Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Akkor most úgy lesz, hogy adják az IW-t és az áll majd egy kulcsból a dobozban és hozzá még pluszban lesz egy MWR kulcs is? Mert ha így akarják, akkor bárki tovább adhatja az aktiválatlan IW kulcsát. Nem? :F

(#2) oriic válasza szupermacs (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A dobozos változatról még nincs infó, valszeg a benne lévő Infinite Warfare Steames aktiválásával a profilra a Modern Warfare is rákerül egyszerre. Más megoldást nem tudok, minap home partnerrel Xbox-ra megvettük a játékot, ott vásárlás után azonnal megjelent a profilon az Infinite Warfare és a Modern Warfare Remaster is. (De PS4-es ismerősnél is ez volt elvileg)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) szupermacs válasza oriic (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor így már macerás. De nem hiszem, hogy egy komolyabb akciónál, kicsit később megvásárolva az IW-t, bárkit is földhöz vágna. Legalább 2 játékot kap 1 áráért az ember.

(#4) Rocco27


Rocco27
csendes tag

Nagyszerű, legalább az egyiket el tudják majd adni. :C

A támadások sorozata nem vagy nem feltétlen a témaválasztás miatt van, hanem az üzletpolitika, a játékosok meg nem hallgatása, az innováció teljes hiánya, más (és saját játékok) menetrendszerű lemásolgatása, korábbi CoDok ellehetetlenítése, stb., stb. és stb.

A "haterek" - így hívják azokat, akik jogosan negatív jelzővel merik illetni a minden évben megjelenő szinte csodát :W - évről évre egyre hangosabban szót emelnek az elégedettlenségükért.
Idén ez már odáig fajult, hogy a CoD: IW trailerje elérte a YouTube történelmének a 2. legtöbb dislike-t birtokló videója címet (több mint 3M dislike).

Én anno CoD1-el kezdtem és nálam a CoD4-ig tartott a széria.
Milyen érdekes, hogy a CoD4 hatalmas közösséget tudott felmutatni egészen 2014-ig mikor is kilőtték a PB Master szervert és a támogatást is végleg, aztán a CoD4 Master szerverek is időnként néha leálltak...

[ Szerkesztve ]

(#5) AxBattler válasza oriic (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor ez ennyi volt. Eggyel kevesebb pénzügyi kiadás.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#6) #85552128


#85552128
törölt tag

Ha igaz, lehet mégis COD-ozok idén ;]

Amúgy ez alapján akár az is lehet, hogy nincs képben az árusítás menetével és csak rámondta ami amúgy is magától értetődő lenne, nem jelent semmit amíg nem jelentik be.

[ Szerkesztve ]

(#7) Dilikutya válasza szupermacs (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

Call of Duty-ból nem szokott komolyabb akció lenni. :)
Warchest-et (CoD, CoD: UO, CoD2) szokták Steam-en is 15€-ért akciózni, az 5€/db, de ezek 10+ éves játékok. Dobozosan 2 ezer körül vannak a WaW-ig bezárólag, afölött drágább.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) Rocco27 válasza Dilikutya (#7) üzenetére


Rocco27
csendes tag

Az Activi$ion az egyik legpénzéhesebb cég a világon, minden cég potom pénzért (1-3 EUR) kínálja a régi játékait, ezek meg a régi játékaiért is elkérik a pénzt. Régen sosem akcióztak vagy ha igen adtak 10-20%-ot és kötelező volt örülnöd...

[ Szerkesztve ]

(#9) Dilikutya válasza Rocco27 (#8) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem panaszkodom, az engem érdeklő CoD-ok már megvannak, még a Black Ops 2 hiányzik, Quake, Wolfenstein is kipipálva tőlük. Pókember játékok eddig is kimaradtak, szóval úgy akcióznak, ahogy akarnak most már. Transformers-ek meg rosszak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10) tailor74


tailor74
őstag

Ha igaz a hír, hogy külön is megvehető lesz, akkor Cod-ozok az idén... :K

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#11) ribizly


ribizly
veterán

Fene tudja. Megvan az összes eddigi rész, de ez most kétséges. Egyrészt az IW nagyon Black Ops 3 ami nem olyan rossz, de az AW és a BO3 után nem kell még egy ugrálós game.
Másrészt vannak youtuber-ek, akik már csináltak róla egyfajta review-t és olyan dolgokról beszéltek, ami nagyon nem tetszett. Többször is elhangzott a "pay to win" kifejezés, amely egy "free to play" játéknál még elmegy, de ebben a kategóriában ez nem megengedhető szerintem... :((
Ami pedig a Remastered részt illeti engem annyira nem hozott lázba. Effekteken nem tweak-eltek annyit, a textúrák sok helyen ugyanolyanok, az meg hogy pár modernebb elem belekerült nem győzött meg, hogy ne inkább a simát vegyem elő... ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) juve600


juve600
nagyúr

jó lenne tudni biztosat róla
kipróbáltam a BF1-et is de az nem győzőtt meg,a COD4 meg régi klasszikus,ha külön adnak akkor elgondolkodnák rajta,de ez a IW nem jön be szintén

(#13) Gebriel


Gebriel
veterán

Igen csak örülnék, ha külön is kapható lesz, kedvenc részem. :)

(#14) fogtunder


fogtunder
nagyúr

előbb-utóbb úgyis kiadják külön, ha az IW már ezzel együtt se fog kelleni a kutyának se ;]

de amúgy ez a taktika konkrétan görénység. engem a MW Remaster érdekelne, az egyik legjobb FPS élményem volt az elmúlt 10 évben, de már vagy 3 éve hozzá se nyúlok egyik új részhez se, mert belefásultam. és nem tudnak újat mutatni. még egy új játék árát is odaadnám érte talán, ha lehetne külön kapni, de nem.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15) boogie84


boogie84
veterán

Nagyon olyan érzésen van, hogy ez egy MW2, amiben MW pályák, fegyverek vannak amit újra eladásra kínálnak nekünk.
Mit gondolok erről? :F

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16) nepszter1


nepszter1
addikt

Jo lenne ha újra lenne cod4 esport

(#17) ribizly válasza boogie84 (#15) üzenetére


ribizly
veterán

Nem. Legalábbis ha jobban megnézed a mozgást, akkor az messze van az MW2-től. Apró különbségek vannak az MW1 és MW2 között, de itt semmi más nem történt, minthogy ráhúzták a régi engine-re az új textúrákat, feljebb tekerték a részletességet, amit eddig lehetett mod-okkal, cfg hack-eléssel és kapott 1-2 modernebb játékelemet (pontok jelölése, hud, stb.), amit ma használnak a CoD-okban.
Így ez maradt CoD4, de pont ezért is nem éri meg annyira... :N

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) Dilikutya válasza ribizly (#17) üzenetére


Dilikutya
félisten

A legtöbb remaster/redux kiadás ennyiből áll.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#19) ribizly válasza Dilikutya (#18) üzenetére


ribizly
veterán

Azzal nincs semmi baj amúgy, csak akkor nem kell $-t kérni az eredeti tulajoktól... :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.