Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Jó kis marketing

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) bear_


bear_
aktív tag

Ha visszafele játszod le akkor szétszedôs videó.

(#3) pusszycat válasza bear_ (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, ja de mi lesz a hanggal? :P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) KISDUCK válasza pusszycat (#3) üzenetére


KISDUCK
addikt

Bevágsz alá egy szétszedőset. ;] (vagy egy nocopyrightmusic-ot)

(#5) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy tényleg JerryRigEverything fizet nektek, hogy mindenhová benyomjátok a fos videóit? Van valami napi limit, amit el kell érni?

Megyen!

(#6) exedoc


exedoc
senior tag

Most hülye vagyok, vagy csak én szeretek ilyeneket nézni? Tőlem szerelhetnek össze telefont, autót, tökmindegy. :)

(#7) Noukoum válasza CptAdamica (#5) üzenetére


Noukoum
veterán

Én azt nem értem miért kell cikket írni más videóiról. Akkor már lenne saját mobilarena videó, mert ezeket a videókat már megnézte az akit érdekelt. Persze tudom én hogy nem mindenki tud angolul, de ha már videóról készül hír akkor legyen saját, nem? (Meg azt is tudom hogy nem “működött” a videós dolog, de ez így számomra fura).

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#8) moleculez válasza exedoc (#6) üzenetére


moleculez
veterán

Óóó én olyan random hülyeségeket nézek végig, hogy el nem hiszed. Azon kapom magam, 30-40 percet belerakok a mélytengeri búvárkodás veszélyeitől kezdve a hídépítésen át az egzotikus állatok szaporodásáig tényleg bármibe. Nemcsak videó, de akár órák hosszat végigolvasok egy Natgeo cikket és kapcsolódó tartalmakat a kétnemű méhekről. :DDD :DD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#9) pusszycat válasza moleculez (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én majd minden héten végig utazom az univerzumon. Videón persze. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) pècsimunkás válasza pusszycat (#9) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Én minden nap :D
Minden nap világegyetem témájú dokufilmen alszom el.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#11) andor80 válasza CptAdamica (#5) üzenetére


andor80
senior tag

Remélem jó sokat fizet mert akkor sokáig lesz mobilaréna.....

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#12) moleculez válasza pusszycat (#9) üzenetére


moleculez
veterán

Teljesen véletlen, héten egyszer nem gombapörkölt a kaja? ;] :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13) holozis_HUN válasza pècsimunkás (#10) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ugyan ez, mindig valami "így működik a világegyetem" részre alszok el 😂😂

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#14) pusszycat válasza moleculez (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem szeretem a gombát. Mindig attól félek,h belekerül egy bolond. :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#16) pusszycat válasza #32839680 (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Régebben (mikor még kicsi voltam és naiv) kóstoltam, végül is nem rossz olyan mintha hús lenne. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#17) Postas99


Postas99
senior tag

Arról nincs ennek a vágottszemű gyereknek videója, hogy miamegmeredtretkesf@szért nálunk a legdrágább a telefonjuk??
NO VÁM, NO ÁFA, EU mindenki EUR-ban fizet... A németeknél miért van hogy akciós és jóval olcsóbb a telefon mnt nálunk ami csak nálunk épp nem kapható?

Szeretnék látni egy magyarázom a bizonyítványom videót is tőle...

(#19) vikk83


vikk83
csendes tag

Nyilván nem adnak el sok telefont Magyarországra a webshopjukból, ha bármely országból megvéve olcsóbb, ez így egy öngerjesztő kör. Magyarországra szerintem az első telefon óta szállítanak, de az X-et már biztosan hivatalosan szállították ide , ami a harmadik volt, sőt akkor még HUF-ban volt az ára.

