Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#94) Chaser válasza t72killer (#92) üzenetére


Chaser
titán

( :
ahhoz azért kevesek vagyunk talán, h a teljes természetet kinyírjuk, nincs kizárva ha nem vagyunk egyes betegségek nulláztak volna ki fajokat, ezt kb soha senki nem fogja tudni 100%-ra kimatekozni
nemes egyszerűséggel a saját életterünket tesszük tönkre, ami persze más élőlények tere is egyúttal, tehát egyáltalán nem mondanám az emberiséget intelligens fajnak, max idiótának, de talán azért minden rosszért nem csak mi vagyunk a felelősek

szerk:
Hieronymus
nekem sem származott hasznom abból, h felvettem az üveget, de nem tört le a karom....akkor se törik le ha feleslegesen nem terhelem a környezetet, nem fogok ezért nobel díjat kapni, sem anyagi juttatást, de max azért hányok bele a tükörbe mert ocsmány a pofám, nem azért, mert egy elvileg intelligens lényt látok, ami sok minden, csak intelligens nem
nem csak én élek ezen a bolygón, ha annyit veszek el amire szükségem van talán jut másoknak is, ha mértéktelenül veszek el biztosan nem jut másoknak, és teljesen feleslegesen terhelem az egyébként is túlterhelt környezetet
illik túllátni a saját kis mikro élettereden is, és nem feltétlen anyagi v egyéb hasznokért csinálni valamit, mert ha azt feltételezed h csak az emberek 5%-a így tesz, máris jpbb ez a sz@ros világ, mintha mindenki belesz@rik mindenbe
de sztem ezt már tárgyaltuk ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.