Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sztanozs


sztanozs
veterán

Cool - jó cikk volt.
Egy apróság csak: magyarul az Azores az Azori-szigetek.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2) KGellért válasza sztanozs (#1) üzenetére


KGellért
Műholdas

Most már legalább ezt is tudom. Javítom is. :)

(#3) sztanozs válasza KGellért (#2) üzenetére


sztanozs
veterán

Grat az egyedi rangért :)

Ejj, ha 15 évvel fiatalabb volnék. Akkoriban engem is érdekelt az űrkutatás, aztán végül nem tudtam eljutni az űrkutató-táborba. MET-be sikerült csak bejutnom, van onnan pár hamisszínes műholdképem (asszem egy Magyarország és egy Balaton) - ha még egyáltalán megvannak, és nem tűntek el az egyik költözéskor.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4) KGellért válasza sztanozs (#3) üzenetére


KGellért
Műholdas

Engem főleg az űrkutatás informatikai vonzata fog meg, egyetem után is biztosan valami programozással kapcsolatos munka után fogok nézni. Ha az még az űrkutatáshoz is kapcsolódni fog, annál jobb. :D

(#5) tvamos válasza KGellért (#4) üzenetére


tvamos
nagyúr

Koszi a cikket! Gratulalok! Minden csapatnak elismeresem!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6) Paci.


Paci.
tag

Gratulálok! :C
Kicsit csalódtam a szervezésben, ahogy leírtad nem voltak a helyzet magaslatán... Konkrétan több CanSat-ot leöltek.

Vétkezz csak, gyónni ráérsz...

(#7) KGellért válasza Paci. (#6) üzenetére


KGellért
Műholdas

Az elszállásolás és más dolgok nagyon profin voltak megoldva, az egyetlen gond a rakéta motorok minőségével volt. Tehát igazából szinte minden rendben volt, de a lényeget elrontották elég szépen.

(#8) joghurt


joghurt
addikt

Osztrákoknál a farmerhez-zakóhoz szandál epikus. :DDD

Egyetértek az előttem írókkal; a szervezők elég sok ember elég sok munkáját vágták haza ezekkel a sikertelen fellövésekkel. :( Tudom, még a vérprofik is felrobbantanak időnként egy műhold-hordozót, de azért ez némileg egyszerűbb feladat lett volna.

A tej élet, erő, egészség.

(#9) sztanozs válasza joghurt (#8) üzenetére


sztanozs
veterán

Ja, végül is felrobbanthatták volna az összeset, aztán a győzteseket meg kidbják kockával :DDD

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#10) Thrawn


Thrawn
félisten

Szép munka, gratula! :)

Ha a találó csapatnevek is versenyeznének, nálam a hollandok nyertek: Flying DutchCan :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11) Paci. válasza KGellért (#7) üzenetére


Paci.
tag

OFF:

Más esemény (sport) kapcsán tudom, hogy ami nem konkrétan a verseny, azt külsősök intézik. Beutaztatás, szállás, etetés, stb... Maga a verseny nagyon jó kezdeményezés, csak kár hogy így el lett szúrva.

mégOFFabb:

A szép rang mellé kaphatnál egy parabolás konzervdoboz avatart is :P

[ Szerkesztve ]

Vétkezz csak, gyónni ráérsz...

(#12) KGellért válasza Paci. (#11) üzenetére


KGellért
Műholdas

Gondolkozom is valami hasonló igénylésén. :-)

(#13) tvamos válasza KGellért (#12) üzenetére


tvamos
nagyúr

En is szivesen kiprobalnam magam egy ilyenen... persze, munka mellett kene jopar honap...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.