Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ivana


ivana
Ármester

Milyen gépjármű adásvételi az amiben nincs benne, hogy ha bukik az eredet vizsgán a szerződés semmis? Amúgy ezt a bizományos eladást a francért nem lehet betiltani.

(#2) Carlytoo válasza ivana (#1) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Nem ez a baj. Hanem a kooperáció és a felelősségvállalás teljes hiánya. Nem érdekli a volt tulajt. Az ügyvédi felhívásokra is csak az utolsó pillanatban válaszolgatott.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#3) joghurt


joghurt
addikt

Bizományosi szerződéssel nem veszünk autót, csak közvetlenül az eladótól. Ennyi, a többi szívás már csak ennek a folyománya.
Eredetvizsgálattal megvárható a teljes összeg átutalása (manapság 5 másodperc alatt átmegy).

A tej élet, erő, egészség.

(#4) Joci93


Joci93
senior tag

Én mindig azt mondom, hogy vásárlás előtt meg kell kérdezni az eladót, hogy elviheted-e a kocsit átnézetni. Ha akkor nemet mond, akkor ott már bajok vannak. A Bosch-nál azt hiszem, hogy 10K-ért átnézik a autót, inkább ennyit bukj, mint több százezret.

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#5) Carlytoo válasza Joci93 (#4) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Ez most már így működik nálam. Volt mostanában, hogy vettem volna egy másikat. Átnéztük normálisan. Végigmértük rétegvastagság mérővel. Lekérdeztem az előéletét. Majd mielőtt gépre akartuk kötni, mondta az eladó, hogy azt nem engedi, mert átprogramozunk rajta valamit??? :F , aztán viheti szervizbe. Ott is hagytam, ahogy illik.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#6) Energie X


Energie X
őstag

Szeretem az ilyen hasznos írásokat, mivel lassacskán én is autóvásárlás előtt állok. Remélem mihamarabb megoldódik a problem!

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#7) ncc1701


ncc1701
veterán

Napokban úgy adtam el a régi autómat, h a műszaki vizsgánál találkoztunk, átment, papírok, pénz, viszonlátás. Igaz, azt körbeállták a szerelők, aki szerint kb kiállítási darab volt, nagyon szép állapotban, régen láttak ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#8) Joci93 válasza Carlytoo (#5) üzenetére


Joci93
senior tag

Átprogramoztak "valamit"... :D

Remélem, hogy pozitív kimenetele lesz a fenti történetnek.

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#9) weiss válasza Joci93 (#4) üzenetére


weiss
addikt

Ezt nem teljesen értem. Milyen tulaj hagyná, hogy csak úgy elvidd a kocsiját?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#10) Joci93 válasza weiss (#9) üzenetére


Joci93
senior tag

Nem egyedül viszed el, hanem Ő is jön Veled. Ha kereskedésből vásárolsz, akkor ott az egyik "eladó" ül be melléd a kocsiba. Minden csak megbeszélés kérdése.

[ Szerkesztve ]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#11) norbx


norbx
aktív tag

Tanulópénz ja

(#12) weiss válasza Joci93 (#10) üzenetére


weiss
addikt

Jaaa, vagy úgy.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#13) Steve_Brown válasza weiss (#12) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Igen és nem te nézed át, hanem hitelesített szakszervíz.

(#14) zarayg


zarayg
aktív tag

azóta legalább a passat nem hagyott ott?

;]

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#15) Carlytoo válasza zarayg (#14) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

1.9 pdtdi megölhetetlen. :D

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#16) D1Rect válasza Carlytoo (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

Lenry nem így tudja. :DDD

(#17) Carlytoo válasza D1Rect (#16) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Lehet user error. ;] :DD

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#18) D1Rect válasza Carlytoo (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

Az őzet még legyőzte, a fát már nem.

(#19) Carlytoo válasza D1Rect (#18) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Ja igen, ebben a formában valóban nem megölhetetlen. Szerencsétlen. Pedig egész jó kis konstrukció az a B5 az 1.9-es tdi motorokkal.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.