Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sh1n0b1


sh1n0b1
csendes tag

Szinta, kezdek félni tőled :) Lány létedre nagyon durva (értsd: meglepően értelmes) dolgokat írsz le, de tetszenek, és ez már nálam elismerés! :) Grat!

"A világűrben viszonylag alacsony a népsűrűség."

(#2) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Tetszik a továbbgondolásod. Először az elejét nem értettem, de ahogy végigolvastam helyrekerült minden :)

Az utolsó bekezdéssel pedig nagyon egyetértek. Sok olyan embert ismerek, aki azt mondja, hogy vele sose történik semmi jó, hiába tesz meg mindent, mégis semmi jó, így hát nem csoda, hogy pesszimista, rossz kedve van, stb. Pedig nem "mindent" kéne megtenni, elég annyit, hogy kinyissa picit az ember a szemét és a lelkét, és máris nagyon sok jót és szépet lehet találni, csak akarni kell észrevenni, s nem a nagy dolgokra várni, és közben csak a rosszat látni. Ezért is igaz az a mondás, hogy a pénz nem boldogít. Boldoságot senki se fog kapni egy drága számítógéptől, vagy autótól, vagy lakástól. Hiába rendelkezik valaki ezekkel, ha nem akarja a jót látni, továbbra is csak a rossz dolgokat fogja megtapasztalni (persze, a pénz segítség lehet, de legfeljebb segítség, semmiképp sem cél).

[ Szerkesztve ]

(#3) 7


7
addikt

Papától is valami ilyesmit tanultam tudattalanul, bár ennek kissé nyersebb, szögletesebb formáját. Érdekes mindenesetre, de még meg kéne támogatni további írásokkal, túl keveset láttunk a nagy egészből.

Anno Cathfaern írása is tetszett, a kettő együtt meg érdekes egyveleg. :)

(#4) s.szinta válasza Cathfaern (#2) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Igen. A pénz legfeljebb eszköz lehet, segítség, ahogy mondod. Még azt sem merem kijelenteni, hogy a célok eléréshez, mert az én taoista agyam nem célban, hanem útban gondolkodik. Annyira szép gondolatokat írtál, hogy azonnal elkezdtem továbbgondolni. Vizuális típusként megjelent a szemem előtt a pillanat szépsége, már csak le kellett írni.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#5) s.szinta válasza sh1n0b1 (#1) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Köszönöm, de ez itt és most nem az én érdemem, hanem Cathfaerné. Ő kezdte:)

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#6) RoyalFlush válasza s.szinta (#5) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Nagyon tetszett ahogyan szavakba öntötted mindazt amit éreztél és elképzeltél ;)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#7) Lenry


Lenry
félisten

erre két dolgot tudok mondani: :Y :R

Ezen kívül még: hihetetlen jó. meg fog. óriási... mindne elismerésem mindkettőtöké :R
(Cathfaern és a te utólagos engedelmeddel elmentettem, kinyomtattam... köszi)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nagyon tetszik, nagyon.

De reklamálni valóm is van ám.
"Tündér ő, egy légies, karcsú angyal, akinek a mesékben a helye, nem földi, inkább égi tünemény, nem valóság."
Soha nem értettem meg, hogy miért muszáj egy angyalnak légiesnek, karcsúnak lennie. Talán egy duci angyal nem lehet csodálatos? Vagy muszáj légiesnek lenni, mert ha duci, akkor izzadva csapkod a szárnyával, és nem halad?

Természetesen csak butaságokat beszélek. De úgy szeretnék már egy angyalról olvasni, amely telt idomú. Imádom a husikat. Persze nem a kétszeres súlyúakra gondoltam.

Figyu, szinta.
A kedvemért, csakis a kedvemért írnál egy mesét, képzelt történetet, bármit egy teltkarcsú angyalról?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) s.szinta válasza Vakegérke (#8) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Jogos, Egérke. De láttál már a színházban teltkarcsú Júliát? Amint átöleli Rómeója? A dundikat sajnos csak komika szerepben foglalkoztatják. Ha megindító, romantikus történetet írsz, az angyalok bizony légiesek. Miközben a valóságban nagyon kevés a tökéletes alkatú hölgy, sok a dundi. Nekem nincsenek előítéleteim, bámilyen embert képes vagyok szeretni, ha olyan:) Ducit is, nagyon soványat is. Írtam a blogomban a Nagy fogyásról, ott elolvashatod a véleményem.

