Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arn


arn
félisten

Ezeket kb tiz eve kellett volna nyomatni.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2) JanR válasza arn (#1) üzenetére


JanR
addikt

Most majd 10 évig nyomatják :)

(#3) riedgras


riedgras
tag

Ennyiért azért NE zörögjön, és hűtsön rendesen, mondjuk egy NoctuaD14-esnél jobban.

Tesztet akarok ;]

(#4) proci985 válasza riedgras (#3) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

a seidon 240met a napokban tesztelte az SPCR. úgy néz ki annak a pumpája már nem zörög, nem kattog, nem sipít, a bordát is át lehet szellőztetni, viszont a csúcs léghűtők elkalapálják.

ezzel kapcsolatban meg inkább az a fő kérdés, hogy árban és tudásban hol lesz pl egy EK sethez képest, hamár dobozban kapható egyszerűen összerakható bővíthető megoldásokról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#5) Dexar007


Dexar007
veterán

Ebben a hüttttöben van réz?

Give me your cum,bull!

(#6) F e Z o válasza Dexar007 (#5) üzenetére


F e Z o
veterán

Ha jön a 3*120-as radival rendelkező egybevíz, ott hova tudja rakni az ember a radit a házon belül?

H2O über alles!

(#7) bestyen válasza F e Z o (#6) üzenetére

Gondolom olyan ház kell hozzá, ahol egymás mellett van három 120-as hely. például HAF X

(#8) siti válasza F e Z o (#6) üzenetére


siti
senior tag

nem teszed rá a gép oldalát és kilóghat nyugodtan. ilyen menő cuccot vétek eldugni :)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#9) F e Z o


F e Z o
veterán

Nem tudom, mennyire megbontható ez a vízhűtés, házon kívűlre lehet-e tenni a radit?

Anno én is majd egy napig gondolkoztam, hogy lehetne a külső radit betenni a házba, ha vinnem kell valahova a gépet, az ne legyen kínszenvedés. Végülis sikerült megoldani. [link]

H2O über alles!

(#10) tntmax válasza riedgras (#3) üzenetére


tntmax
aktív tag

Na igen.. én pont ezért kérdőjelezem meg valamennyi belépőszintű vízhűtéses megoldást, ugyanis egy a cikkben szereplőhöz hasonló vízhűtés jócskán elmarad hatékonyságban mondjuk egy Noctua NH-D14 léghűtéshez képest, ráadásul a Noctua 70 EUR, míg a cikkben szereplő pont a duplája.
Zajszintben kb egy szinten lehet a profi léghűtésekkel.

Talán annyi előnye van, hogy mivel a CPU blokk minimális teret foglal el a házból egy Noctua NH-D14-hez képest, jobb szellőzése marad a háznak.. meg "jobban néz ki" egy ilyen vízhűtés, ha ez valakinek is számítana.

Szóval tömören: Ezeknek a vízhűtéseknek semmi értelme, nem csöndesebb és kevésbé hatékony mint egy profi minőségi léghűtés ami legfeljebb fele ennyibe kerül.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.