Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Ezaz, Linuxot mindenbe mindenhova! :C Egyébként nem lesz könnyű dolguk a még lelkes srácoknak normális GUI-t kreálni, úgy, hogy ne legyen erőforrásprobléma az ARM946E-S SoC miatt, ami nem sebességbajnok mai szemmel. Az eredeti szoftver valami RTOS alapú, nem?

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#2) HXY válasza csasaKKP (#1) üzenetére


HXY
addikt

RAW videót a népnek! :C

5DMKII hihetetlenül jó masina, még a kora ellenére is!

Az emberek nem is gondolnák, hogy a legtöbb reklámot ezzel veszik fel.

Nekem az egyik kedvenc YouTube csatornám DigitalRev TV.
Sokat lehet belőle tanulni (kezdőként-haladóként) és amellett még szórakoztató is.
De mióta Alamby kilépett, azóta valahogy nem az igazi...

(#3) Stauffenberg válasza HXY (#2) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Az emberek nem is gondolnák, hogy a legtöbb reklámot ezzel veszik fel."

Igen, az alacsony költségvetésű kis reklámokat. Tudom, mert én is ebben a bizniszben dolgozom, de egyébként a normálisabb projektek esetén azért egy ARRI Alexa vagy Sony CineAlta már elkél.

(#4) Zoltn válasza Stauffenberg (#3) üzenetére


Zoltn
senior tag

Na végre! Videózni kamerával, fotózni fényképezővel kell!

"Music is your only friend. Until the end!"

(#5) #06658560 válasza Stauffenberg (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ne már! Egy PW Lumia mindenre elég! :D

(#6) Stauffenberg válasza Zoltn (#4) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem ezt mondtam. Alacsony költségvetésű projektekhez tökéletes egy 5Dmk3, A7S vagy GH4, jó videós gépek ezek, de egy kicsit is komolyabb reklámhoz már nem elég, ott már más standardoknak kell megfelelni.

Kopi: Tavaly buktunk egy esküvőt mert a megrendelő közölte, hogy egy rokonának a telefonja tud 4K videót, az meg mindenre elég, így visszamondta... :)

(#7) #06658560 válasza Stauffenberg (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

Pár éve a fordítottját éltem át. Fizetett fotós, valami közepes DSLR-rel, ecsetelte, hogy milyen fontos a jó gép, állításomat, hogy a fotós szeme legalább olyan fontos lesöpörte. A kész képek alapján az általa, alapos beállítások után a legjobb helyekről készített képek elmaradtak az általam messziről, visszahúzódva, automata állásban, egy akkor először kezemben levő bridge géppel készítettekkel szemben. Pedig nem vagyok jó fotós magam szerint.

(#8) HXY válasza #06658560 (#7) üzenetére


HXY
addikt

Igen, ez így igaz. Nem a gép a fontos, hanem a fotós. [link] :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.