Holnap megírom neked a teltkarcsú angyalt, jó lesz?:)

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#10) Vakegérke válasza s.szinta (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Dundit, husit akarok!

Igazságtalanság, hogy légiesek az angyalok. Miért nem lehet köztük husi? Tiltja a szabályzat?
Aki most megkövezésemre vágyik, annak felhívom becses figyelmét, hogy senki vallását nem óhajtom kritizálni.

Egy husi története nem lehet romantikus, megindító? Ha angyal, akkor pláne nem?
Igazságot a dundiknak!

Figyu, fontos szabály.
Amíg a főoldalon szerepel írásod, nem publikálhatsz újat. Öt napot mond a fáma, én pedig erre való tekintettel alkottam meg jelmondatomat:
Ha kedd, akkor Vakegérke.
Akiket érdekelnek írásaim, azok tudják, mikor érdemes keresni.
Egyszer késtem egy napot. Hogy mit kaptam érte, azt ne tudd meg...

Fenem a fogam a teltkarcsú mesédre. Kivárom, itt gebedjek meg, ha nem.

:)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) s.szinta válasza Vakegérke (#10) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Akkor én mikor írhatok? Jelölj meg egy napot nekem pls:) Ha kedd a tiéd, az enyém mi legyen? És akkor írok majd.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#12) s.szinta válasza Vakegérke (#10) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Egérke. Tulajdonképpen miért nem írod meg te a történetet a teltkarcsú angyalkáról? Hiszen te sokkal jobban el tudod képzelni, mint én. Hm?

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#13) Vakegérke válasza s.szinta (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy mondatot Te, egyet én. Így is lehetne. Mit szólsz?
A bibi ott van, hogy ehhez aktívan kéne kommunikálnunk, és a szerző kiléte is kérdéses.

Tekintsd kihívásnak. Pasitündér kívánt valamit tőled. Naaaaaaaa, légyszíves...

Öt nap szünet, ez a lényeg. Írásod ne legyen látható a címlapon, és már nyomathatod is a következőt.
Mivel a nyalintásos történetem süllyesztőbe került, publikálhatnék újat. Csak azért nem teszem, mert nincs Belgium. Ja, bocs, kedd...

:)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) s.szinta válasza Vakegérke (#13) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Rendben, megírom az én pasitündéremnek:) Viszont a szerencsenapom kedd, és éppen kedden jár le az öt nap. Kedden fogok írni én is, vagy az baj? Tudnom kell a helyi szokásokat ám, úgyhogy majd mondd meg pls. Ne várj már keddig, írj előbb. Még csak csütörtök van, ember! Keddig ne várakoztass bennünket. Mindenesetre én vagyok az újonc úgyhogy alkalmazkodom. Jó lesz a szerda is nekem, csak ne lenne olyan messze:) Hetente egy írás az tök kevés. Mindegy, addig majd írok a blogomba. Vagy személyeset azért írhatok? Legfeljebb személyes lesz a dundi angyal, neked ajánlva:) Kezdek összefüggéstelen lenni, ideje megkeresni az ágyacskámat:) Jó éjt !

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#15) Cathfaern válasza s.szinta (#14) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem nyugodtan írhatsz kedden, igazából az emberek többsége nem rendszeresen ír. Tényleg csak az a lényeg, hogy címlapon ne legyen egyszerre két írásod. Személyest viszont, ahogy írod is, bármikor kirakhatsz, arra nincs megkötés.

(#16) Vakegérke válasza s.szinta (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha kedd, akkor szinta és én. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) s.szinta válasza Vakegérke (#16) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Jó, köszönöm. Akkor keddre meglesz a dundi angyal:)

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#18) s.szinta válasza Cathfaern (#15) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Én sem fogom tudni betartani, hogy mindig kedd:) legfeljebb sok lesz a személyes írás, az sem gond.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#19) Vakegérke válasza s.szinta (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mindig ilyen lassan múlik az idő? ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) s.szinta válasza Vakegérke (#19) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Kész a történet. Most kimegyek kuttyal az erdőbe, utána közreadom:) személyesként, de nem gond.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#21) brownus válasza s.szinta (#20) üzenetére


brownus
veterán

a dundi angyalra kíváncsi vagyok:) tetszett az előző két írásod

(#22) RexpecT válasza s.szinta (#20) üzenetére


RexpecT
addikt

Nekem is tetszett mindkét írásod!
Várom a folytatást :R .

