Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

jónak tűnik.
+ hibátlanul megy BB Z10-en. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#2) Carlas válasza sz.balazs.95 (#1) üzenetére


Carlas
senior tag

Nah akkor fasza :), javitgatom meg 1-2 nap és minden okés lesz, amit tudok összehozok :D
fel is írom hogy jó z10-en :) köszi

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#3) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Király! Majd egyeztessünk, mert a programok még nincsenek is fent stb.

Kik írták egyébként sokan, hogy nem jön be mobilról a veletech.hu? Full reszponzív stb., ezért sem csináltunk appot.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#4) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sony xperia e - n megy rendesen
:DD

[ Szerkesztve ]

(#5) Carlas válasza Bocha (#3) üzenetére


Carlas
senior tag

Okes. A hozzaszolasolba volt. Meg hogy valakinek a tordeles. Mondjuk az lehet a mobilarenara szolt. :) hat egy probat megert ha mar csak annyira mukodik hog elolvashatoak az infok mar jo aki szeretné. Szerintem is jo az oldal nekem nem volt bajom vele. De hatha valakinek ez igy egyszerubb :) legalabb nem kell net hozza. Javitgatom amit tudok persze meg felrakhatunk minden infot. Amint a tobbit javitottam irok neked ez ugyben.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#6) Carlas válasza pulyka jocó (#4) üzenetére


Carlas
senior tag

Oksi akkor jo lesz. Igazabol a szerkeszto amivel csinaltam elvben mindenen mukodot hoz letre de a kepek miatt nem voltam biztos amiket belerakok. De igy okes. Koszi

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#7) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Ami nagyon jó lenne az egy részletes térkép, ahol különböző színekkel lennének jelölve a standok, megy egyebek, esetleg kattintésra 1-2 infó is megjelenhetne róluk. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#8) Carlas válasza sz.balazs.95 (#7) üzenetére


Carlas
senior tag

Hat sokat nem igerek. Korlatozottak a lehetosegeim XD de meglatjuk ha meg tudom oldani bent lesz, de eloszor a fontosabbakat probalom. :)

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#9) petipetya


petipetya
nagyúr

Nexus 4 / stock 4.4.2 alatt bejön a veletech oldala is, illetve a letölthető alkalmazás minden menüpontja működik. Az oldal és az alkalmazás is megfelelően tördeli a szöveget.

Viszont az alkalmazásban furcsa a betűtípus, olyan mintha valami régi írógéppel készült volna - szerintem csúnya.

"nincs rá lezsóidő"

(#10) VegyesTamás válasza petipetya (#9) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

SGS3 okés :) jó lett, tetszik! :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#11) Carlas válasza petipetya (#9) üzenetére


Carlas
senior tag

A betűtípus sztem cserélve lesz, megpróbálom hamar összehozni az egészet, hogy végleges legyen. :R

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#12) Carlas


Carlas
senior tag

0.7 Update + infók + képek stb fenn :) remélem jobb lett. Ha valaki lát pl. helyesírás hibát szóljon :U

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#13) sz.balazs.95 válasza Carlas (#12) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nálam 1.0.0.15-öt ír verziónak.
ami viszont király, hogy nem kell manuálisan törölni a régit, csak elég telepíteni az újat.
Amit viszont nem értek: Miután telepítettem, elindítja az ES File Explorert. :F

bug: Ha berakom háttérbe, majd visszahozom, akkor mindig mutatja a start képernyőt. utána viszont ott folytatja, ahol félbehagytam.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#14) sz.balazs.95 válasza sz.balazs.95 (#13) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#15) Carlas válasza sz.balazs.95 (#14) üzenetére


Carlas
senior tag

Ez nem a progi verziója, hanem a szerkesztőé asszem. (Progié nem lehet mert azt én írom oda :D )
Sajna Blackberryn nem tudom hogy megy Androidon amiken teszteltem, amikor elindítod, akkor mindig onnan indul ahonnan bezártad, de ez nem bug. Ha másra gondolsz, az lehet a blackberry-s dolog miatt van. :R Az EFS gond sem jött elő nálam, eddig Samsungon, lg-n is teszteltem, ezt nem tudom mi miatt lehet.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#16) Carlas válasza Carlas (#15) üzenetére


