róla infókat, hátha találtatok valamit, a kérdést ezért tettem fel itt. Egyszerű, nem?

[ Szerkesztve ]

(#10) papi77


papi77
addikt

Szerintem ez akkor is csak egy kínai tucat bóvli! Nekem nem kellene semmiképpen! :(

Az első: NOKIA 1611

(#11) 64b0r


64b0r
aktív tag

Az arany giccsládáról fotót akar a nép (én mindenképpen :U )

A kamera meg nagyon fasza helyre került, teljesen jól lehet vele kémfotókat csinálni :D
Az íráshoz grat, a szokásos minőséget hozza. :C

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#12) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

nem tudok mit mondani - legfeljebb annyit, h megnéztelek volna a bankban sms írás közben... :DDD
mármint ha a könnyektől láttam volna valamit egyáltalán... :U

a dobozról képet a népnek, ha lehet, pls! :K :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13) Bocha válasza copin (#9) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Félreértettelek, elnézést! ;)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#14) Bocha válasza bolondember (#12) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Oké, egy órán belül. :D

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#15) Mazsika


Mazsika
őstag

először el se akartam olvasni a tesztet, de aztán az összegzést csak elolvastam, de gondoltam hogy valami iylesmi lesz... ráadásul két sim bele :D :Y

Dáccsika

(#16) wwenigma válasza copin (#6) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

-10k? A legdrágábbat 38ért tudom, az alja 26e....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#17) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Írjanak vele sms-t egész nap azok, akik ezt a hülyeséget kitalálták :DD

(#18) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Volna egy kérdésem. Van-e értelme megírni egy elemzést, vagy egyáltalán elvégezni a tesztet egy olyan embernek, aki így kezdni a bevezetőt?
Szakad belőle, hogy semmi kedve hozzá, hogy eleve előre leírja, hogy semmibe nem nézi. Akkor miért ő elemzi? Ennek mi értelme?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#19) hemaka


hemaka
nagyúr

Én még mindig nem hiszem, hogy egy ilyen órának pl. idehaza van valami létjogosultsága. :\

(#20) nrgia


nrgia
őstag

Húúú apám ez is egy kíválló kínai termék... :)) Kell egy ilyen!

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#21) eziskamu válasza nrgia (#20) üzenetére


eziskamu
addikt

Jaja, nekem ingyen kellene, ha esetleg nem kellene visszaadni a próbadarabot, akkor a kuka helyett inkább nálam landoljon. :)

[ Szerkesztve ]

(#22) sekli


sekli
addikt

szerintem vannak olyan HTC-k is, aminél a SIM alatt van a microSD hely...

(#23) glutamin


glutamin
őstag

Tud valaki olyan karóratelefonról, ami normálisan is néz ki. Kamera, dual sim meg hasonlók nem kellenének. Amint lesz valami kisebb méretű akksi, úg ylesznek szé megoldások is.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#24) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Bocha:

Bog alig egy éve tesztelte ezt a Sagem-et (Porsche P9521), aminek a SIM alatt van a memóriakari foglalata...

Szerintem egy kicsi változtatással tényleg Te lehetsz az első a tapasztalatoddal:

"...magyarán a CECT M860 az első olyan készülék, aminél a memóriakártya cseréjéhez nem csak az akkumulátort, de a SIM-et is ki kell kapnunk."

Na ezt a fél mondatot ha így írod, máris első leszel :) :

...magyarán a CECT M860 az első olyan készülék, aminél a memóriakártya cseréjéhez nem csak az akkumulátort, de mindkét SIM-et is ki kell kapnunk."

vagy:

...magyarán a CECT M860 az első olyan készülék, aminél a memóriakártya cseréjéhez nem csak az akkumulátort, de a SIM-eket is ki kell kapnunk.