(#23) s.szinta válasza RexpecT (#22) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Jajj. lehet, hogy az előbb privátként küldtem el a hozzászólásomat és már azt sem tudom, melyikőtöknek:) Huh, ügyetlen vagyok. Közreadtam a Dundi angyalt, személyenek jelöltem meg úgyhogy most nem tudom, hol találom meg, de indulok megkeresni:) Vakegérkének ajánlottam szeretettel, remélem, Egérke, tetszeni fog.

RexpecT, örülök, hogy nektek is tetszettek az írásaim, jólesik:)

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#24) Lenry


Lenry
félisten

én itt találtam meg :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25) s.szinta válasza Lenry (#24) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Én is megtaláltam, egész könnyen:) Ott van a fórumban is, pedig azt hittem, nem lesz ott. De jó, hogy ott van mégis, egérke miatt örülök, hadd legyen szem előtt:) az ő kis dundi angyalkája.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#26) Vakegérke válasza s.szinta (#25) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már szem előtt van, gyönyörködöm benne.

Köszönöm! :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) s.szinta válasza Vakegérke (#26) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Szívesen:)

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#28) dekoninck


dekoninck
aktív tag

s.szinta + Vakegérke rulez! :)

(#29) s.szinta válasza dekoninck (#28) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Dekoninck.:)

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#30) dekoninck válasza s.szinta (#29) üzenetére


dekoninck
aktív tag

Küldtem privit.

(#31) s.szinta válasza dekoninck (#30) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Megkaptam és válaszoltam is:)

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#32) Vakegérke válasza dekoninck (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még a végén összeboronálsz minket. ;)

Mod: Egyébként olvastad a nekem írt mesét is? Ha nem, akkor uccu: [link]

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) dekoninck válasza Vakegérke (#32) üzenetére


dekoninck
aktív tag

Hogyne olvastam volna. s.szinta mindig jókat, bármiről. Ezért is vettem elő a boronát.
s.szinta, és a táncest után mi történt? Megsúgod? Remélem, az angyalnek nemcsak a lelke kapta meg a másik felét... fenébe, hogy mennyire naturalista vagyok, nem kellene, hiszen már elhintetted a továbbgondolás magvait a tükör előtti tánccal
Csak... bizonyos akarok lenni, hogy minden összejött. :) Ha egyáltalán akarta.

(#34) Vakegérke válasza dekoninck (#33) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az áttetsző ruha eszedbe se jut?

Nálam már kész a folytatás, tovább gondoltam az eseményeket. Viszont a boronád "láttán" várakozó álláspontra helyezkedem.

;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) s.szinta válasza dekoninck (#33) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Nem vagyok s.szinta, csak szinta. Írtam valahol, hogy a Progi nevű manócska nem engedett szintaként regisztrálni, így lett a nevem egy sö betűvel több:)

A boronával meg nem tudom, mit akarsz, ne boronálgass jó, mert elijesztesz bennünket:)
A dundi angyal és táncosa természetesen egymásba szerettek bár sok év volt a korkülönbség a mesém szerint, de ez őket nem zavarta, mert először a lelkük találkozott de igen, igen, aztán volt minden, mint karácsonykor. Külön Dekon kedvéért majd írok egy naturalista befejezést (dehogy írok) arról, hogy szex is volt. Dekon, képzeld, szeretkeztek egymással:)

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#36) s.szinta válasza Vakegérke (#34) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Vakegérke, el kell árulnom, hogy dekoninck az összes blogom régi olvasója, szerintem baromira elfogult az írásaimmal és neki köszönhetem, hogy idetaláltam. Ő emlegetett téged folyton, hogy milyen jókat írsz, emiatt aztán először hűséges olvasó lettem, majd regeltem és író is. Így történt.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#37) Vakegérke válasza s.szinta (#36) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bejegyzésed alapján felszisszentem.

