Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Nem semmi szám: 250 millió. :C

⭐ Stella

(#2) kirukris válasza radi8tor (#1) üzenetére


kirukris
tag

Nem semmi szám :R
#respect

(#3) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Ebből egy csomót én vettem meg. :DDD

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#4) Ruszki válasza Picturemaker (#3) üzenetére


Ruszki
senior tag

Nekem kettő van belőle!
Canon eos 500D és egy PowerShot A510!:DD
Szép teljesítmény.
Az a komoly, hogy milyen nyilvántartásuk lehet!

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#5) oraihunter


oraihunter
aktív tag

Húúú.. , 250 millió gép. :Y :C

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#6) Sn00k


Sn00k
veterán

szép szám és grat nekik, hogy eddig eljutottak mindenelismerésem. Én is tervezek venni gepet de meg nem dontottem el hogy canon, vagy nikon lesz. Bar a nikon coolpix p600 eleg eselyes:-)
Peace canon!

3njoy the Lif3

(#7) burriebonz


burriebonz
tag

Jeeeeeeeeeeeeeee! :)) :R

(#8) orion1025


orion1025
őstag

Építő jellegű hozzászólás hegyek, mondhatni a szokásos ilyen híreknél...

Nem mellesleg első gép lévén elég formás lett, kicsit túlmutat az évszám akkori termékein.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#9) scarabaeus válasza orion1025 (#8) üzenetére


scarabaeus
őstag

Miért? Egy pozitív hangulatú hozzászólás-sor, ami elveszik a cikkek azon fórumtémáinak tengerében, amely már a legelső hozzászólástól kezdve iPhone-Android, Intel-AMD, Nvidia-AMD, Win-Linux, Win8-ésavilág, MILC-DSLR, Nikon-Canon, bármelycég-ésavilág flame-ekbe fullad.

[ Szerkesztve ]

Quoth the Raven "Nevermore."

(#10) Akula


Akula
őstag

Ha ezeket mind megsemmisítik újrahsznosítással, vajh' mennyi arany jönne ki belőle?

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#11) Gondwana


Gondwana
addikt

... és ennek a rengeteg gépnek egy jelentős részét a 7D-ben debütáló 18MPix szenzorral adták el. Gratulálok a fejlesztés-optimalizációhoz! Ha így is viszik, minek javítani rajta (7D vs. 70D dilemmánk volt pár hónapja, nem túl meglepő módon a 7D nyert) ...

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#12) MZperX75 válasza scarabaeus (#9) üzenetére


MZperX75
addikt

+1

350D-m 150.000 katt után adta meg magát(elvileg 50.000 bírhat) :))

Nekem simán elég lenne egy 550D persze ,ha hozzám dobnának egy 5D mark3-at nem tiltakoznék ellene.
Bár úgy vagyok Nikon vagy Canon nekem tök mindegy,csak már legyen valami ,Unom a Nokia telóm. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) gerii válasza Akula (#10) üzenetére


gerii
addikt

Ha 0,1g van mindegyikben, akkor 250 milliárd Forintnyi. Todd Hoffman még kapirgálhat egy ideig ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.