Így minden bizonnyal első vagy a tesztelők közt! :D

A telefonról annyit, hogy meghökkentő, polgárpukkasztó... :D

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#25) bandika2


bandika2
csendes tag

:W :C :DD

(#26) Bocha válasza Jim Tonic (#18) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Szerinted van olyan szakember, aki _örömmel_ tesztelne egy ilyet? Bog nem írja le, de ő is ugyanúgy utálja ezeket, persze csak képtelesen, de ki ne utálná? Nagyon nehezen használható, csúnya, bugos cuccok, nincs olyan újságíró, aki egy ilyennek örömmel fog neki. Elviccelődhetünk rajta (Bog) vagy objektívan leírhatjuk, hogy egy rakás kaki (én), utóbbinak pedig része lehet, hogy húzom a szám, amikor egy MTK platformmal és 1,3 hüvelykes érintőkijelzővel felvértezett órát kell tesztelnem, ami úgy mellesleg 60.000 forint. Szerintem ez a normális reakció, nem az, hogy nagy kíváncsian bontom ki a cuccot. Még valaki megvesz az én cikkem miatt egy ilyet, aztán egy hétig nem fogok tudni aludni...

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#27) Bocha válasza mrlujoak (#24) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Egy harmadik megoldást választottam, de megtörtént a "javítás", köszi. :U

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#28) iknight


iknight
senior tag

Mélységesen egyetértek a konklúzióval, már csak azt nem értem, hogy a neodiginek miért jó az, hogy ideadta teszte ezt a szégyentelenséget, igy akinek megfordult a fejében hogy esetleg, ezek után még az sem :D

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#29) iknight válasza glutamin (#23) üzenetére


iknight
senior tag

Szerintem a szépség nem az aksi miatt veszendő, más óragyártóknak is vannak kimondottan nagy méretű órái, pl a breitlingnek és mégis szépek, ez a gyártó igénytelensége semmi más.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#30) mrlujoak válasza Bocha (#27) üzenetére


mrlujoak
veterán

:DD

Más:
A BT headset meg nagyon eredeti, bár én a fülest azonnal leapplikálnám, és egy jobb minőségű párost forrasztanék oda.

A karóratelefonnal más BT headset is rosszalkodott(ha próbáltad mással) ? Valszeg gyenge BT adó-vevője van...
Ez azért kritikus hiba, mert egy karóramobilt manapság - és még a piac-hódításának idején is - meglátásom szerint BT vagy vezetékes headsettel "illik" használni...

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#31) Jim Tonic válasza Bocha (#26) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Igen, aki nem emóciók alapján, hanem szakmai alapokon dolgozik.
De ha nincs, akkor felesleges tesztelni.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#32) The DJ


The DJ
addikt

"Ebből a leghasznosabb a két iránygomb lesz, melyekkel szerencsére nem csak a listás elrendezésű almenükben, hanem a rácsos főmenüben is tudunk lépdel."

Egy "ni" szerintem kimaradt a végéről. :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#33) Gergő_


Gergő_
őstag

btw meizu m8 150ért sem valami olcsó

(#34) glutamin válasza iknight (#29) üzenetére


glutamin
őstag

Találtam egy ilyen oldalt: [link]

Itt már egészen sok termékből lehet válogatni. Nagyon erőltetik a kamerát, ami szerintem fölösleges és csak nagyítja, rondítja az órát.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#35) Prof01


Prof01
veterán

Köszi a tesztet!
Nekem se kéne, ha ingyen adnák se. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#36) grabber


grabber
addikt

Hát ez is tudja a GSM-et így hozzátartozik a mobilteszthez ;]

Szerintem is sokan vannak úgy,hogy a karórájukat nem tartanák a szemük elé.

"Kit gyere értem" :DDD

(#37) Bog válasza Jim Tonic (#31) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Pszt. Az emóciók a szakmai tapasztalatokból következnek. Szakmailag megnézed, huh, ez egy szar, s wow! Máris van emóciód.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#38) eziskamu válasza Jim Tonic (#31) üzenetére


eziskamu
addikt

Szerintem meg szakmai alapon az elrettentő példák is érdekesek. Sőt.

(#39) joey04


joey04
titán

használhatatlan, és még drága is.
tuti siker :D
én is néztem és szerettem a Knight Rider sorozatot, de soha nem vennék ilyet...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) Jim Tonic válasza Bog (#37) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Pszt! Még jó, hogy a profik nem így dolgoznak. Kb. olyan, mint Gyulai Balázs vagy egy autobild szerkesztő hasonlata. Balázs egy lelkes amatőr, aki szintén beleviszi az érzéseit, de néha az az érzése az embernek, hogy amit mond, szakmailag erősen kifogásolható. Míg egy autobild szerkesztő a 600. Mercedesből kiszállva sem kezdi úgy a mondanivalóját egy Tataról, mint Bocha ezt a cikket...

