Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) updog


updog
senior tag

:Y :DDD :DDD

A "Mi maga, b*zi?" rész alá - esküszöm hogy tudat alatt - de odaképzeltem egy "megfelelő" hanglejtést :DDD

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#2) Freiherr


Freiherr
őstag

Legalább jól nézett ki a gádzsi?

XXX

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vajon mennyi volt a bírság? Letudta volna dolgozni az ügyfél egy alkalommal, vagy az egész iroda kapott volna "nyalókát"?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Carlytoo válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Az egész megye. :)

Freiherr: Nem volt az esetem. Szerintem a Tied sem.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#5) Vakegérke válasza Carlytoo (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, akkor érthető az ügyintéző ódzkodása. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) 0xmilan


0xmilan
addikt

- Akkor elkérném a helyszíni bírságról a papírt.
- Továbbítom a rendőrség felé. A továbbiakról, illetve a közmunkára való átváltás menetéről tájékoztatni fogom.

Itt feltetelezem az ugyintezo volt mindket sor.

(#7) Carlytoo válasza 0xmilan (#6) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Igen.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#8) 0xmilan válasza Carlytoo (#7) üzenetére


0xmilan
addikt

A ket kotojel miatt olyan, mintha valtozna a szemely.

(#9) #33253120


#33253120
törölt tag

Az indoklástól simán kiégtem. :D

(#10) UnA válasza #33253120 (#9) üzenetére


UnA
Korrektor

+1

Borzasztó ez a hivatali stílus, nekem néha még rosszabb érzésem van ettől, mint a sorozatban szereplő "ügyfelek" megnyilvánulásaitól.

(#11) Tütüm


Tütüm
aktív tag

Szörnyű tényleg ez a kimért hivatali stílus, ez előírás nálatok? Én is ügyfelezek és rendőrségi bírságokat is intéztünk, de ha így beszélsz az orkokkal egyszerűen nem értik csak néznek üveges tekintettel. Nem azt mondom le kell menni bidámba, de kb erre menj ezt csináld szint kell😁 Ül fekszik😁

(#12) Carlytoo válasza Tütüm (#11) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Ez most a rendőrségtől jött kivételesen. Összességében nekünk is hasonló módon kell eljárni. Rendszeresen kapunk ellenőrzést és ott gyorsan kibukik a dolog, ha nem a hivatalnak megfelelő módon kommunikálsz. Összességében én ezt nem alkalmazom, csak kivételes esetekben. Volt egy kolléga, akit nem túlzottan foglalkoztatott, hogy hivatalban dolgozik és nem volt ritka a "mivan?" , " há?" , "nem értem b*meg" megnyilvánulása ügyfelezés közben. Már egy jó ideje nem dolgozik nálunk és nem azért ,mert kirúgták, hanem azért mert kilépett, mert mindig az mondta "szar a della fiam."

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#13) Tütüm válasza Carlytoo (#12) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Ezért írtam hogy nem bidám szintre lemenni😀 De hogy tudnak örülni amikor eljut az infó a tudatukig, rögtön fínök meg polgáméster úr leszel 😃

(#14) Carlytoo válasza Tütüm (#13) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Polgármester úr még nem voltam. Főnök, mester, méltóságos úr, k*cs*g, szemétláda, kommunista, hivatalnok, már igen.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#15) Kiki18 válasza Carlytoo (#14) üzenetére


Kiki18
őstag

Tezsvír még sosem? :D

Én minden nap többször is szembesültem vele a moziban, hogy kb a fél város az én vérem. :DDD
Fater biztos sokat aktívkodott -10 éves korától kezdve. :U

(#16) Wesder válasza Kiki18 (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Rohadtúl utàlom ha letesóznak, ha meg visszaszólok hogy nem vagyuk testvérek, akkor megsértődik.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Hát ez nagyon jó!! :C

(#18) Tarill


Tarill
őstag

Nagyon tetszik a sorozat :D várom a folytatást :D

(#19) Carlytoo válasza Tarill (#18) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Lesz folytatás, csak sajnos mostanában nagyon nincs semmire időm.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#20) Thusor válasza Carlytoo (#19) üzenetére


Thusor
őstag

Hova lett a legutolso? Miert kellett leszedni?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#21) Carlytoo válasza Thusor (#20) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Melyikre gondolsz?

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#22) Thusor válasza Carlytoo (#21) üzenetére


Thusor
őstag

#9-es folytatas amiben a holgy probalta a nem eppen illendo email cimet bediktalni a munkatarsnak. Tegnap kerult fel de vegul en ma es tegnap delutan se talalom.

Ok, rajottem. A logout blogtermes hirfolyambol kikerult, de a blogos oldaladon belul mar fent van.

[ Szerkesztve ]

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.