Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Somatom


Somatom
veterán

Jóóóó!!! :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2) tope válasza Somatom (#1) üzenetére


tope
addikt

Mi ez a hely?, megyek is! ;]

(#3) Somatom válasza tope (#2) üzenetére


Somatom
veterán

Én ilyen helyen melózok. Fizu 600 e fölött, ingyen utazgatás, nagyrészt csak ülni kell egy kényelmes, légrugós, karfás, dönthető székben és kevés a problémás ügyfél. Jöhetsz, ha van jogsid kamionra. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4) Samus


Samus
addikt

Azért megnéztem volna az ügyfél arcát ezután :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) ncc1701 válasza Somatom (#3) üzenetére


ncc1701
veterán

Vezető pozíció! :)

(#7) Somatom válasza ncc1701 (#5) üzenetére


Somatom
veterán

Méghozzá a kormánynál. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) ncc1701 válasza Somatom (#7) üzenetére


ncc1701
veterán

Hajaj, biztos állás! :) Ennél kormányközelibb nem is lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#9) Carlytoo válasza #20749568 (#6) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Kevés ugyan, de egy ilyen megnyilvánulás után többnyire valóban agydonorra lenne szükség.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#10) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Több mint 200 főt foglalkoztató cég ügyvezetőjének az aláírása. Direkt került erre a fecnire, mert itt nem látható semmi, ami bárkinek az érdekét sértené.

Ahogy a kolléga fogalmazott: 1 toll 1 aláírás.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#11) Somatom válasza Carlytoo (#10) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt nevezik digitális aláírásnak? Lehet, hogy mégis tud vmit az ember. Próbáltátok már vonalkód olvasóval beolvasni? :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12) Dr. Romano válasza Carlytoo (#10) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Szóval iskolában unalmunkban az aláírásunkat gyakoroltuk a másik füzetére.... jó tudni ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#13) Carlytoo válasza Dr. Romano (#12) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Lebuktam :( :))

Somatom: Nem rossz ötlet. Még nem próbáltuk. Az e-ügyintézést valahogy elő kell készíteni. :)

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#14) Lauda válasza Carlytoo (#10) üzenetére


Lauda
félisten

A tiédet még sértheti, ha véletlen ki találnak rúgni emiatt. Jobb az elővigyázatosság.

(#15) Carlytoo válasza Lauda (#14) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Ez miatt nem. Azért erre odafigyelek. A lényeg, hogy a másik fél tudtával és beleegyezésével történt.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#16) flymi válasza Carlytoo (#10) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Á! Mán tudom kié!

:DDD :N

600k-t megnézném hol kap egy ügyintéző. Feleségem kormányablakos volt mielőtt meglett most a baba, épp a harmadát se kereste és sok inkubátorszökevény ügyfele volt minden nap. Csak mondom, persze levágtam mi volt a cél a szösszenetben. Én is megnéztem volna az ügyfél arcát. ;]

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#17) Carlytoo válasza flymi (#16) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Egy mezei sehol. Viszont volt egy ügyfelem, aki tulajdonképpen ügyintézői munkakörben tevékenykedett és bruttó 1.5 millió volt olvasható a bérpapírján.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#18) Somatom válasza Carlytoo (#17) üzenetére


Somatom
veterán

Őt én is ismertem. A munkaügyön 007 -es volt a kódja. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#19) Carlytoo válasza Somatom (#18) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Így van. Kopasz volt és az ő esetében már működött a vonalkód leolvasó, csak tarkótájékon. Ami furcsa volt, hogy mindig, amikor kiment, akkor egy kint lévő ügyfél ruhájában jött vissza, de megszoktuk már.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#20) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Ez tuti valami pesti srác volt. A pesti kollégák szoktak ilyeneket mondani, meg hogy a lényeg, hogy a számlatömb teljen meg hasonlók. Néha, ha valaki nagyon kretén akkor valamivel ki kell zökkenteni ez arra pont jó...:D

Az én aláírásom is krikszkraksz, de ha napi sokat írnál alá te se cizellálnád túl. :D

(#21) Somatom válasza INGJOKE (#20) üzenetére


Somatom
veterán

Na jó, de ez azért túlzás. Még a dr. Tóthkomlósfalussy Aladárhoz sem kell ilyen mennyiségű vonalkód. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#22) mephi666 válasza Somatom (#21) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem ezek között lehet a rokona :) ...az a madaras nekem kimondottan tetszik

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) Carlytoo válasza INGJOKE (#20) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Relatív, hogy mi a sok. Az én értelmezésem szerint ez talán kissé felesleges és fárasztó, ha napi szinten 100x kell aláírni. Én egy nap kb. 100-200-szor szignálok. Ez talán mondható soknak. Viszont az én aláírásom az valahogy így néz ki:

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#24) mephi666 válasza Carlytoo (#23) üzenetére


mephi666
nagyúr

én pár éve írtam alá napi szinten ilyen 100 körüli mennyiségben és akkor egyszerűsödött az aláírásom az olvashatóból kb. ennyire:

...azóta hivatalos papírt már nem írok alá annyit, leginkább csak a boltokban a bizonylatot, de 1-2 pénztáros néha megjegyzi, hogy "ez mind aláírás?"

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.