Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolfman


wolfman
veterán

Az a gond, hogy sok Marvel szuperhőssel ellentétben, Amerika kapitányban semmiféle fantáziát nem látok! Ku..a szuper erős, lehetne Superman is, csak más a neve és nagyon bugyután néz ki. Csak arra jó hogy párhuzamot húzzunk közte és a hős amcsi haza között, ami ugye egy undorító korcs inkább mintsem hős.

De ugyan így vagyok a Wonderwomannal is, már túl gagyi.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2) juhig12


juhig12
tag

sosem értettem mi a jó az ilyen játékokban...

(#3) juhig12


juhig12
tag

sosem értettem mi a jó az ilyen játékokban...

(#4) bigadam94


bigadam94
tag

Így elsőre nekem a Watchmen játék ugrott be a videóról.. Ami nem rossz, mivel azzal is el lehetett játszani egy darabig. :)

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#5) szigmat


szigmat
tag

Iron man 1-2 sem lett jó játék. Ettől sem várok újat :(

(#6) Wolverine válasza wolfman (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Látszik, hogy nem ismered a karaktereket :U Amerika Kapitány ember, igaz, a fizikai képességeit a legmagasabb szintre fejlesztették - de ettől még sebezhető, ahogy te vagy én. Superman viszont gyakorlatilag a Földön sebezhetetlen, ráadásul nem is ember.

Az a baj, hogy a Kapitányból túl könnyű sablonos karaktert csinálni, és túl egyszerű olyan sztorit írni a játéknak, ami totálisan érdektelen. Remélem, nem esnek ebbe a csapdába a készítők... és persze azt is remélem, hogy a játékmenet is egy jobban sikerült game-re fog hasonlítani, mint a legutóbbi Wolverine vagy az Arkham Asylum...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) AXisBOLD válasza Wolverine (#6) üzenetére


AXisBOLD
addikt

Arkham Asylum perfekt volt!

mi volt a bajod vele. én azóta se játszottam olyan játékkal ami annyira lekötött volna(single-ben). (na jó Uncharted 1-2 :D)

Aurea mediocritas

(#8) wolfman válasza Wolverine (#6) üzenetére


wolfman
veterán

Jó, a superman csak egy példa volt, de akkor is semmi kirívó nincs karakterben csak hogy bazi erős és amerikai zászló mintás ruhában zúz. Váó! nekem nem jön be.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#9) Wolverine válasza wolfman (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

Olvasd el a Marvel Civil War című crossoverét, abban elég szépen ábrázolják a karakter mélységét.
szerk: amúgy a fő különbség, hogy a Kapitány egy katona, és ennek megfelelően is cselekszik mindig. A legtöbb képregényfigura más szempontok alapján dönt.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10) Invadrr_Zim válasza Wolverine (#9) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

es a legfontosabb dolog, amit kihagytal, hogy mig a dc karakterek szemelyisege vetekszik egy csesze teaeval, addig a marvel karakterek mind egytol egyik kulon hibakkal es erossegekkel rendelkeznek. pontosan ezert lehet veluk azonosulni vagy epp meghasadni.

[ Szerkesztve ]

(#11) AXisBOLD válasza Wolverine (#6) üzenetére


AXisBOLD
addikt

elképzelhető hogy rosszul értelmeztem az utolsó mondatot :).

Aurea mediocritas

(#12) Wolverine válasza AXisBOLD (#11) üzenetére


Wolverine
félisten

Biztos :DDD Én épp arra céloztam, hogy azok jól sikerültek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) AXisBOLD válasza Wolverine (#12) üzenetére


AXisBOLD
addikt

:DDD lassan ért ide.

de lényeg hogy jók :K.

Aurea mediocritas

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.