Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rw-ultra


rw-ultra
tag

Gratulálok Nektek :R , egy élmény lehetett.
Már vártam a verseny beszámolóját itt a logout-on, vasárnap eszembe is jutott, h mikor is jelenik már meg :)
Remélem jövőre is versenybe száltok!

*http://www.youtube.com/watch?v=ZTu0yvlI8MA*http://jelvenyem.hu/gar/index.html*

(#2) wody21


wody21
tag

Az ilyen jellegű tapasztalatszerzés nagyon hasznos, biztos vagyok benne, hogy a későbbiekben is tudtok majd tanulmányaitok, tapasztalataitok alapján tovább "működni"! :) Minden elismerésem, igazán jó lett a cikk is, élmény volt olvasni.

(#3) KGellért


KGellért
Műholdas

Köszönöm a gratulációkat. :R :D
Ha esetleg valami ötletetek van, hogy a CanSat-el kapcsolatban még miről írhatnék azt nagyon szívesen vennám, mert kíváncsi vagyok, hogy mit szeretnétek tudni. :C

(#4) sztanozs


sztanozs
veterán

Szuper - én amúgy szívesen elolvasgatnám még azt az 5-10 oldalt amit témáról írni tudnál :)
Ja - és induljatok jövőre is, akkor már biztos haza tudtok vinni egy érmet :D

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5) KGellért válasza sztanozs (#4) üzenetére


KGellért
Műholdas

Ha leírod, hogy miről szeretnél hallani részletesebben, akkor nagyon szívesen megosztok még dolgokat a versenyről. :)

(#6) #56230144


#56230144
törölt tag

Grat

(#7) sztanozs válasza KGellért (#5) üzenetére


sztanozs
veterán

Lehet, hogy csak én futottam át felettük:
- többiek milyen érdekesebb projektekkel indultak
- melyik csapat nyert, miért
- kicsit többet a technikai megvalósításról

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#8) KGellért válasza sztanozs (#7) üzenetére


KGellért
Műholdas

Úgy érzem ebből két rövidebb "cikk lesz". Egy a technikai megvalósításról, amiről tényleg tényleg nem írtam sokat a másik a többi csapatról és a verseny pontosabb lefolyásáról. Remélem így megfelel. :)

(#9) sztanozs válasza KGellért (#8) üzenetére


sztanozs
veterán

Röviden:
:C :R

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#10) KGellért válasza sztanozs (#9) üzenetére


KGellért
Műholdas

Beküldtem egy nagyon-nagyon hosszú cikket. Várom rá az engedélyt. Csak aztán győzzétek olvasni. :) :DD

(#11) dipeti


dipeti
senior tag

gáddemit! 17 vagyok, szabadidőmben fifázok. és kicsit utánatok olvasva (logout blog, cikkek, blogspot, facebook) egyre kellemetlenebbül kezdtem érezni magam... és ez rám nézve ciki. :B

:R :R :R

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#12) KGellért válasza dipeti (#11) üzenetére


KGellért
Műholdas

Több ilyen és ehhez hasonló projekt van még és mind nagyon érdekesek. Mi is kb. nulla tudással kezdtünk neki úgyhogy szerintem senkinek sem kellene félnie az ilyesmitől. projekthez szükséges dolgokat mind útközben tanultuk meg, az induláshoz elszántságon és lelkesedésem kívül semmi másra nem volt szükség. Na jó, azért angoltudásra azért mégis.

(#13) dipeti válasza KGellért (#12) üzenetére


dipeti
senior tag

Az angol az egyetlen dolog, amivel valóban igen jó viszonyban vagyok. :D

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#14) KGellért válasza dipeti (#13) üzenetére


KGellért
Műholdas

Keress magadhoz még pár embert és egy segítőtanárt és a következőre akár ti is jelentkezhettek. :) Vagy ha ez nem tetszik még számtalan más dolog van, amit lehet csinálni így iskolás emberként. Régne féltem aza ilyen dolgoktól, de mostmár szívből ajánlom bárkinek. :D

Most is van egy dolog, ami nagyon izgatja a fantáziámat: LINK

(#15) KGellért


KGellért
Műholdas

CanSats in Europe 2012
Szerző: KGellért | Megjelenik: 2012-08-13 05:00 | Rovat: IT-ipar | Típus: Bemutató
:D :))

(#16) dipeti


dipeti
senior tag

várjuk

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.