Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Ez a világ nekem nagyon bejön. Ha valaki ge*izik, akkor lelövöm a pi**ába azt kész (vagy én halok meg). :D Legelső rész tetszett a legjobban, azóta sem volt hasonló.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) Ygg


Ygg
senior tag

Megnézzük!

(#3) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

Ideje volt, hogy visszatérjenek a "The Cartel"-t nagyon elbaltázták... :(

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#4) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

azta ennyi klassz gore jelenetet reg lattam. instant get.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) LÁZ


LÁZ
addikt

4,5k-t bőven meg fog érni :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#6) prolad


prolad
őstag

Mindenképpen kipróbálom.A Cartel valamiért nem indult el a gépemen,úgyhogy én még nem csalódtam a sorozatban. :D

(#7) CriticalHit


CriticalHit
őstag

de szar ez a szöveg...

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#8) gtasystem


gtasystem
őstag

az első volt a legjobb, gyakorlatilag abból él az egész sorozat..
a második már vérpistikés lett a párbajrendszert is jól elcseszték pedig jó volt,
a cartel az meg úgy gáz ahogy van..
nem tudom miért kell tönkretenni valamit ami eleve jó.. :( ahelyett hogy folytatták volna és hagyták volna úgy ahogy van a sok idióta nekiállt újítani és el is cseszték az egészet..ha csak folytatják az elsőt mindig kicsit jobb grafikával akkor bombasiker lenne a mai napig.. :U
tartok tőle hogy ez is túl pistikés lesz de azért kipróbálom..

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#9) oriic válasza CriticalHit (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Koszonom az epito jellegu kritikat. Ird meg mi nem tetszett a hir szovegeben, hogy tudjak javitani a jovoben rajta. Ha a videoban hallhato szoveg ellen van kifogasod, abban nem tudok segiteni, kulsosok csinaljak, a youtube video leirasaban megtalalod az elerhetoseguket.

Live-Die-Respawn

(#10) trufa12 válasza oriic (#9) üzenetére


trufa12
addikt

Szerintem a vidire gondolt, a srác hangja engem is irritál minden videóban , meg olyan nyomi a megfogalmazás :)
azt hiszi poénos közbe nem. nah de mind1 a játék legyen jó az itt a lényeg. :R

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#11) func93 válasza Def26 (#1) üzenetére


func93
senior tag

Nekem is az első jött be a legjobban. Bár itt talán jobban látszik a vér... király! :C

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#12) dave666


dave666
aktív tag

Az első rész vitte a pálmát.
Imádom a western típusú játékokat.
A bemutató szerint, jól kidolgozott, jobb grafika, több akció lesz.
Várom :R

Dave666

(#13) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Jöhet, addigra kijátszom a Bound in Blood-ot.

(#14) Dhampir


Dhampir
félisten

Szerencsére én csak az elsőt játszottam, így nincs miért bánkódnom az "elkartellezett" utódok kihagyása miatt. Remélhetőleg a készítők most már nem lőnek bakot.

(#15) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Ha csak a videóból és az elhangzottakból indulunk ki, akkor nem sokban fog különbözni ez sem a legutolsó résztől, ami siralmas lett.

Az első rész sem mentes a hibáktól, de annak egy igen komoly története volt, és maga a miliő is lenyűgözőre sikeredett, beszippantotta az embert. Ezért nem értettem a megjegyzést az első része, hibátlan játék nem létezik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.