Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szente


szente
addikt

99 euró :Y Majdnem hogy csak ennyiért vettem a telefonomat! :DDD Persze nem iPhone...

Amúgy tetszik, látszik rajta, hogy igényes darab!
Látom, csak iPhone-ra specializálódtak...

[ Szerkesztve ]

(#2) BloodRay


BloodRay
veterán

Húzós az ára, de tényleg igényes darabnak tűnik. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3) macilaci78


macilaci78
nagyúr

ljubljanai székhelyű cég, amely még az eredeti olasz bőrt sem importálja. Dícséretes hozzáállás! ;]

Nekem a "lite" verzió jobban bejön, szebbnek érzem, csak nem ebben a világos színben.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4) FlekkeN


FlekkeN
aktív tag

A kérdés az: Will it blend? :)

(#5) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Érdekes ez a szétfoszlás dolog. Nekem a gyári HTC tokom 4k volt, majdnem 2 éve használom, és köszöni szépen jól van :)) . Nem hiszem, hogy feltétlenül szükséges egy alsó kategóriás telefon árába kerülő tokot vásárolni, legyen az embernek akármilyen telefonja. Jó tudom védeni kell, meg ilyenek, de ettől még az Invisible Shield is olcsóbb, és ugyanúgy védi a telefont, és még tok se kell hozzá, élettartam garanciával.

Amúgy mennyi garancia jár a tokhoz, ez az infó szerintem kimaradt a cikkből, pedig sokaknak fontos lehet ilyen ár mellett.

(#6) San398


San398
őstag

Nagyon szép tok! A világosabb színű jobban bejön!
Nem tudom de nekem a dobozról nem az jut eszembe, hogy egy "magasabb kategóriát képvisel" inkább egy átlag kategóriát.
szente: Akinek iPhone-ra van pénze annak ilyenre is futja.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#7) bigapu


bigapu
tag

sznob vagy

mást lát a szem, és mást az ész, a látvány csalfa, és lépre mész

(#8) nagysandor88


nagysandor88
tag

Szép tok, bár én Defy-t vettem ennyiért. Ebből látsuik, hogy almatulajoknak mindent el lehet adni, mert mind sznob, és eszi a marketinget. Olasz bőr Ljubljanában nem import. :DDD

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#9) Reignman


Reignman
aktív tag

Azért érdekes, manapság mennyire ráálltal cégek a sznob vásárlókra, és próbálnak irreális áron eladni dolgokat. Értem én, hogy bőr, meg kézzel készült, de akkor is csak egy tok a mobilodhoz, ami jó eséllyel pár hónapon belül olcsóbb lesz, mint maga a tok.
Tiszta őrület...

(#10) kovy79


kovy79
őstag

Ljubljanai cég, semmit nem importálnak, de olasz bőrből készült...
Ez így ku*va gáz...
Ennyi pénzt kiadni egy tokért, ami nem fog szétfoszlani. Az én 3K-s bőrtokom kihúzott a céges, baromi sokat használt Omniámon 3 évet és semmi baja.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#11) sagit


sagit
addikt

"hogy a konkurencia termékei alig 15e Ft-tal olcsóbbak,"

Alig? :Y 15k semmi? :U És még úgy is 14k egy tokért? Még az is sok nem hogy 29k...

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#12) blueMerle


blueMerle
veterán

Én az EVO-hoz egy 5 eurós műbőr kemény-tokot vettem, amihez még olyan kis kihúzós izé is van. Nagyon jól néz ki, teljesen vállalható, és ha 1 éven belül tönkre is megy, akkor veszek egy másikat. Még mindig marad 90 euróm :DDD

(#13) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Van ára rendesen, de ha tényleg jól össze van rakva, akkor megéri, mert minőségi cucc, még képről is.

Gratulálok hozzá!

Én is nézegettem a telefonomhoz tokokat, de a kialakítás (qwertz szétcsúsztatható) behatárolja a lehetőségeimet. Láttam ugyan ilyen pénztárca szerű megoldásokat bőrből, ami jó is lett volna, de 15-öt nem akartam adni érte. :))

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#14) korpicschess


korpicschess
veterán

Más ember fél havi fizetése ez a sznob szar...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#15) Zefír válasza San398 (#6) üzenetére


Zefír
őstag

Ezt ugye nem mondtad komolyan Akinek iPhone-ra van pénze annak ilyenre is futja.
Mac-re is ezt mondják.. hán én vért izzadtam mire megvettem a mac minimet, jóval bolti ár alatt... Valószínüleg még sose adtál ki nagyobb összeget olyan dologra, ami régóta vágyad, pedig néhány ember sznobnak nézhet miatta...

