Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) updog válasza Cucuska2 (#25) üzenetére


updog
senior tag

Ebből az jött le, hogy mindenki azt csinál amit akar, kivéve aki máshogy gondolja mint te, és ennek hangot is ad. :U :D

"hogy nem tetszik nekik valamilyen szerkezet, amit amúgy mindenki használ"

Mindenki? That's where you're wrong kiddo.

Ha megerőszakolnám magam se tudnám kiejteni a számon hogy 3 sajtburger lesz, soha az életben, még amikor a világot a ****ba kívánom, akkor sem. Bocs, engem így neveltek (tudom, OK boomer, még ha alig múltam 30 is).

Nem vagyok szent, ha sz*r napom van, az hallatszani fog a hangomon, látszani a gesztusaimon (a testbeszéd miatt, nem azért mert oda*szom az aprót a pultra), de akkor is üdvözlök, kérek, megköszönök. És szerintem vagyunk még ezzel így egy páran.

Kp-t én is utálom, de hogy beszüntessük a sárga csekket, meg az aprószámolgatást a parkolóautomatánál, meg online kössünk a világon minden szolgáltatót, az kevésbé reális téma, mint hogy ne rontsuk el szándékosan más emberek napját egy minimális erőfeszítéssel elkerülhető bunkósággal.

De amúgy ja, mindenki más, és mindenki jó valamire, ha másra nem, kontrasztnak :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.