Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) chepavel válasza cappa72 (#1500) üzenetére


chepavel
aktív tag

megkerdezhetnem, hogy konkretan mit kellene csekkolnom?
NVRAM jelenleg az eredeti, amit a TWRP visszatoltott. Nincs valami guide, hogy hogy tudnam ezt orvosolni? En sajnos nem talaltam.

A system/nvram mappa tobb mappat, illetve file-t tartalmaz, a protect mappak pedig csak lost+found es "md" konyvatarakat tartalmaznak, egyeb fajlok nelkul.
A sec_ro az csatolt, de a filekezelo, amit hasznnalok, nem tudja megnyitni. (tc)

Tipp, javaslat? :)

Áj Láv Aggregáth 5.0! ||| Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! ||| https://500px.com/pavelandras

(#1502) cappa72 válasza chepavel (#1501) üzenetére


cappa72
nagyúr

Javaslat amit leirtam. [link]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1503) chepavel válasza cappa72 (#1502) üzenetére


chepavel
aktív tag

Szia!

A tegnapi anpos sikerult megoldani a problemat (azota kuzdottem vele..)
Amit nem ertek, hogy miert javult meg.. MTK droid tools-al csinaltam egy mentes NVRAM-rol. A rosszrol, ami nem tartalmazta az imeiket. Es, veletlenul egyszer a rosszat toltottem vissza, es, mukodott.. Pedig, az a mente az ervenytelen imeiket tartalmazo mentes volt.

Minden esetre koszonom, ez a kis malor picit kozelebb vitt a az android vilagahoz (marmint, "mutetek" teren)

Udv,
Andras

Áj Láv Aggregáth 5.0! ||| Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! ||| https://500px.com/pavelandras

(#1504) weareinluck


weareinluck
tag

Látom haldoklóban a fórum de azért hátha kapok egy kis segítséget: Mtkdroidtools mentés után átpartícionáltam az A820-ast, DJGABI leírása alapján. Gyorsan lefutott a meteos, recovery, factory reset, és a rendszer első indulása után nem látom csak a telefon belső memóriáját. Nem lát SD-t se, így nem tudok vold.fstabot módosítani. Factory reset miatt a korábban telefon memóriába másolt vold.fstab meg ugye a formázás miatt eltűnt. Valakinek javaslata esetleg? CWM script is segítene elvileg....
Mégegy apróság: a telefont a gépem (habár a mentés gond nélkül lement) nem ismeri fel, nem tudok usb eszközként másolni se rá. Ez miért lehet?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Egy nap mindannyian meghalunk, az összes többi napon viszont nem.

(#1505) vegyszer válasza weareinluck (#1504) üzenetére


vegyszer
addikt

A megoldás most is elérhető.

Első lépés. Másold az sd kártyára az sd tiltó script v3 verzióját.
Ez úgy a legegyszerűbb, hogy másik telóval, más eszközzel (pl digitális fényképezőgép) adapterrel, mikro sd kártya olvasóval teszed meg.

Reboot recovery-be, majd
Install zip.
Kikeresed, indítod, reboot, és kész.

2_A820_JB_disa…3.zip

2 years ago, 140.15 KB

Ez kell neked

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1506) weareinluck válasza vegyszer (#1505) üzenetére


weareinluck
tag

Köszönöm a gyors választ! Remélem működni fog, nem lesz kavarás. Ez a script elvileg a Cappa által írt anyagban is benne van, de azt meg nem mertem ráengedni, nehogy nagyobb gubanc legyen belőle (számomra nem egyértwlmű az ottani megfogalmazás).

Elképzelhető, hogy az s750 fórumon is nyöszörögni fogok, mert estére annak a vold.fstabját cserélem.

[ Szerkesztve ]

Egy nap mindannyian meghalunk, az összes többi napon viszont nem.

(#1507) vegyszer válasza weareinluck (#1506) üzenetére


vegyszer
addikt

Azzal nincs tapasztalatom, de Hadzsime!

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1508) weareinluck válasza vegyszer (#1507) üzenetére


weareinluck
tag

Nekiugrottam, fél óra alatt győztem!

Egy nap mindannyian meghalunk, az összes többi napon viszont nem.

(#1509) weareinluck


weareinluck
tag

No itt vagyok újra, kérdés a következő: Cappa cp5.3-as romjával van olyan probléma, hogy nem akarja a win7-em USB storageként felismerni a telefont. MTKdroidtools mentést tudtam csinálni, de vajon milyen driver kell még, hogy sima usb eszközként is felismerje? All mtkusb driver pack van telepítve, pl az s750-es szépen működik vele...(másik telefonnal se volt ilyen probléma)

Egy nap mindannyian meghalunk, az összes többi napon viszont nem.

(#1510) cappa72 válasza weareinluck (#1509) üzenetére


cappa72
nagyúr

Csatlakoztatás után az értesítési sávot lehúzva ott lesz egy olyan, hogy
Érintse meg a további USB-opciókért.
Ott tudod állítani, hogy mtp, usb, kamera, csak töltés.
USB-tároló-t választva mennie kellene. Bár a windows útjai néha kifürkészhetetlenek...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1511) weareinluck válasza cappa72 (#1510) üzenetére


weareinluck
tag

Ettől kicsit komolyabb a baj, mert már alapból az értesítési sávon se jelez semmit..., windows meg megintcsak le se sz*rja, hogy csatlakoztattam. De azért köszönöm!

Egy nap mindannyian meghalunk, az összes többi napon viszont nem.

(#1512) cappa72 válasza weareinluck (#1511) üzenetére


cappa72
nagyúr

Sajna windowsos kerdesekben atlagon aluli vagyok...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1513) weareinluck


weareinluck
tag

Újabb okosságba botlottam: vettem 2 hibás a820-at, azzal a reménnyel, hogy hamár majdnem azonos a szériaszám, akkor lesz a kettőből 1 és milyen pöpec, még tartalékakksi, töltő miegymás is lesz a készülékek mellé...Természetesen nem írnék ha minden flottul ment volna. A digitizerhibás telefontól nem is vártam sokat, elindul, de nem lehet rajta csinálni semmit. Kell másik hozzávaló digitizer, mert ez a csere nem jött össze.
A másik teló egy fokkal érdekesebb: bekapcsolom, a lambda rom logónál nem megy tovább... Na factory reset, elindul a rendszer. Ezután kezdem belakni, jön egy hibaüzi: contactmanager leállt, majd még 2 hibaüzenet: google search leállt, használom pár percig és fogja magát, "lefagy", majd reboot. A 2 hibaüzenet ledöglés előtt mindig megjelenik, kérdésem a következő: szerintetek szöszöljek vele, vagy hardverhiba van?

Egy nap mindannyian meghalunk, az összes többi napon viszont nem.

(#1514) rabtibus


rabtibus
tag

Sziasztok,
lenne egy kérdésem ha van rá időtök esetleg :

Az utóbbi 1-1,5 hétben a Lenovo A760-omra többször is megjönnek ugyanazok az üzenetek, hiába a hívó fél csak egyszer küldi el.
Próbáltam érdeklődni a Telenor-nál (nem náluk van a hiba) - de ma beigazolódott, hogy a T-Mobile-s kártyámnál is ugyanez történik.
A telefont emlékeim szerint nem állítgattam el, nem találtam olyan beállítást ami miatt ez történhet.

A kártyát beletettem másik készülékbe, oda is megjött az üzenet ... :O

Van esetleg valakinek valamilyen ötlete ezzel kapcsolatosan, mi okozhatja a gondot ??

Köszi előre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.