Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tasp


tasp
tag

nem látszik a videó...

"
Az Adverticum több mint három millió hazai felhasználó adatait feldolgozó felmérése szerint mára a Firefox böngészőt használók száma majdnem eléri a 40%-ot.
"

(#2) Chrys_


Chrys_
addikt

Huhh ez tényleg jó lesz. Meg is veszem, ha lezs MP benne.

(#3) petcsike válasza Chrys_ (#2) üzenetére


petcsike
tag

a bétájánál csak jobb lehet:) már nagyon várom:D:D:D :U

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

(#4) Dani_kp válasza tasp (#1) üzenetére


Dani_kp
őstag

a videó alapján nagyon jónak ígérkezik...bár játszottam a multi beta-val de az egy kalap.... mellett.

Én firefox 3.0.3.-at használok, vagyis látszania kell a videónak mozilla alatt is :U .

https://ingatlan.com/33821564

(#5) pete_21


pete_21
addikt

Nekem is működik a videó. Bízom benne, hogy a játék jó lesz. Videó alapján nagyon tetszik :D

(#6) Viktor77


Viktor77
titán

Van nekem itthon egy ilyen verziójú (Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3) Portable Firefox-om (minden kiegészítő nélkül), hátha belefutok egy olyan oldalba, amit csak ezzel lehet megnézni.

És csodák-csodája, tökéletesen látszik a videó. Nem hiszem, hogy olyan extra gépem lenne, hogy nekem látszik, másnak nem.
Érdekes különben, azt mondják az okosok, hogy Firefoxot a "pro"-bb felhasználók használnak. Aztán tessék, minden második hírnél benyögi valaki, hogy neki nem látszik a videó.

Na mindegy, sorry az OFF-ért.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

Ez kegyetlenül jónak ígérkezik, bár a bétájára rettentő sok panaszt hallani...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.