Carlas
senior tag

Ha tetszik örülök :)

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#17) Carlas


Carlas
senior tag

Holnap felrakom a 0.8-at ami sok kis javítást, kinézet változást tartalmaz. Az uj verzióból is kerülnek fel kepék a régi helyett. Remélem tetszeni fog.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#18) sz.balazs.95 válasza Carlas (#17) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

várjuk! :R

kis kiegészítés a verzióval kapcsolatban: a korábbi, amit telepítettem, az pl. 1.0.0.7-volt. :D

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#19) Carlas válasza sz.balazs.95 (#18) üzenetére


Carlas
senior tag

Mar írtam az nem a program száma hanem a szerkesztőé :) a program jelenleg 0.7, következő frissítésben benne lesz majd :) az 1.0 lesz a vegleges amikor mar minden adat szerepelni fog, de ugye meg nem vegleges a lista az eloadoknal stb. :R :R :R

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#20) sz.balazs.95 válasza Carlas (#19) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

és miért van az, hogy az appal együtt a szerkesztő progi verziója is folyton emelkedik? :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#21) Carlas válasza sz.balazs.95 (#20) üzenetére


Carlas
senior tag

azt nem tudom, de androidon ilyet nem ir ki nekem. a verzio szamot en adom meg mivel en csinalom a progit. szoval hidd el hogy 0.7 most :D

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#22) sz.balazs.95 válasza Carlas (#21) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

azt elhiszem; de a Z10-em nem hisz neked. :P :))

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#23) Carlas válasza sz.balazs.95 (#22) üzenetére


Carlas
senior tag

XD

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#24) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

off: nem lenne kedved ezt elkészíteni?
elkészíteném, csak lövésem sincs a programozáshoz. (egyszer nekivágtam, de a legegyszerűbb példa appot sem tudtam összerakni úgy, hogy működjön, igaz, én WP-n próbálkoztam.) :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#25) #79335424


#79335424
törölt tag

Köszi! Jó program. Lenne egy javaslatom, szerintem nem nagy meló. Most a térképre kattintva nálam nem történik semmi. Szerintem hasznos lenne, ha ilyenkor meghívná a térkép alkalmazást és a helyszín ilyenkor abban nyílna meg. Androidon innen csak egy érintés lenne az odanavigálás.

(#26) Carlas válasza #79335424 (#25) üzenetére


Carlas
senior tag

Igen ez is meg lesz akkor csinalva koszi a jelzest :) kovetkezo frissitesbe. Sajna ez mar csak hetfon lesz, mert kozbejott egy ket dolog, de abba belerakom. :R

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#27) #79335424 válasza Carlas (#26) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ne viccelj, mi köszönjük a munkádat!

(#28) sz.balazs.95 válasza Carlas (#26) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Úgyszintén én is köszönöm az appot! :R
+ a segítőkészséget külön köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#29) Carlas válasza #79335424 (#27) üzenetére


Carlas
senior tag

Nah a térképre kattintva bejon a google maps. ez megoldva. Több minden picit átírva, frissítve előadók stb. ha minden jó még egy kis szöszmöszölés és este fel is rakom. :R

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#30) Carlas válasza sz.balazs.95 (#28) üzenetére


Carlas
senior tag

igyekszem amit lehet :) jah amugy a fent említett programban sajna nem tok segíteni, nem mert nem akarok hanem mert hirtelen nem vagom :) de grafikai elemek készítésében (photshop) szívesen segítek a progiba vagy egyébként :R

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#31) sz.balazs.95 válasza Carlas (#30) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

grafikai elemek elkészítésében nem kell különösebben segíteni, azt egyedül is megy.
Meg úgy általában a UI tervezés, ha nem is profi szinten, de szerintem megy. :D
Maga a program megírása az, ami gondot okoz. :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#32) Carlas


Carlas
senior tag

No, a progi v.0.8-as verziója 95%-os. Sajna pár új infó (állandó programok menüben) még nincs integrálva, de a többi jól megy. Kérdés, felrakjam így, valaki szeretné kipróbálni, tesztelni, a holnapi teljes felrakás előtt?

