Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dokar


dokar
addikt

nekem az ilyen zene nem tetszik, de a lapokat átpörgetve elég alapos munkának tűnik a cikk. :K

extra - SEXRay

(#2) DarkByte


DarkByte
addikt

Le a kalappal, ez nagyon durva írás. :) Közel sem gondoltam hogy ennyi albumjuk van. Nálam a Rockshow, What's My Age Again, All The Small Things, és a Stay Together For The Kids ami megvan és rendszeresen hallgatom is. Munka után mindenképpen elolvasom egészében. :K

(#3) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Tinédzserkorom meghatározó együttese:) Az EOTS a legjobb album a sok közül, valószínűleg akármennyit készítenek még, nem fogják tudni túlszárnyalni. A Boxcar Racer nem volt rossz, a Plus44 kifejezetten jó, viszont az AaA szerintem nagyon lapos sideprojektnek bizonyult. Szerintem lassan a nagy rivális (Sum41) is fel fog bomlani, nagyon nem hallani arról a tájékról se semmit. Mondjuk az énekes helyében én is inkább Avrillel lennék elfoglalva:D

(#4) luw2win


luw2win
őstag

Travis eszméletlenül bánik a dobbal :Y
[link]
Amúgy nem csípem ezt a stílust de tényleg alapos munka :R

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5) anjani182 válasza Alvin_ti4200 (#3) üzenetére


anjani182
őstag

Én is nagy blink fan vagyok, látható a nevemből is :)

Igen, valószínűleg nem fogják túlszárnyalni már egyik albumot sem!

A jobb albumokat megvettem eredetibe, Enema, Take Off, sőt a Boxcart is, DVD-ket is rendeltem amerikából.

Forever and ever, let's make this last forever.

(#6) Raymond


Raymond
félisten

What's My Age Again?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#7) mephi666


mephi666
nagyúr

régen én is renget blinket hallgattam... kb minden albumukat 100szor végighallgattam... jókis hangulatos pop-rock-punk(?) keveréket nyomtak... :) bírtam a zenéiket... otthon szerintem átolvasom a cikket figyelmesebben, mert most kevés az idő...

szép+jól összeszedett munkának tűnik :R

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) [balu]


[balu]
tag

A cikk részletes, jól sikerült, és bár a zene egyáltalán nem nekem való, élveztem az olvasását. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) negyedes


negyedes
addikt

Grat a cikkez, nagyon alapos lett! :R

Volt par szamuk amit en is szerettem, de soha nem voltam rajango es nem is leszek, nem az en stilusom.
Sajnos nalunk mar-mar "divat" blinket hallgatni. Ez az alap a deszkasoknal, ilyn trendu embereknel. :U

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#10) plus44


plus44
veterán

Nos örülök, hogy vannak itt is Blink fanok. :) Persze nekem is eredetiben vannak a lemezek, hallgatom és játszom is őket, de nem hinném, hogy divat lenne hallgatni. Aki azért hallgatja, az ugye bár nem a Blink-et szereti, hanem egy hülye divatmajom, szóval innentől kezdve nincs is mit beszélni róla.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) Vapor


Vapor
aktív tag

Jó cikk :R nekem is a kedvenceim közé tartozik a blink.
Eddig fel sem tűnt, h szerepelnek az amerikai pitében, de most rákerestem és tényleg. :)

Travis balesetéről lévő részt nézd át, mert kicsit homályos ;)

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#12) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

ezaz, még több poprockot a vízagyú népnek... :( (kövezzetek meg)

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13) plus44 válasza Plazmacucci (#12) üzenetére


plus44
veterán

Meg vagy kövezve.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) plus44 válasza Vapor (#11) üzenetére


plus44
veterán

Huhh ezt észre se vttem pedig hányszor olvastam át, sry. Köszi, javítva. :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#15) aram01


aram01
nagyúr

"- Tom DeLonge - gitás, vokál" legyen inkább gitár

jó cikk csak így tovább

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#16) plus44 válasza aram01 (#15) üzenetére


plus44
veterán

Miért is?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#17) [balu] válasza plus44 (#16) üzenetére


[balu]
tag

Mert azt írtad hogy "gitás"? :))

(#18) anjani182 válasza plus44 (#16) üzenetére


anjani182
őstag

Szerintem arra céloz, hogy elírás van benne, sőt én is találtam benne kettő hasonlót, pedig épp csak átfutottam a cikket, futtasd át egy word helyesírásellenőrzővel :R

Forever and ever, let's make this last forever.

