Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FPéter


FPéter
aktív tag

Ezeknek a telefonoknak nem a Magyarorszag es ahhoz hasonlo orszagok az elsodleges piaca. Vannak annyira arerzekeny reszei a vilagnak, ahol 3-5 ezer forintnyi kulonbseg jelenti a van okostelefonod-nincs okostelefonod kozotti kulonbseget. Itthon ez inkabb egy lehetseges opcio, mintsem valos szukseglet.

[ Szerkesztve ]

(#2) oszi666 válasza FPéter (#1) üzenetére


oszi666
őstag

igazad van, ez olyan helyekre készül, ahol napi másfél dollár az átlagos gfp/fő nem Magyarország. Ott számít, eléggé.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#3) Cucuska2 válasza oszi666 (#2) üzenetére


Cucuska2
őstag

És ahol nem 27% az áfa.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4) UnA válasza Cucuska2 (#3) üzenetére


UnA
Korrektor

És persze semmilyen ellátó szektor sincs (mert a kettő között van összefüggés).

(#5) pulutodurumo válasza UnA (#4) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A rekordmagas 27% ÁFA miatt olyan híresen jó a magyar egészségügy helyzete például. Oh wait...

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#6) UnA válasza pulutodurumo (#5) üzenetére


UnA
Korrektor

Sejtettem, hogy értelmezési problémák merülnek majd fel... ;)

De egyszer nézz körül Afrikában, hogy adózás nélkül lehet-e állami feladatokat megoldani. És nem a 27% a lényeg (meg a kormány, stb), remélem tudod.

(#7) pulutodurumo válasza UnA (#6) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A 27 a lényeg, nem az a baj hogy adózni kell. Az természetes.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Eddig két alkalommal láttam értelmét. Pl Navon T400 utódjánál, ami 11 ezer forintért kapható. Valami Micro mialúbánat. Na ott megéri. Amúgy nem. Az egész Android Go egy átgondolatlan cucc, ami bukásra ítéltetett.

(#9) rgranc


rgranc
aktív tag

*Szerintem* itthon is meglehet a célközönsége: nem Redmi-t, de hasonló, nagyon-nagyon belépő szintű Android GO-s telót vettem ikreimnek. Telefonálni és zenét hallgatni tökéletes, 15 ezer ft volt darabja, emiatt kevésbé bánkódok ha véletlen kinyírják. Lehetne "alig" több egy normális telefon, de egyrészt nem igénylik feltétlenül, másrészt meg kettesével kell fizetnem :( Még 2-3 év és ha megmutatják hogy tudnak rá vigyázni, kaphatnak normálisat.
Bátyjuknak szintén nagyon belépőszintű Doogee X5 volt jó 2 évig (ráadásul kicsit használtan kapta anno, hasonló összegért), mostanra halt meg benne kb. az akku, most kapott normális telót ő is, tud rá vigyázni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.