ZTE Blade --> Oneplus X --> Pixel 4a 5g - - >Nothing Phone 1

(#20) g4mer válasza #32839680 (#18) üzenetére


g4mer
senior tag

nem hinném, hogy a szlovák/litván/bulgár stb piac pl nagyobb lenne, mint a magyar, valami más van itt a dolgokban :)

Sic Parvis Magna

(#21) pusszycat válasza g4mer (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

pikkelnek ránk a gyártók :) még gariban mindenki akkut cserél :) sokan elejtik :) vagy visszaküldik már az elején :) csak tippelgetek :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#22) gattolino


gattolino
senior tag

A világbajnok ÁFÁnk miatt van ez sztem.
Ha megnézitek minél nagyobb egy országban az ÁFA annál drágább.

Vivo X90 Pro Plus

(#23) Postas99 válasza gattolino (#22) üzenetére


Postas99
senior tag

Az ÁFÁ-hoz semmi köze ennek. Minden orszában direkt utalsz EUR-ban nem FORINT-ban.
Az ÁFÁ-t a cég nehidd hogy befizetni.. Utalni kínába utalsz a cucc pedig lengyelorszából jön vagy a csehektől..
Vedd ki nyugodtan a z áfa és egyéb terheket... semmi köze hozzá....

A piac is lényegtelen a németekhez is a lengyelektől jön a termék..

(#24) spect80


spect80
senior tag

Dicséretes hogy végre valami konstruktív dolog és nem a jerryrig szintű egybites rombolás. Az a csatorna kb. a techvilág ripostja.

(#25) #80439296 válasza spect80 (#24) üzenetére


#80439296
törölt tag

Túlélték, mégis meghaltak? :C
Hja, az ex-csigakettő... :U

(#26) Soleco válasza gattolino (#22) üzenetére


Soleco
tag

Ez hülyeség. Ha alapár+áfára bontod az árakat, akkor is kimagaslóan sokat kell mi fizessünk. De ott van pl. Románia a 19% áfájával, ők miért kell többet fizessenek, mint a Hollandok a 21%-al? S a Lengyelekhez képest a Görögöknek a +1% az 30 eurót jelent viszont a Horvátoknak a +2% 0 eurót?
Arról (is) lehet szó, hogy nálunk a szolgáltatók felverik az árakat. Romániában ugyanez a vodafone jóval olcsóbban ad jobb szolgáltatást... Nálunk a 3 szolgáltató ki van egyezve és nem versenyeznek egymással, hanem közös erővel baxák az egekbe az árakat. Emellett M.O.-n nagyon sok random Árukeresős/Árgépes nem hivatalos forrásos ajánlat van, nem is csoda, hogy kicsinek tűnik a piac, mikor Appletól Xiaomiig mindenki másfélszeres áron akar itt eladni mindent, aztán az átlagember a Poco f2-t inkább veszi 130 000-ért, mint 200 000-ért. És a +7% Áfa max +10 000 forint....

[ Szerkesztve ]

(#27) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ha már ilyen sok az off.
One Plusnak hazánkban mennyire kiforrott a szerviz hálózata?

(#28) Namelesske


Namelesske
addikt

Hadzsukmá :(

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#29) pusszycat válasza Namelesske (#28) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nehadzsuk :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#30) hyperspace válasza ProEvoFan (#27) üzenetére


hyperspace
őstag

Futár viszi-hozza Lengyelország és a tulaj között. Ha még mindig úgy van, mint régen.

Ha annyira budget kategória, bátor embereknek, kevesebb pénzért küldhetnék így darabokban, gari nélkül, opcionálisc biztosítással.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#31) exedoc válasza moleculez (#8) üzenetére


exedoc
senior tag

Detto. Akkor valami hasonló agymenésünk van. :DDD Néha pár óra alatt eljutok a szupernóváktól az acélkohóig, és az üveggyártásig. Pedig alapjában véve a 3d modellezéssel vagy az Unreal motorral kapcsolatban akartam nézni valamit. :))

[ Szerkesztve ]

(#32) joey04 válasza CptAdamica (#5) üzenetére


joey04
titán

szerintem neked többet fizet valaki, hogy fikázd.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) Norbi. válasza hyperspace (#30) üzenetére


Norbi.
őstag

"Ha még mindig úgy van, mint régen."

Így van, az egyik legkorrektebb garija az Oneplusnak van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.