Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) 8th válasza cskamacska (#2) üzenetére


8th
addikt

Retrós aprók alatt is vannak akik gond nélkül megcsípik az olcsóbb és értékesebb dolgokat, és még délután fellövik eBay-re valami vastagabb haszon reményében.

Ma már az összes online piactérre jellemző ez. Jó ideje a hardverapróra is. Nem tudsz vele mit csinálni. Eladtam nemrég egy telefont. Egy fickó némi fárasztás után "megvette". Este ránéztem a netbankra utalás sehol, nézegettem a profilját amiről írt, hogy milyen hirdetései vannak és mit ad isten ott egy friss hirdetés. Igen, az én telefonom. Az én hirdetésemből lementett képekkel. Csak épp már tizenötezer forinttal magasabb áron (plusz egy tízest lealkudott a vételárból). Valószínű ahogy lebeszéltük a dolgot ő nekiült és már aznap délután feladhatta a hirdetést. Ráírtam, hogy felejtse e gyorsan, hogy tőlem bármit is kap. Nem azzal van bajom ha valaki "kereskedik" de nekem ne könyörögjön meg alkudozzon egy tízest az árból a fiára hivatkozva, hogy neki lesz ajándékba de nincs most több pénze. Mondja meg egyenesen, hogy ide figyelj eladásra veszem ha ennyit és ennyit engedsz az árából meglesz a hasznom rajta, úgy megvenném. Oda is adtam volna. Így a sunyiskodása miatt bukta az egészet. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.