Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) lolller


lolller
tag

Erről nekem mindig az jut eszembe, hogy amelyik kutya ugat... :D
Ez egy ilyen szakma, én is kaptam már olyan ajánlatot amit meg sem nyitottam elég volt az első három szó. Túltettem magam rajta mint a normális emberek. Ameddig pénzből élünk addig ez így fog működni. Akin látom, hogy ideggyenge azzal amúgy sem szoktam üzletelni így fent sem áll a veszélye, hogy véletlen megsértelek az ajánlatommal. :D

btw ahogy a kolléga fentebb jelezte egyetértését abban, hogy az alkudozás nem azt jelenti, hogy felét kínálom így nincs is soha probléma - mert én is így gondolom. :)

De, hogy példával érzékeltessem újabban érdekelnek a versenydrónok sokan pedig 3-4 éves ebben a hobbibal már bőven elavult gépet hirdetnek új ára volt a szettnek mondjuk 90k, ezért ő most egyben felrakja 60-ért. Piaci áran valahol 45-50 között alakul. Erre mondtam már 35-40k- t ami a 60-ra lehet sértő ettől még ennyit ér, mert az eltelt 3 év az ebben a sportban inkább 3 fényév. :)

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.