Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adamssss


adamssss
veterán

Ez eszméletlenül hangulatosra sikeresett. Nagyon várom. A cartel-t leszámítva nagyon szerettem a sorozatot.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#2) imibogyo válasza adamssss (#1) üzenetére


imibogyo
veterán

Nekem az első rész világa jön be a legjobban. Ez nekem valahogy nem "CoJ". :(

Persze majd játszani kell vele, hogy végleges véleményem legyen róla, de eddig egy elég agyatlan henetelésnek tűnik. Főleg az előző videó alapján. A köztes részek kimaradtak (csak videókon láttam) és lehet csak ezért nincs meg nálam az "átmenet", és a többi résszel is ebbe az irányba mozdultak már el, ezt nem tudom.

(#3) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Egy ideje azon agyalok, hogy most akkor az Assasins Creed-nek lesz egy vadnyugatos változata(vadásszunk le sorba mindenkit) :U Azt hiszem nekem is örökre az első rész fog megmaradni a legjobbnak.

(#4) nzozz


nzozz
aktív tag

Ez egy vadnyugati Borderlands? :DD

[ Szerkesztve ]

(#5) Ryder62 válasza nzozz (#4) üzenetére


Ryder62
őstag

Grafikából ítélve igen. Szvsz nagyon nem áll jól. :(

(#6) nzozz válasza Ryder62 (#5) üzenetére


nzozz
aktív tag

Nekem se tetszik igazán ill. nem is tudtam volna megmondani a videó alapján hogy ez CoJ.

(#7) Ryder62 válasza nzozz (#6) üzenetére


Ryder62
őstag

Nem is értem miért nem a Chrome Engine 4-et ( CoJ 2 ) vagy 5-t ( Dead Island 1-2 ) használják. Inkább ilyen szutykokkal hülyéskednek. :U

(#8) nzozz válasza Ryder62 (#7) üzenetére


nzozz
aktív tag

Ezt most szarkazmusnak szántad?

(#9) oriic válasza nzozz (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kinézetre kb hja. :DDD

Live-Die-Respawn

(#10) nzozz válasza oriic (#9) üzenetére


nzozz
aktív tag

Oksa :D

(#11) Ryder62 válasza nzozz (#8) üzenetére


Ryder62
őstag

Tényleg nem értem hogy miért erőltetik ezt a cell shared grafikát. A CoJ2, Dead Island azért még ma is jól nézz ki. Ha hasonlóan nézne ki az új CoJ, semmi bajom nem lenne. Szvsz ez a látványvilág kicsit idegen egy CoJ-ban.

(#12) nzozz válasza Ryder62 (#11) üzenetére


nzozz
aktív tag

Ebben egyetértek. Sőt azért azt se felejtsük el, hogy a fejlődésnek sem kéne távol állnia egy ilyen cégnek. :DD

(#13) D_r_u válasza Ryder62 (#7) üzenetére


D_r_u
tag

Mondjuk szerintem máig a CoJ1 a legszebb (fullra felcsavarva), ami azért durva, mert ez már a 4. rész lesz. Nem is tudom, létezik-e még egy ilyen sorozat.:) De a Dead Island motor tényleg teljesen kézenfekvő választás lenne.

(#14) nzozz válasza D_r_u (#13) üzenetére


nzozz
aktív tag

Lassan az összes létező, eddig jó és híres és etalon és stb. játék(sorozat)ból egyre nagyobb sz@rt csinálnak... :((

(#15) SlayerPrince


SlayerPrince
tag

Jó lesz ez!

(#16) wii90


wii90
tag

Ez az én világom :Y :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.