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#41) Bog válasza Jim Tonic (#40) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Találsz-e szakmailag erősen kifogásolható részt ebben a cikkben?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#42) Viktor0610 válasza Bog (#41) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értelek... :U
Csak simán kifogásolhatót nem is írhat??? ;]

(Bocs... :P )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#43) Jim Tonic válasza Bog (#41) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ki beszélt erről?
Én arról beszélek, hogy az embernek felesleges elolvasni a cikket, mert a bevezető után már tudja, mi lesz az értékelés.
Balázsnál is ez van, de azért nem akarok tökéletes párhuzamot vonni. Csak az emocionális megnyilvánulások terén.

Mind1, nem akarok ilyenről vitázni. Felesleges. Számomra olyan lett a cikk, mintha egy gyerek írta volna meg, nem egy elhivatott szakember. Nehéz megtalálni az egyensúlyt a száraz szakmaiság és a könnyű stílus között, de az "eleve elrendelés" a cikk elején nagyon amatőr dolog az újságírásban. De ez szubjektív.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#44) jubilleum


jubilleum
senior tag

Emlékeim szerint, a HTC artemisnél is az akku és a SIM alatt volt a memória kártya.

(#45) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

A dobozról a képek (vakuztam, azért ilyen rossz minőségűek)
[link]
[link]
[link]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#46) Bog válasza Jim Tonic (#43) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ki beszélt erről? Te!

"Kb. olyan, mint Gyulai Balázs vagy egy autobild szerkesztő hasonlata. Balázs egy lelkes amatőr, aki szintén beleviszi az érzéseit, de néha az az érzése az embernek, hogy amit mond, szakmailag erősen kifogásolható."

Ehhez képest ez a cikk szakmailag nem kifogásolható, minden benne van, ami fontos, s mint mindig, most is bevonjuk abba az olvasót abba, hogy mi mit gondolunk a termékről. Igen, ezt néha már a bevezetőben megtesszük, sőt, azzal ütjük fel általában a cikkeket, hogy előzetesen mit lehetett gondolni a cuccról, s ahhoz képest mit nyújtott. Autobildezhetünk is, de az ilyen cikkeket szül:
"Az érintésérzékeny kijelző 1,8 inches és 128x160 pixel felbontású. A ceruza a szíjban kapott helyet. A menüben ennek használatával közlekedhetünk. Az oldalsó gombok balról jobbra, lentről felfelé, emelkedő számsorrendben a következőek: 1. léptető fel. 2. léptető le. 3. hívásindítás..."

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#47) forgonati


forgonati
őstag

Bakker, ezt a fost... Bár ahogy Bocha irja, a Knight Rider korszakban aranyat ért volna :DDD
Ez a dual sim dolog viszont érdekes. A kinaiak már karórába is dual simet raknak, telefonba meg már nagyon rég, viszont a nagy neves gyártók még csak most gondolkodnak rajta, még csak 1-2 modell érkezett tőlük...

Keelah Se'lai!

(#48) Gubro válasza forgonati (#47) üzenetére


Gubro
senior tag

A nagy gyártók legfőbb vásárlói a szolgáltatók, ők meg nem kérnek két sim-es mobilt. Ennyire egyszerű.

(#49) forgonati válasza Gubro (#48) üzenetére


forgonati
őstag

Jaja, tudom én, a szolgáltatónak nem érdeke a 2 simes mobilt megvenni a gyártótól. De pl. sok ember van aki nem a szolgátatótól vesz mobilt hanem bemegy a bótba, rámutat az egyikre hogy "ezt adjad vaze, kézpénzé". És gondolom van pár olyan ember akinek lenne igénye 2 simes telefonra - pl. nekem is jó lenne - de nem akar valami kinai fost. Viszont neves gyártótól meg nem sok ilyet látni...

Keelah Se'lai!

(#50) Gubro válasza forgonati (#49) üzenetére


Gubro
senior tag

Mert az a sok az nem is annyira sok, csak Neked tűnik soknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.