Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) GalaHU válasza p_adam (#25) üzenetére


GalaHU
őstag

Én eddig minden fotós cuccomon buktam, de írhatnám az összes elektronikai motyómra. :) Ez ilyen hobbi.

Többek között a szürkeimport miatt is választom az EU-s beszerzést meg a kiterjesztett garanciát, mert amikor eladom 2 év múlva mert jön valami új amire szeretném lecserélni, akkor még mindig lesz rajta 3 év magyar garancia, ami óriási csáberő a használtpiacon a tapasztalatom szerint. Akkor a szürkék és a "fehérek" között mégnagyobb lesz a különbség, mert a használt cuccokkal szemben fokozott a bizalmatlanság... Ha meg megmarad akkor 5 évig nyugodtan alszok.

Azért az adapterezés sem maga a kánaán, tudom már átéltem. Azt hittem hogy majd az akkori 7R3-as vázam milyen jól muzsikál a Sigmával karöltve a L-es Canon obikkal, de csak addig voltam elégedett amíg rá nem pattintottam egy natív lencsét... Másnap már ment is az apróra az összes, mert gyorsaságban-pontosságban sajnos sehol sem volt az adapterezett a GM lencsékkel szemben.

Sony-s berkekben általános vélekedés hogy az átmeneti időszak megkönnyítésére jók az adapterek, de FF-en úgyis sorcsere lesz a vége! :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.