Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) MasterDeeJay

Megvenni olcsón, eladni haszonnal. Hogyan máshogyan működne a kereskedelem. Én is ezt csinálom, megveszem ali-n, ebayen licitálóson a hardvereket majd eladom drágábban de még így is olcsóbban mint itthon.
Hardverapróra a jobb cuccokat rakom fel, de vaterára is mennek dolgok + azok amelyek itt nem eladhatóak. Azaz vaterára a szemetet is felrakom (törött, nem működő, javításra szorul, alkatrésznek stb) amelyekre nem vállalok garanciát. Ott nagyobb esélyel kelnek el a hibás termékek. Itt hardveraprón hozzáértők olvassák a hírdetéseket és inkább a biztos dolkokat veszik meg, máshogy is kezelem a kettőt. Vaterán több a barkácsoló.
Több profilosat nem tudom elképzelni mi lehetne annak az előnye hiszen egyből kibukik az első postázás/utalás/telefonálás stb-nél.
Retró esetében meg ha találok valamit a kuka mellett nem fogom sokkal olcsóbban adni mint az átlagára. Meg ha találok jó üzletet olcsón megvenni, emelt nepper áron eladni akkor miért is ne. Tipikus dolog hogy az egykoron hegyekben álló c64-eket most ilyen 10eft-os áron simán el lehet adni, később ez majd megy felfele. Kukázók előnyben. De ez normális dolog. Ebayen csak veszek liciteseken mostanában, eladást nem vállaltam még be.
Vaterán vannak 2x-3x szorzók is (pl gázriasztó/gumilövedékes fegyverekre bár azt a jelenlegi törvényeknek lehet megköszönni, hiány van belőlük).
Semmi gond nincs azzal ha valaki kereskedik ilyen oldalakon magánszemélyként, persze arra figyelni kell hogy bizonyos összeg felett adóköteles tevékenység. (600eft bevételig egy évben)

Vintage Story PH szervere újra fut!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.