Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Azt nem írtad, hogy végül milyen valós sebességet kaptál. Mikor nálam kötötték be a Telekomos optikát, én is néztem mikor a srác kitolta az alulétrát koppra, és felmászott. Az árokból, mert a partján állt az oszlop, a másik oldalán ház, függőlegesen meg nem rakhatja a létrát. Saccra 10 méter megvolt a magasság így.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) Carlytoo válasza Samus (#1) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

A speed teszt szerint 490-510 mbit/sec (wired). a letöltés. A feltöltés 35-50 mbit/sec között alakult. Kb. 10x mértem rá így a pár nap alatt. Van ötleted, hogy ezen kívül mi számít még megbízhatónak? Én a UPC-s netmérőben nem hiszek.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#3) Syl


Syl
nagyúr

Addig örülj amíg megy. Azonban ha gond lesz vele, készülj fel arra, hogy sz*rnak a fejedre...
Én pl. 10-én jelentettem hibát (igaz nem optika, hanem kábel), ünnepkor sorozatosan elment a net, vagy egy tucatszor kellett modemet újraindítanom. Jött egy sablon válasz, hogy 48 órán belül keresnek. Na azóta is keresnek... Nem baj, bő két hét múlva lejár a hűség... :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4) Carlytoo válasza Syl (#3) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Meccselek velük már egy ideje ( ADSL Gold csomagom volt 12 évig). Nekem elég szép summát fizettek kötbér gyanánt már ki. Ha a hibát nem hárítják el 72 órán belül, akkor Neked is javaslom a kötbéres megoldást.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#5) yerico válasza Syl (#3) üzenetére


yerico
senior tag

UPC net van nálam is, stabilan viszi az ígért sebességet (300/20). Amikor bajom volt, 2 napra ígérték a szerelőt, de 1 órán belül visszacsörögtek, hogy inkább most jönne, ha nem gond. Megcsinálta, jó fej volt.
Szóval ebből a szempontból nekem jók a tapasztalataim.
Korábban telekomos voltam, ott is gyorsak voltak mindig, csak épp lassú, de cserébe drága netet árultak.

(#6) Carlytoo válasza yerico (#5) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Jelenleg még nekem is nagyon jók a tapasztalataim az 500-as nettel kapcsolatban. :K

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#7) yerico válasza Carlytoo (#6) üzenetére


yerico
senior tag

Úgy voltam vele, hogy a 300-as is bőven több, mint elég, az upload a 300-asnál 20, az 500-asnál 22 lett volna, annyit meg nem ért meg. Ezzel is 30-35 MB/s letöltési sebességem van Wifin (céges net 100-as volt egy 25 fős irodában), szóval bőven elég, ritkán töltök le, akkor is főleg Steamről.

(#8) Carlytoo válasza yerico (#7) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Most volt egy érdekes hiba. A letöltés/feltöltés teljes értékű volt, viszont a pingem az egekben. 200-250 ms.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#9) mbalint987 válasza Carlytoo (#8) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Valószínűleg Connect Boxot kaptál, az szokott ilyen jelenségeket produkálni. Lsd. UPC-s PH! fórum

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#10) Carlytoo válasza mbalint987 (#9) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Köszönöm. Igen, azt kaptam.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.