(#19) plus44 válasza anjani182 (#18) üzenetére


plus44
veterán

Általában nem szükséges, mert hiba nélkül írok, de ez egy kicsit nagyobb terjedelem, így elkerülhetetlen a hiba. Javítani fogom, záros határidőn belül. Elnézést. :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20) total90


total90
veterán

Jóféle írás :R Én zenei téren amolyan mindenevő vagyok, szeretem a Blinket is. Igazából 6-7 éve hallgatom, de van néhány régi számuk is ami tetszik.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#21) buherka


buherka
addikt

Hínárt zabál a hülyéje?, pedig ahogy elnézem nem éppen vegetáriánus.
Vagy csak ennyire szőrös a nyelve? :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#22) ktg3


ktg3
őstag

az író a szívemből beszél :U
blink 182 , plus44 nagyon nagyon ottvan :R

(#23) plus44 válasza ktg3 (#22) üzenetére


plus44
veterán

:D akkor mi már elleszünk egymással. Reméle lesz 2. album a +44-nál, ha már az a hülye AVA évente nyomja a CD-ket. :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#24) baliii


baliii
senior tag

Jó írás, én is a Blink-et ismertem meg még jó régen elsőként, és azóta is szeretem.
Lehetett volna kicsit írni a TRVS&DJAM dologról, mert sztem eszméletlen jó az is. Na meg ugy tudtam h Travis már elvált Shanna-tól, de lehet hogy csak rosszul emlékszem!
Még1szer: szép munka :C

[ Szerkesztve ]

(#25) plus44 válasza baliii (#24) üzenetére


plus44
veterán

Nem vált el, legalábbis amit twitteren olvasok, abból nekem nem ez jön le. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#26) Noel Ryyka


Noel Ryyka
csendes tag

Nagyon jó írás! Én is imádom a blink-182-t, az Amerikai Pite filmekből ismertem meg őket. Amikor először meghallottam, akkor tudtam, hogy ez kell nekem, ez a pörgős, szabadságot jelentő zene.

Ott van az a szám cím, hogy "Who's gonna shave your back tonight". Biztos helyesen írtad le, vagy direkt ez a címe? Mert tudtommal a shave az borotválás jelent.

(#27) plus44 válasza Noel Ryyka (#26) üzenetére


plus44
veterán

Ez hol van? :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#28) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Srácok, keresek egy Blink számot, de hiába ismerik a zenekart, mintha kínaiul beszélnék. Volt neki klippje, valamikor 5-8 évvel ezelőtt lehetett TV-ben, egy romos kastélyban zúznak, körülöttük meg újságpapír, meg rakás törmelék száll mindenfelé, iszonyat szél van.

Próbáltam meglelni youtubeon, de nincs fent. Jah és emlékeim szerint fekete-fehér volt a kép.

Ha valaki tudja mi lehet ez, lécci mondja meg.

-------------

Szép, alapos írás, a zene meg jó!

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#29) pezs89 válasza CPT.Pirk (#28) üzenetére


pezs89
tag

Szia ,szerintem a Stay together for the kid's című szám az amire gondolsz.

(#30) plus44 válasza CPT.Pirk (#28) üzenetére


plus44
veterán

Üdv!

Szerintem erre gondolsz.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#31) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Istenek vagytok!

Viszont a remake verzió az, amit én láttam TV-ben [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#32) #57833216 válasza luw2win (#4) üzenetére


#57833216
törölt tag

Az biztos, hogy eszméletlenül bánik a dobokkal, de kérdés, hogy milyen értelemben.
Nem igazán nagyon dolog ahogy dobol, egy kezdő dobos ilyen szintre kb. 3 hónap alatt jut el.

De nem akarom fikázni Travist, valakinek a szemében a ő valaki. :))

(#33) plus44 válasza #57833216 (#32) üzenetére


plus44
veterán

Aham...megnézem 3 hónap alatt, hohy jutsz el ilyen szintre. :U :W

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#34) #57833216 válasza plus44 (#33) üzenetére


#57833216
törölt tag

Én már régóta ezen a szinten vagyok, nem csak mellé beszélek, hanem tapasztalatból.
Napi 8 óra gyakorlással ha nem jutsz el 3 hónap alatt ilyen szintre, akkor valami bajod van. :) (De persze nem lenne. :) )

(#35) cucka válasza #57833216 (#34) üzenetére


cucka
addikt

Ööö, mutatnál valamilyen videót vagy hangfelvételt?
Nem mondom, hogy ez a Travis csávó akkora nagy ász dobos lenne vagy hogy rettentő bonyolult dolgokat ütne, de nekem laikus füllel egyáltalán nem tűnik ügyetlennek. Emellett látványosan is üt (igen, tudom, parasztvakítás, de színpadon akkor is számít)

(#36) plus44 válasza #57833216 (#34) üzenetére


plus44
veterán

Nos akkor, ha napi 8 órát gyakorolsz x éve, akkor nagyon jól kell csinálnod, ha leszólod Travist, szóval egy videót, vagy min. egy hanganyagot szívesen megnéznék/hallgatnék, hogy lássam tényleg így van-e. Ugyanis én sem vagyok kezdő, elég rég óta nyomom a dolgot, de azért Travis mindig is példakép marad. Nem csak hihetetlen ritmus érzéke van, ami ugye nem árt, ha dobos vagy, de nagyon magas szintű a technikája, és a reakcióideje. (gondolom láttad, hogy úgy is végignyomta a koncert turnét, hogy eltört a keze. És 1, azaz 1 darab kezével dobolta végig a számokat) Na ha ezeket tudod, ugyanilyen letterman stílusban, na akkor azt mondom te is olyan szinten vagy, addig nem igazán. Már boccs.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#37) cucka válasza plus44 (#36) üzenetére


cucka
addikt

Na, azért annyira nem kell elszállni Travis dobolásától. Persze, értem, ha Blink-et és ahhoz hasonló zenéket hallgatsz, akkor meglepő lehet, ha kiderül, hogy valamelyik zenész tényleg tud játszani a hangszerén.

