Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Lehet én vagyok helikopter, de a regisztrációt csak személyesen , személyit felmutatva lehet megtenni okádmányirodában, nem? Legalábbis nekem anno így kellett.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2) Lauda válasza bitpork (#1) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, ugyfelkaput csak es kizarolag szemelyesen keszitenek.

Ez nem 22-es csapdaja. Eloszor szukseg van az ugyfelkapura, egyszer az eletedben. Ehhez igazolnod kell magad szemelyesen, utana mar tudsz otthonrol foglalni idopontot.

[ Szerkesztve ]

(#3) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ez kb 10 perces mutatvány volt nekem.
Bementem/számothúztam/mehettemis/kész #GOHOME

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4) twollah1976 válasza bitpork (#1) üzenetére


twollah1976
őstag

Most is így működik.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) zolmesz


zolmesz
aktív tag

Kicsit túllihegik ezt a "foglaljon időpontot online, mert akkor sokkal jobb lesz" procedúrát. Fölösleges az időpont foglalás (szerintem), sokszor hetekkel előre már nincs is hely.
Egyszerűen bemész valamelyik okmányirodába, húzol egy sorszámot, és kivárod a sorod, kapsz ügyfélkapus azonosítót, ennyi.
Így csináltattam az ügyfélkapus kódomat, így intéztem az autóm átírását, pedig azzal 2x vissza kellett mennem, de 15 percnél nem kellett többet várnom egyszer sem.

(#6) cappa72 válasza Lauda (#2) üzenetére


cappa72
nagyúr

Na erre azért nem ártana felhívni a figyelmet.
Vagy legyen olyan algoritmus, hogy ha valaki ügyfélkapu létrehozására kér időpontot, akkor szóljon, hogy "Te hülye! Ezt csak személyesen lehet elintézni, ballagjá' bé', oszt' möcsinázzuk."
Nem az a bajom, hogy be kellene menni elintézni, hanem az, hogy egészen addig engedi - és hamis reményekkel táplál -, míg valóban nem szembesülsz azzal a ténnyel, hogy (kb.) regisztrálni csak regisztráció után tudsz (nem elírás).

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#7) solfilo válasza cappa72 (#6) üzenetére


solfilo
veterán

Már nem tudom pontosan hogy volt, de nekem az elején szólt, hogy csak elindítani tudom az ügyfélkapu regisztrációmat, befejezéshez majd be kell fáradni. :)

solfilo

(#8) bitpork válasza cappa72 (#6) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Az elején amikor még az ügyfélkapu indult lehetett időpontot foglalni regisztráció nélkül is, csak nem kapott az ember közeli időpontot.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#9) cappa72 válasza bitpork (#8) üzenetére


cappa72
nagyúr

Igen, én is erre emlékszem, ezért is akadtam ki...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#10) TomKiss válasza Lauda (#2) üzenetére


TomKiss
tag

Az új személyivel már lehet otthonról is ÜK-t regisztrálni.

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#11) wapee válasza TomKiss (#10) üzenetére


wapee
tag

Szia!

Ezt, hogy mert én próbáltam új személyivel(minden benne van) és nem lehet csak tudtommal ha van kártyaolvasód. Ellenkező esetben megint be kell fáradnod a kormányhivatalba...

(#12) TomKiss válasza wapee (#11) üzenetére


TomKiss
tag

Szia!

oldalon az "Azonosítás indítása" gombra kattintva átirányít az oldal, ahol a 2016. január 1-jét követően kiállított érvényes személyivel (e-személyi) és a kapott regisztrációs kóddal tudod magad azonosítani, és elvégezheted az ÜK nyitást.
(Regisztrációs kód: személyazonosító igazolványának igénylésekor kapott tizenegy, számjegyekből és betűkből álló karaktersorozat)

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#13) ncc1701 válasza cappa72 (#6) üzenetére


ncc1701
veterán

Akármi dolgot kell intézned, érdemes ügyfélkaput reget is mellé nyomtatnod, elég praktikus tud lenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.