Ja : és ez ugyan olyan, mint hogy nem a te pénztácádhoz van árazva a D&G pénztárca 100k-ért, másnak kevesebb a fizetése.. Valószínüleg nem ezt a réteget célozták meg vele, hanem a gazagabbakat. LOL rögtön sznoboztok. Senki nem mondta hogy vegyél ilyet... Inkább azért háborogjatok, hogy 150ft flélkiló kenyér... Vagy az nem baj? na m1 csápoljatok tovább a sznob szarra

[ Szerkesztve ]

(#16) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Ennyiért telót vehetek... :Y

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#17) kovy79 válasza Zefír (#15) üzenetére


kovy79
őstag

Ám az "a D&G pénztárca 100k-ért" is sznoboknak van, tehát miért is nem lehet ezt is "lesznobozni"? :U

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#18) KillHates


KillHates
nagyúr

Nagyon szép és igényes tok. Használd egészséggel. (remélhetőleg az iPhone5 is bele fog majd férni) Sajnos én ilyesmit nem engedhetek meg magamnak, de belátom; ha telik rá, akkor érdemes beruháznia ilyen prémium jellegű dologra.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19) Zefír válasza kovy79 (#17) üzenetére


Zefír
őstag

Nem a termékre mondtam, hogy ne sznobozzátok le, hanem a cikk írójára..
Nem ugyanaz.

Killhates mostanában rossz olvasni a postjaidat, olyan letört vagy ember...

[ Szerkesztve ]

(#20) Archer


Archer
őstag

Szerintem k..va drága egy darab bőrért meg némi szövetért.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#21) kovy79 válasza Zefír (#19) üzenetére


kovy79
őstag

Ok, így világos. :R

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#22) macilaci78 válasza San398 (#6) üzenetére


macilaci78
nagyúr

iPhone-t kapsz részletre is, ilyen tokot nem. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23) janos1988 válasza szente (#1) üzenetére


janos1988
addikt

Na ja, de ha az olcsóság számít, akkor ott a csecsemő/kisgyermek méretű zokni, gyakran látni azt is, mint tok :)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#24) Archer válasza janos1988 (#23) üzenetére


Archer
őstag

Azért a gyerekzokni meg a 30k-s tok között még csak akad valami félúton.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#25) P00By


P00By
nagyúr

Nekem tetszik :B

(#26) KillHates válasza Zefír (#19) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kitettek a melóhelyemről.Ezek után Te is letörnél egy 30 ezres telefontoktól :D Komolyra fordítva a szót; nem vagyok letörve, csak ahogy Puskin mondta; minden az Anyagin múlik.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#27) Zefír válasza KillHates (#26) üzenetére


Zefír
őstag

Puskin bácsinak igaza volt. Kb enniyt tudok mondani, meg azt , hogy majd minden jobb lesz :DDD

(#28) pcnet


pcnet
addikt

Tyütyű! Ismerek olyan anyukát aki a tok árának megfelelő pénzmagból él és járatja iskolába kislányát. Tudom a szépség szubjektív, de szerintem még nem is olyan hű de waaaaao mint amennyit elkérnek érte. Bocsi, nem bántani akartam a cikk íróját, ha egyszer gyártják a terméket biztosan megvan a piaca. Csak elgondolkoztam kis hazánkban van aki ennyi pénzből él és gyereket nevel. :(

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#29) nagysandor88 válasza pcnet (#28) üzenetére


nagysandor88
tag

És ez elég szomorú. :O

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#30) Rover623


Rover623
félisten

A telefon belseje (színtől függően) egy selymes, színezett borítást kapott,
Ölég béna megfogalmazás...:N

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#31) macilaci78 válasza pcnet (#28) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ebben az árkategóriában rendszerint exkluzív, ilyen-.olyan csicsás, kihívó dolgokat szoktak adni ilyen termékek között, rendszerint vállalhatatlan giccsek. Ez a tok bárki által vállalható, bárhol megállja a helyét.

Én egy rossz-öreg Samsung telóhoz vettem pár hete egy AKG fülest, többe volt, mint a teló. De ez a füles megy a TV-hez, PC-hez is és ha sikerül, akkor az URH-hoz is. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#32) olbaidhun


olbaidhun
őstag

"lézerrel munkálták meg". Apám! :Y :U

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#33) raus


raus
aktív tag

Tudnak a Szlovének.
Nézzük pl. az EK Water Block vízhűtés motyókat, vagy a Kuzma analóg lemezjátszókat. Nekem a karórámhoz ajánlott az órásmesterem Baján szintén Szlovéniából manufaktúrában kézzel készülő bőrszíjat ami még vízálló is :) Finom fényes nappa bőr...király.
:R

(#34) mrlt


mrlt
tag

Ennyi hsz és még senki sem mondta hogy a címben hiba van. :U

;]

Go Pack Go!

(#35) KillHates válasza mrlt (#34) üzenetére


KillHates
nagyúr

HÁHÁ!!! :C Erről csak ez jut az eszembe: [link]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.