[ Szerkesztve ]

(#38) plus44 válasza cucka (#37) üzenetére


plus44
veterán

Nem vagyok elszállva, boccs, de tény, hogy nem sok olyan dobost láttam, hallottam, mint ő. A maga stílusában kiemelkedő, és szerintem világelső, maradjunk ennyiben.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#39) cucka válasza plus44 (#38) üzenetére


cucka
addikt

Nem vagyok elszállva, boccs, de tény, hogy nem sok olyan dobost láttam, hallottam, mint ő
Hallgass death metált :) . Számtalan elképeszően tehetséges dobos van. Saját stílusában jól tolja Travis, nem mondtam egy szóval sem, hogy ne lenne ügyes csávó, de azért javaslom, hallgasd és nézd meg, miket üt egy csúcskategóriás metál vagy jazz dobos.

(#40) plus44 válasza cucka (#39) üzenetére


plus44
veterán

Ebben, vagy közel ilyen stílusban ezeket hallgatom: Sonata Artica, Avenged Sevenfold, Bullet For My Valentine, Lacuna Coil, Nigthwish, S.O.A.D, stb. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#41) cucka válasza plus44 (#40) üzenetére


cucka
addikt

Hallgass Meshuggah-t, ott elég érdekes dolgokat üt a dobos. Esetleg ajánlhatok valamilyen nagy nevű death metál zenekart, figyeld meg, ott miket dobolnak. (Pl. Nile vagy Morbid Angel). De a legkézenfekvőbb a Dream Theater, ott is meglehetősen jó a dobos. Esetleg keress rá Mike Terrana nevére valamelyik videós oldalon. Vagy ott van a sok elborult jazz dobos (Dave Weckl, Vinnie Colaiuta, stb.), esetleg a totál őrült Terry Bozzio. Rengeteg elképesztő tudású dobos van.

[ Szerkesztve ]

(#42) plus44 válasza cucka (#41) üzenetére


plus44
veterán

Dream Theatre nagy kedvenc, igazából ott furcsa érzéseim vannak, mert nem is igazán azért hallgatom, mert szimpatizálok a stílussal, hanem van bennem egy fajta tisztelet feléjük. Érdekes.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#43) #57833216 válasza plus44 (#36) üzenetére


#57833216
törölt tag

Inkább nem megyek bele ebbe a zenei vitába, nap mint nap állok le így vitatkozni emberekkel és órák kellenek ahhoz, hogy befejezzük a vitát. :)

(#44) plus44 válasza #57833216 (#43) üzenetére


plus44
veterán

Tudom ugyanis ezeket a vitákat én is nap mint nap átélem, csak mi nem "egy oldalon állunk". :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#45) cucka válasza #57833216 (#43) üzenetére


cucka
addikt

Nem kell ide vita. Mutatsz egy videót, amiben (3 hónap intenzív dobtanulás után) olyat dobolsz, hogy besza.. behu.. és rögtön egyet fogunk érteni veled :) . Oké, az a 3 hónapos rész opcionális.

(#46) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Kár, hogy csak most találtam meg ezen írásodat.
Nagyon tetszett! :R

Én is nagyon nagy Blink fan vagyok, gyerekkorom meghatározó bandája volt.
És az Amerikai Pite is ott van :)
Nagyon szeretem a zenéjüket, sokat hallgattam minden albumot, egy Rock Show vagy egy First Date nagyon szép emlékeket idéz fel.
Hallgatom az Angels and Airwaves-t is, nekem az is nagyon bejött.
Viszont másik két bandáról nem tudtam, úgyhogy most biztos utána is nézek, amit hallgattam belőlük most youtube-on az nagyon bejött, úgyhogy biztos jó.

(#47) plus44 válasza Beerwolf (#46) üzenetére


plus44
veterán

Akkor neked is :R

Plus 44-ral mélyülj el szépen.:D Megéri.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#48) fasirTTT


fasirTTT
őstag

amikor a címet megláttam gondoltam magamba..hmm ki az az örült aki a CD-ket darabolja és számol be róla...
hát megnéztem és nem az ;]
elég tartalmas "kis" írás

(#49) plus44 válasza fasirTTT (#48) üzenetére


plus44
veterán

:R Majd igyekszem újakat feltenni, csak most időhiányban szenvedek.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#50) Tv


Tv
senior tag

Köszi az írást :R Nagyon kedvelem a zenéjüket. Travis tényleg elég jól dobol, viszont az erős túlzás, hogy a legjobbak közt volna (bár ez lehet nem is volt írva, csak kezd vita kialakulni). Az adott stílushoz szerintem tökéletes ahogyan dobol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.