Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

kár hogy az ECSA lapjáról nincs nagyobb kép :U

(#2) Stiky


Stiky
senior tag

- No photo - a Tt háznál :DDD

Ez a külön blokkokra osztás lehet hatékony. Mérési eredményekre kíváncsi leszek.
Habár a vinyóknak nembiztos, hogy jók azok a kis, zártnak tűnő rekeszek.

[ Szerkesztve ]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#3) Piero89


Piero89
aktív tag

Tetszik az Asrock "SLI - CF" lapja :C Bárcsak más gyártók is alkalmaznák ezt a módszert.

(#4) shadeofme


shadeofme
tag

Nagyon állatul néz ki az a TT "ház". Lecsupaszították és maradt egy "fekete csontváz".

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#5) .mf


.mf
veterán

Ez a Tt ház elég futurisztikus, jól néz ki és formabontó, de nem túl praktikus. Inkább egy műalkotás, mint funkcionális eszköz

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#6) Kevinmaster válasza Stiky (#2) üzenetére


Kevinmaster
tag

"- No photo - a Tt háznál "

Basszus megelőztél, szerintem is tök vicces :D

(#7) gyiku


gyiku
nagyúr

nyilvan a `no foto` felhivas keringore. ha nem akartak volna lefotoztatni, el se viszik :DDD

hüllő

(#8) Kriza


Kriza
őstag

Aki ilyen házat vesz, az biztosan átkozni fogja, ha port kell róla majd törölgetni.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#9) mephi666 válasza Kriza (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

porszívózni lehet... nem kell félni, hogy letörsz pár kondit róla :D

az asrock-ra voltam legjobban kíváncsi, mit hoztak össze és nem csalódtam... nem csinálnak ők hülyeségeket... (mondom ezt úgy, hogy 1.5évig voltam egy am2nf3 vsta->am2+agp boldog tulajdonosa) :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) gyiku válasza mephi666 (#9) üzenetére


gyiku
nagyúr

olyanom nekem is volt 1 napig. nem volt kompatibilis hal istennek az agp-s 2600xt-vel, igy csereltem mindent pcie-re. :R

hüllő

(#11) mephi666 válasza gyiku (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem 1.5évig volt egy 7300gt-vel és tökéletes volt... aztán tettem bele kb 1napra én is egy 2600xt-t, amivel nem lett kompatíbilis... ideg lettem... eladtam mindent külön-külön boldog vevőknek, akiknek jó lett... nyertem is rajta és pcie-re átálltam :) de házon belül maradtam és asus lapot vettem alá...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) tome.jr


tome.jr
addikt

Thermaltake ház nagyon vadul néz ki, egy plexi oldallappal lenne az igazi. :C

ASRock megoldás jó, csak mintha elkésett volna egy kicsit. Aki ilyen volumenű lapba ruház az inkább már Core i7-et vagy Core i5-öt vesz. :F

[ Szerkesztve ]

(#13) gyiku válasza mephi666 (#11) üzenetére


gyiku
nagyúr

boltban (a.ua) ahol vettem alig akartak visszavenni. neten is lattam hogy inkompatibilis (persze mar miutan megvettem mind2ot). masnap mondja a szervizes, tudjak ok is hogy inkomp a 2. mondom akkor mi a faxnak adjatok el?! jo, visszavesszuk a lapot 10%-al csokkentve. na, itt kezdodott az anyazas ;) vege persze money back lett (teljes ar), agp-s kartya uj gazadra talalt itt ph-n, masik boltban upgrade pcei-re. :K

hüllő

(#14) Oliverda


Oliverda
félisten

Van egy hiba a hírben.

Az RS880 kódnevű chipset az maga a 880G és az nem év végén érkezik hanem most tavasszal.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15) mephi666 válasza gyiku (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

a 2600xt-t egyik ph-s kollegától vettem... asszonnyal felmentünk érte pestre... otthon nyűglődtem a kártyával... aztán végülis annyiért eladtam, hogy a benzinpénz is visszajött... útközben azért megálltunk monor környékén és pálinkázgattam (ő a sofőr), tehát jól eltelt a délután :) jobban átszámolva szombaton vettem, vasárnap nyűglődtem, hétfőn meg komplett alaplap+vga csere volt... 2napot volt így nálam :) helyi boltban amúgy rendesek, mert volt, hogy a náluk vett cuccot 1hónappal később is aktuális eladási áron beszámították (ami magasabb volt, mint a vételár)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) littlelion21


littlelion21
addikt

Nem úgy volt, hogy az Asrock felhagy az alaplap-gyártási tevékenységével...?
Vagy keverek valamit? :F

(#17) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Scythe Kamariki táp sorozata lesz érdekes, 450W modulárisan. :B

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#18) gyiku válasza littlelion21 (#16) üzenetére


gyiku
nagyúr

a nagy A stimmel. [link] :K

Thuglife: nekem is tetszik, foleg ha jo aron dobaljak. a 3 hazventi a tapra sem hulyeseg :U

