Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rajd


rajd
tag

De legalább van dedikált makró kamera. A selfie kamera mellett a második legfontosabb lencse... :DD

(#2) #65577472


#65577472
törölt tag

Csípem a OnePlus modelljeit, de tényleg túltolják. Mégis mit ígérjen? Közepes teljesítményt? Ez a Nord egy full átlagos telefon lesz, de kapott egy olyan körítést, mintha alapjaiban rengetné meg az iparágat.

(#3) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Hát nem tudom, Oneplus ide vagy oda, de pusztán specifikációk alapján ez eddig 500 Euróért(már ha valóban annyi lesz) soványnak tűnik. :F

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#4) Ixion77 válasza #65577472 (#2) üzenetére


Ixion77
őstag

Mert a Oneplusnál mocskosul remélik hogy meg fogja rengetni, mivel mostanában elég rosszul áll a szénájuk - folyamatosak az elbocsájtások és leépítések náluk.

De sajnos szerintem is tévednek. Bele kellett volna férni az árba a Snapi 865-nek. Nem azért mert valóban szükséges, hanem mert csak. Az eredeti Oneplus filozófia csúcsprocit adott költséggazdaságos körítéssel és hosszú szoftvertámogatással (főleg amíg Cyanogen-esek voltak). Ettől eltértek, így pedig a piacrészüket elviszi a Poco.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#5) danielrevesz


danielrevesz
kezdő

Csúcs kamera? Az Oneplus 8 pro-nak nem valami nagy durranás a kamerája, akkor ennek hogyan is lenne csúcs? Össze-vissza beszélnek.

(#6) Hopkins95 válasza danielrevesz (#5) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nem tudom miről beszélsz, mert a Oneplus 8 Pro nagyon jó kamerát kapott, ezúttal bátran oda lehet tenni a csúcsmodellek mellé.:U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#7) #65577472 válasza Ixion77 (#4) üzenetére


#65577472
törölt tag

Hát itt nem lesz semmilyen rengetés, de még csak szélmozgás sem. :B

(#8) Juhaszatti válasza Ixion77 (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ha beletették volna a Snapi 865-öt, jóval kevesebben vennék a 8-as szériát, gyakorlatilag kannibalizálnák a saját terméküket.

(#9) Horsee


Horsee
csendes tag

Mondanám, hogy a főkamerának megkapja a Sony IMX689 szenzort, de azt még a magasabb árú (sima) 8-as sem kapta meg. Úgyhogy legfeljebb marad a gyengébb IMX586, ami azért manapság csúcsnak már semmiképp sem mondható.

(#10) rigoberto


rigoberto
őstag

Ahová pozicionálták oda nem lesz jó ajánlat.

(#11) Noukoum válasza Ixion77 (#4) üzenetére


Noukoum
veterán

Majd az eladások eldöntik mennyire nem jó a koncepció. Az eredeti oneplus filozófia pedig az első áremelésnél meghalt ha úgy nézzük :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#12) guni válasza Horsee (#9) üzenetére


guni
tag

Konkrétan feleennyibe kerülő telefonokba is simán belerakták már tavaly. Valamelyik nap facebookon azzal májerkodtak hogy lesz benne ois...hát ennyi pénzért elég szomorú is lenne ha nem. Nagyon gáz, amit művelnek...

(#13) Horsee válasza guni (#12) üzenetére


Horsee
csendes tag

Hát igen. Én már a 8-asba is inkább a 689-est raktam volna, így különbség csak a többi kamerában lenne (ha csak a kamerákat nézzük). A Huawei is felérte ésszel, hogy a sima és a pro ugyanolyan főkamerát kapjon. Emlékszem a P20 és P20 Pro között volt nagy eltérés, tesóm P20-asa eléggé középszerű volt képalkotásban.

Ha meg előre tekintünk, valószínűleg a 8T Pro de még a 9 Pro is marad a 689-nél.

(#14) joey04 válasza danielrevesz (#5) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) andor80


andor80
senior tag

ígért ez már mindent aztán...

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#16) Bdanyy válasza danielrevesz (#5) üzenetére


Bdanyy
addikt

mondjuk úgy kevésbé van már lemaradva mint korábban :)

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#17) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Gondolom lesz benne vagy 3800 mah akksi, hogy alapjaiban el legyen rontva

"Ez egy nagyon takarékos soc, kisebb kijelzővel, így elegendő neki ez az akksi"

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.