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#33) #79335424 válasza Carlas (#32) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze, toljad! Úgyis mindíg van új infó, amiért várni kéne. Akinek annyira hiányzik a friss hír, az megtalálja weben is.

(#34) Carlas


Carlas
senior tag

Feltöltve, majd írjatok milyen :) sztem frankó lesz :) a blogban ott a link vagy itt:

com.veletech_v0.8_update_Pre_version.apk

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#35) #79335424 válasza Carlas (#34) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem teljesen rendben van. Jobb, mint héhány fizetett megrendelésre készült alkalmazás. A következőbe odaírhatnád a térkép alá, hogy "Google Térképhez bökj a képre!"
Tudod, vannak nagyon gyengébbek. :D

(#36) Carlas válasza #79335424 (#35) üzenetére


Carlas
senior tag

oksa a holnapi vegleges 0.8-ban benne lesz ez is :) ha bármi mást észreveszel szólj :)

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#37) #79335424 válasza Carlas (#36) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egyébként ez frissíti az előző verziót, vagy újként települ? Azért nem tudom, mert most nem az a droid van nálam, amire a 0.7 -et telepítettem. Csak azért érdekel, mert app inventorral már tákoltam alkalmazást és ha a mentésnél más volt a név, akkor azt külön alkalmazásként mentette (mondjuk ott pont az volt a célom, hogy ugyanaz a program legyen, 12, különböző névvel).

(#38) Carlas válasza #79335424 (#37) üzenetére


Carlas
senior tag

Frissíti :R

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#39) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

frissítettem.
pozitívum, hogy a térkép hibátlanul megy.
negatívum, hogy nem HERE mapset vagy legalább Bing Mapset, hanem a Nagy Testvér térképét használja. ;]
Amit hibát találtam, az az, hogy random helyen és időben szokott olyat csinálni, hogy egy adott oldal egy része elcsúszik a többihez képest. :F

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#40) Carlas válasza sz.balazs.95 (#39) üzenetére


Carlas
senior tag

nemtudom az okat, sztem a blackberry amulacio a gond. xperia u, s4, huawei p6, note 1 nem volt gond, :F

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#41) Carlas


Carlas
senior tag

No nemsokára felrakom, illetve lesz benne egy kis plusz menü, hogy interaktívabb legyen a cucc :) Majd meglesitek. Amint fent, írom :)

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#42) Carlas


Carlas
senior tag

Nah fenn is az új rész, mindenképp érdemes frissíteni az új funkciók miatt, mely hatására sokkal könnyebb az update, illetve sokkal több infót tudhattok meg hamarabb az új hírek funkció segítségével! Nagyon sok plusz belekerült! Info fent!

Aktuális verzió letöltése

:R :R :R :R

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#43) Carlas


Carlas
senior tag

Nah fenn is az új rész, mindenképp érdemes frissíteni az új funkciók miatt, mely hatására sokkal könnyebb az update, illetve sokkal több infót tudhattok meg hamarabb az új hírek funkció segítségével! Nagyon sok plusz belekerült! Info fent!

Aktuális verzió letöltése

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#44) sz.balazs.95 válasza Carlas (#43) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Wow
So update
Many improvements
Much design
Such veletech
:D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#45) Istikee007


Istikee007
tag

Nagyon Szuper! Köszönjük! :)

(#46) Carlas válasza Istikee007 (#45) üzenetére


Carlas
senior tag

Szívesen

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#47) Carlas válasza sz.balazs.95 (#44) üzenetére


Carlas
senior tag

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#48) Carlas


Carlas
senior tag

BUGFIX UPDATE
Felkerült a v.0.8-hoz egy BUGFIX mely javítva a szinkronizálási gondot a híreknél, illetve frissítette a kiállítok névsorát! Ezt le is tölthetitek a megszokott linken!

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#49) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

a 0.8.1 előtt nem jelentkezett ez a hiba.
ez látszik is, ugyanis a két üzenet, amit akkor kaptam, amikor még a sima volt fenn, azok normálisan jelennek meg.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#50) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

visszaraktam a sima 0.8-at.
hibátlanul jelennek meg a hírek.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.