Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Pedig a vadászrepülőre tettem volna a voksomat ha előtte megkérdeznek, mi lesz a VRM a csúcslapjukon...ehhez képest szerintem egész normális, sőt, szép lett.

Original's never fit - Socket 370

(#2) banhammer


banhammer
veterán

Pofás alaplapok.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) arpeen2


arpeen2
senior tag

Én kérek elnézést, milyen (foglalatú) processzorokat lehet beletenni ? :R :R

mod.: nagyított képen látom hogy LGA1155, de azért a táblázatba belefért volna :R

[ Szerkesztve ]

(#4) radi8tor válasza arpeen2 (#3) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Google első találat kidobta Prohardver fórumot: Msi Z77 / H77 / B57 (LGA 1155) Alaplapok ;)

⭐ Stella

(#5) Angel1981 válasza <MZ/X> (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Én továbbra is tölténytárra tippeltem! :D

(#6) T_Stark


T_Stark
őstag

Sehol egy tölténytár, pisztolycső, minigun?
Csak nem kezdik összeszedni magukat? :DDD

(#7) toyone


toyone
őstag

A G1 határozottan jobban néz ki mint a korábbiak.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#8) i are robot válasza T_Stark (#6) üzenetére


i are robot
senior tag

Nyugi, a Haswellt támogató lapjaikon majd Railgun lesz. :DDD

(#9) clippy


clippy
tag

Igazából nem is tudom mit mondjak.. nagyon "szépek", de kicsit felemás érzésem van, amit eltudnék fogadni az a "sniper 1 és az UD5H " kombinációja lenne.. ahogy nézegettem, az ASUS P8Z77 Deluxe alaplapja sokkal többszolgáltatást nyújt és valszeg hasonló árban lesz mint a Sniper 1-es..nekem van olyan érzésem, hogy a Gigabyte, nem mer "kockáztatni" és több szolgáltatást beépíteni? max a legfontosabbakat? (és azért is megkéri az árát?).. mintha kezdene kicsit leszakadni...bocsi ha nem jól látom a dolgokat :R :R :R

(#10) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Nekem megint tetszik a giga lapja, hibába Toxic-Blood-Steeve-es!

(#11) arpeen2 válasza radi8tor (#4) üzenetére


arpeen2
senior tag

Ha így nézzük, az egész poszt anyaga megtalálható a neten.

(#12) Logen88


Logen88
aktív tag

Szépek lettek. Az mindenképp dicséretes, hogy semmilyen gépfegyver meg hasonló idiótaságok nincsenek rajta. UD7 nem is lesz? :F

The Last of Us is a masterpiece.

(#13) tome.jr


tome.jr
addikt

A Sniper egész pofás lett, a halálfejet azért lespórolhatták volna.

(#14) Chiller válasza T_Stark (#6) üzenetére


Chiller
őstag

Viccelsz??? :DDD

3D BIOS, négymagos (!?!?!) Creative Sound Core3D és "Killer" LAN?
Ez rosszabb, mint a tölténytár... :W

Azt már nem is említem, hogy gondolom ez is lesz vagy 80-90k, kíváncsi vagyok, mitől drágább egy full extrás x79 lapnál :U

(#15) robyeger


robyeger
addikt

nagy titok övezi a giga H77 lapjait, holott van olyan konkurens akinek nem hogy meg lehet nézni, de meg is lehet vásárolni méghozzá itthon ;]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#16) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az a kislibazöld nagyon vicces :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#17) T_Stark válasza robyeger (#15) üzenetére


T_Stark
őstag

[link] [link] ;]
Bár ezeken nincs killer hálókártya meg 4 magos hangkártya :DDD

(#18) Jack@l


Jack@l
veterán

Hozzáértőktől kérdezném, hogy az UD3H-n a két SATA3 az az az intel saját vezérlőjével lehet megoldva, vagy gányoltak külső vezérlőcsippel?

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#19) emre33


emre33
addikt

Sajna ez nekem nem lesz jó.

két VGA kártya + PCI X-FI elite pro kártyát nem lehet bekötni.

Hát bajba vagyok alaplap vásárlás ügyében :O

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#20) Kiflinger


Kiflinger
tag

Oda a bátor design? Sehol egy lövedék? :-)
Legalább a késre harapó halálfej megmaradt! A banánzöld PCIe foglalatok kedvenc kategória. Ha a lányomnak akarok majd Sims4-hez egy bugyirózsaszín házba gépet építeni a divatos színösszeállítás már el is adta nekem a cuccot.

Komolyra fordítva. Nem tudom. Kicsit olyan, mintha nem igazán tudák mit is akarnak. Pedig ez a "gyártsunk Gamer alaplapokat" dolog az ASUS-nak pl. már szépen bejött. Ha már elkezdték lehet elég lett volna megnézni, hogy aki sikeres ebben a szegmensben, az hogyan csinálja, aztán copy-paste. Jótól másolni nem szégyen. Se a szolgáltatások, se ahogy kinéz nem vehető komolyan. Csak az árcímke a komoly, de az meg ebben a kategóriában nem elég. Aki ilyen lapot vesz, már nem vezethető meg olyan könnyen marketing dumákkal. Ilyet ASRock is csinál. Gigabyte meg most olyan, hogy ASRock termék ASUS áron? Reset, fiúk, reset, aztán tessék újrakezdeni.

(#21) clippy


clippy
tag

Úgy látom a Giga megmarad az alapoknál.. semmilyen külső gyártó plusz vezérlő chipjeit nem teszi a lapjára (plusz Sata plusz Usb plusz egyébszolgáltatás).. amit a proci kínál ill. támogat azt adja oszt jónapot..szerintem a mai világban ez már kicsit kevés... :R :R :R

(#22) Srodney válasza T_Stark (#6) üzenetére


Srodney
senior tag

lehet megjött az eszük,de azt a rohadt halálfejet rá.b.sz.t.k,a fene egye meg... :(( :(((

(#23) Expulso


Expulso
tag

szépek bizony..

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#24) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Milyen jol mutatnak a Gigabyte alaplpok fekete NYAK-kal ....
Igazan elhagyhatnak a babakek szint vagy visszaterhetnenek az erosebb kek szinre vagy felvehetnek a feketet is ...

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.