Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Jó pénzért...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) Medocsabi válasza b. (#1) üzenetére


Medocsabi
addikt

Az idei év legnagyobb csalódása számomra :( Pedig a történelmi oldala nagy kedvencem,minden témában, valami Band of Brothers félére számítottam, erre van egy lineáris pálya,ami rövidebb,és keskenyebb mint akármelyik más játék. Idomított majmoknak csinálták szerintem valami szimulátornak.Multi is fosch :O

(#3) b. válasza Medocsabi (#2) üzenetére


b.
félisten

Multi szerintem nem rossz, bár lehetett volna sokkal jobb is. már 5 napot ( mármint a játékbeli időszámláló szerint) beletoltam. mindent kiprestigeltem. Kezdek ráunni...
de ez a DLC mánia. Vagy megveszed az elején mit tudom én 50 euroért, ugyan annyiért, mint az alapjáték szinte, mert akkor még találsz pár playert rá, utána meg hiába olcsóbb, max a Zombi mód megy, a többi üres...
100 eurót akkor kilőttél. Hát én nem fogok...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) Medocsabi válasza b. (#3) üzenetére


Medocsabi
addikt

Én xboxon 0ft bukóval adtam tovább 4 napi játék után. Maga a multi nem rossz,de ahhoz képest,amilyen multi játékok jelenleg vannak, azokhoz képest az,legalábbis szerintem.

(#5) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Én csak azon csodálkozom, hogy készítők hogy nem unták még meg a sorozatot.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6) b. válasza NandorHUN (#5) üzenetére


b.
félisten

3 cég készíti felváltva a sorozatot. :) 2018 ban a nagy kedvenc, Treyarch jön.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) Prof01 válasza b. (#6) üzenetére


Prof01
veterán

Ha ezt a kommentet 2007-ben olvasom, nagyot nevettem volna. Szomorú valósággá vált, hogy a régebben gyengébb COD-okért felelős stúdió, most a csúcs. De nem azért, mert jobbak lettek, hanem mert a király lelépett (eredeti IW csapat). :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8) mentoloshypo válasza Prof01 (#7) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Én is szeretem a Treyarch-ot, de a Black Ops 3 után nem mondanám, hogy ők a csúcs.
De ha ők is 2. VH-s részt készítenek akkor talán megbocsájtok. :)
Sztori szempontjából gyanúsat keveset kaptunk, csak nyugati front, azon belül is egy kis hangya pöcsnyi helyszínnel. Se Sztálingrád és keleti front, se Olaszország és Afrika, se csendes óceáni hadszíntér. Lényegében egy nagy semmi ez a rész ha belegondolok, lesz itt még folytatás.

(#9) b. válasza Prof01 (#7) üzenetére


b.
félisten

2007 es viszonylatban is jók, BO szerintem az egyik legjobb COD, de ezen nem akarok vitatkozni, kinek mi. A multija szerintem az egyik legjobb.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) ribizly válasza b. (#9) üzenetére


ribizly
veterán

Én azt a mai napig tolom. Szerintem is a Treyarch az a csapat, amelyik tényleg tud maradandót alkotni. Bízom benne, hogy nagyot tudnak majd durranni jövőre, mert nekem a bétánál eldőlt, hogy a WWII kimarad, pedig az összes eddigi megvan dobozosan, sőt a legtöbb Season Pass is.
A DLC-kről én mindenkit lebeszélek, mert server browser híján szinte soha nem fog senki sem DLC-s mapra kerülni, hiszen ahhoz olyan lobby kell, ahol mindenkinek megvan az adott DLC... :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#11) b. válasza ribizly (#10) üzenetére


b.
félisten

Ennyi, mindennel egyetértek, pont így gondolom Én is.
Kíváncsi vagyok mi fog jönni amúgy tőlük. 3 verzió van a neten pletyka szinten: vagy MW új része,vagy VIetnám , vagy BO új része, ami a hidegháborúban 2 előző BO között fog játszódni :) ÉN ennek örülnék a legjobban személy szerint. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) ribizly válasza b. (#11) üzenetére


ribizly
veterán

+1 :C
Akkor teljesen mindegy mennyibe kerülne, tőlem menne a pre-order! :D

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#13) #74018560


#74018560
törölt tag

Szerintem nem lett rossz a WWII, mondom úgy, hogy összesen a CoD1-2 volt amit játszottam előtte :DDD

Realizmus túl kiszámítható, zombis mód jobban tetszik :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.