Szerénytelenség indul.
Időnként reagált dekoninck barátunk egynémely írásomra, ez tény. De hogy énfennségem nagyszerűségét hirdeti, azt nem gondoltam volna.
Nagy huncut a srác. Két kiváló tehetségű, frenetikus sikerekre méltán hivatott írót egymás mellé terel. Ráadásul a boronát is előveszi.
Szerénytelenség vége.

Ami azt illeti, az elfogultság részemről is fennáll, ha személyedről van szó. Olyan plasztikusan, láttatóan tudsz fogalmazni, amely lehetővé teszi, hogy átéljem a történeteket, hangulatukba bele tudom magam élni.

Bemutatkozó írásodnál ugyan haraptam kicsit, de volt is rá ok. Megígérhetem, hogy negatív kritikától sem tartom vissza magam a továbbiakban, ha szükségesnek találom, de figyelemmel aláírásomra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38) s.szinta válasza Vakegérke (#37) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Egérke, negatív kritikákra szükség van, abból lehet tanulni, fejlődni. Nem feltétlenül kell, hogy bántó legyen. Épp töröm a fejecskémet, miről írjak kedden:) Ha kedd, Egérke és szinta:) Te tudod már, miről írsz? Hogy szoktad? Előre kitalálod és érlelgeted? Mert én abszolút rögtönző vagyok, általában reggel jut eszembe, mit is szeretnék írni a blogomba (tudod, ami a blogspoton van) felkelek, megetetem a madarakat, befűtök a kályhába, kávézom és már írom is.

Igen, Dekon bizony sokra tart téged és ez jó.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#39) Vakegérke válasza s.szinta (#38) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jópár mese, történet kóvályog a fejemben, miközben lapul a winyómon is néhány. Sosem tudom előre, mit fogok publikálni. Nagyot legyint Vakegérke, ej, ráérünk arra még...
Na persze. aztán jön a kapkodás. Csirek és Mecska szerdán keltek életre. Hogy én ezért mit kaptam, azt nem teszem kirakatba. Élőben is, de főleg priviben csesztek le sokan.

Hogy miről fogok írni?
Talán egy életkép az ablakból kikönyökölve, vagy a szőke herceg egész mésképp, netán Lúdas Matyi története által megihletett önjelölt színész, fogalmam sincs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) s.szinta válasza Vakegérke (#39) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Nekem egyelőre még fogalmam sincs, de majd kedd reggel biztos eszembe jut. Bár csak délután leszek gépközelben, addig az írás várat magára:)

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#41) Vakegérke válasza s.szinta (#40) üzenetére


Vakegérke
veterán

Életed párja nem súg? Én sok ötletet a feleségemtől kaptam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) s.szinta válasza Vakegérke (#41) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Ha az exférjemre gondolsz, ő nem súg, huszonéve távol élünk egymástól, bár kétszer is elvett feleségül, de picit sem illünk össze sajnos. Beszéltünk itt a fórumban már arról, hogy 19 évesen férjhezmenni - nem a legszerencsésebb. Nagyon kialakulatlan még az ember lánya, bár akkor felnőttnek képzeltem magam.

Tartjuk a kapcsolatot, egy hete volt itt talán, és bár informatikus, de az internetről, blogokról nem szoktunk beszélgetni. Úgyhogy a témáimat magamnak kell kitalálnom:) Most nem lesz időm írni, de hozok a blogomból egy írást.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#43) dekoninck válasza Vakegérke (#37) üzenetére


dekoninck
aktív tag

Ehhhehhe, ehhheehe :B
Azért reagálok csak időnként, mert [nyal on] legtöbbször olyan kereknek érzem őket, hogy nincs mit hozzátennem, a számat meg nem akarom tépni olyasmivel, hogy :R aztán meg nem mondok semmi érdekeset. [nyal off] Ilyen butus vagyok, na. Manipulálni, összehozni elméket, az jobb, nem kell hozzá nagyon megnyilvánulni.

[ Szerkesztve ]

(#44) Vakegérke válasza dekoninck (#43) üzenetére


Vakegérke
veterán

Részemről örülök, hogy ide csábítottad szintát. A bejegyzések, reakciók alapján úgy vélem, hogy sokan hasonlóképp gondolkodnak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.