Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chris82


Chris82
senior tag

Nekem egy ilyenem van, Thaiföldön használtam, és meg voltam vele elégedve. Szép képeket csinált minden helyzetben a méretéhez képest.

(#2) WD40


WD40
aktív tag

Szegény de ocsmány :DDD azzal a vakuval meg főleg. Kinézetre nem tudnám komolyan venni, de a 15-ös záridő végre valami. Úgy érzem, kicsit sok a Canon divatgép manapság..

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#3) forgonati


forgonati
őstag

Na, megtört a jég. Végre van tesztvideó is :)
Amúgy fú de nem kéne ez a gép. Tényleg mint egy parfümszappan. Ezek a szinek meg... A vakuja azért meglepett. Ki gondolta volna hogy abból a vékonyka vakuból kijön ennyi fény...

Keelah Se'lai!

(#4) Chris82 válasza forgonati (#3) üzenetére


Chris82
senior tag

Szerintem nagyon jó kis gép, nálam már többször is bizonyított.
A formája is rendben van, de mindenkinek más az ízlése. Élőben jól néz ki.

(#5) jeni


jeni
félisten

Szia
Bocs,hogy ide írok nekem egy Canon IXUS 100 IS van igaz nem én vagyok az első tulaja (bár az apámé) . A gond az ,hogy friss gép ellenére (09.07.08) pedig Made in Japan teljes terjedelmében,és fényképezéskor a bal sarokban pöttyöt látni folyamatosan,vagyis PIXEL hibás. :W
Ezt miképpen oldják mer sajna csere nem jöhet szóba mert letelt a 3 nap. Ha van ennek topikja,megköszönném a linket :R

(#6) jeni


jeni
félisten

Hello
Ma megkaptam a Canon IXUS 100 IS készüléket,amit javításra leadtam. Teljes objektívet cseréltek rajta.
1.,CSAK EGYRE NEM FIGYELTEK a kontroll ledeket nem jó helyre tették vissza,egymáshoz képest egy sorral el vannak csúszva.
2.,Másik az élőképe nekem zajosnak tűnik, igaz az elkészült kép az jó csak maga AZ ÉLŐKÉP zajos :W .
3.,A harmadik az aksija ennyire melegszik használat során,szinte érezni,hogy melegszik a Canon háza működés közben.

Akinek van ilyen gépe, az tud infót adni arról, hogy nála is fenn állnak a 2-es és a 3-as sorban megírt hibajelenségek? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.