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#19) pmheros


pmheros
senior tag

Leborulok az AsRock mérnökei előtt :R , ezek megcsináltak azt amit a többi NAGY nem tudott. (csak kérdés milyen megállapodásokat sértenek majd ezzel ;] )
Úgy tudom ezeket az AsRock -os fejlesztőket elképzelni mint a fogorvosomat: ő pl esztergályosból lett fogorvos, és PROFI . ;)

nem vagyok tökéletes

(#20) mmdms


mmdms
addikt

Látom magam előtt az asrock mérnököket: IGEN! MEGCSINÁLTUK!!! :DD

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#21) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

Na hát én amit a legérdekesebbnek tartok, az az AsRock próbálkozása, de ez valamilyen szinten előre is mutat, hogy a lapgyártók is látják a piacon az ATI felemelkedését, így gyorsan próbálkoznak aa kissé elhanyagolt gyártó felé fordulni, mivel manapság és a jövőt nézve is, az ATI kártyái lesznek előnyben részesítve.....

Örülök neki... :DD

Hajrá ATI !!!! :C

[ Szerkesztve ]

(= Zala =)

(#22) littlelion21 válasza gyiku (#18) üzenetére


littlelion21
addikt

Ájjjj, de mellé ment... :DDD

(#23) mephi666 válasza mmdms (#20) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem valami ütős cuccot nyomathatnak minden "elvetemült" ötletük előtt... de olyan perverz dolgokat össze szoktak hozni, hogy csak na... és a poén az, hogy működik... vagy lehet, hogy uri geller segíti őket titokban? "múúúúúúúúkooooggggy!" :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Ha kiderül, hogy tuning-ban sem az utolsók az Asrock lapok, isten bizony visszapártolok hozzájuk. Végül is nekem nem sok bajom volt a régi 775V88+-al, mert egy P4 640-est 3.8Ghz-re tudtam benne húzni, úgy hogy az stabil volt. Mondjuk a VIA PT880-tól mentsen meg mindenkit a jóisten, iszonyú szar. :D

Hajrá Asrock, most az egyik leginnovatívabb lap gyártó, szerintem. :B

(#25) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Ezek az Asrock-os srácok szerintem úgy kezdik a napot, hogy szívnak egy kis ananász expresszt. Thuglife! (<----- egyébként mit jelent a szlengben?)

Az a TT ház meg? :F Hááááát? Kíváncsi leszek majd a tesztekre. Főleg az alkatrészek melegedésére gondolok itt.

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#26) mmdms válasza mephi666 (#23) üzenetére


mmdms
addikt

Az biztos, hogy perverz dolgokat hoznak össze, de bennük legalább van kreativitás, és nagyon sok embernek arra van szüksége amit ők összehoznak. pl: AGP meg PCI-E egyszerre meg ilyesmik. Egyre jobban tetszenek az asrock lapok, és tuningban sem gyengélkednek már, ahogy egy-két topicot olvasgatok...

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#27) Abu85 válasza Oliverda (#14) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ahány oldal sajna annyi feltevés ... az AMD meg csak lapít. :W

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#28) Oliverda válasza Abu85 (#27) üzenetére


Oliverda
félisten

Én Q4-ről még sehol nem olvastam. Q2-Q3, ami szerintem évvégének nem nagyon nevezhető. A 890-esek jönnek Q4-ben, tehát évvége felé.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29) zed1983


zed1983
őstag

Az asRock jól csinálja, de az a ház, ingyen sem kellene, persze úgy elfogadnám, hogy egyből el is adom...

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#30) Depression


Depression
veterán

Az AsRock lapokat itt Miskolcon már nem árulják, nem is rendelhetőek. A boltosok szerint túl sok probléma van velük. :-(

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#31) zed1983 válasza Depression (#30) üzenetére


zed1983
őstag

Nem tudom, hogy ebben mi az igaz, de én sem vennék magamnak a márkából, semmit sem.

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#32) tzsolesz válasza Depression (#30) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Máshol éppen azért tartanak belőle, mert olcsó és nem ráz. :K

Alacsony költségvetésű gépekbe mindig is jó volt. Szerintem egyre jobbak, csak nehezen érvényesül ez a köztudatban.

(#33) Puma K


Puma K
veterán

Nagyon komoly az a ház ahogy kinéz "ház csontváz" mint ahogy már előttem írták is.

ASRock... lehet jól be fogja valaki perelni hogy mit ütyködik.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#34) zed1983 válasza Puma K (#33) üzenetére


zed1983
őstag

Komolynak lehet komoly, de én fel nem raknám az asztalomra: :DDD

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#35) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

A ThermalTake mérnökei megint alkottak :DD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#36) bartucc


bartucc
addikt

Az ASROCK-ról nem is beszélve, lassan már inkább afelé kacsingatok ha lesznek még ilyen ötleteik. ;)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#37) gyiku


gyiku
nagyúr

schwarzeneggerrol nincs kep? :U

hüllő

(#38) kariad


kariad
senior tag

Nem semmi az sz.gépház!! :))

(#39) Kobaljov válasza TheDragon007 (#35) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Bár a koncepció nagy része mintha ismerős lenne már a CES-ről.. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.