Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lofagi


lofagi
addikt

Nájsz nájsz! Szerintem nem vagyok egyedül, ha azt mondom,hogy a BF sorozat eddig is nagy konkurense, most lehetőséget kap egy hatalmas fordításra. Amit most művelnek a BF-el, az már felháborító, pedig mindig is nagy BF-es voltam, de most először várom a CoD-ot.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2) Cifu


Cifu
nagyúr

Azért a licencet az eredeti nevek használatára nem vették meg (AR-15 -> FS-15)... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ez meglepett. Eddig ez nem volt? :D Még ennyit sem "fejlōdött" az elmúlt években?
kezdem tisztelni a kiadót, nulla munkával (bo4 9hónap) hozzák a bestsellereket minden évben

Life, Uh, Finds A Way

(#4) oriic válasza hombre[EU] (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt, legalabbis annak neveztek, csak nem egeszen ugy mukodott ahogy szerettuk volna. :D

lofagi:

En meg mindig kulon veszem a ket sorozatot, szerintem nem egymas konkurenciai, annyi a kozos hogy mindketto FPS (szamomra)

Vartam idenre a modern BF folytatast, de csak nem akar jonni. Ez a VH tema nekem nem palya. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5) hombre[EU] válasza oriic (#4) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ezeknek a mainstream fps-eknek már rég ki kellett volna menniük a zūrbe, kolonizált/terraformált/szūz égitestekre kreatív,alternatív környezetek/gravitáció/flóra-fauna... vagy bármi :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#6) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Béta lesz majd valamikor?

(#7) oriic válasza HaZsolt (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos info meg nincs,majd augusztus elsejen lesz szo errol is elvileg.

Nem hivatalosan:

PS4 - augusztus 20.
PC/Xbox - augusztus 27.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8) - = Zk = - válasza oriic (#4) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ez a VH tema nekem nem palya. :(
szóval aszondod' egy jó kis Bad Company 3 tetszene Neked is?! ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) oriic válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szódával elmennne...Meg belevernék 2-3 ezer órácskát... :DDD

Live-Die-Respawn

(#10) - = Zk = - válasza oriic (#9) üzenetére


- = Zk = -
félisten

asziszem... visszahoznák a "Refurbished Atacama Desert" pályát. hely lenne nemulass :)) ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) Janby válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


Janby
tag

Egy Bad Company 3-ért még én is adnék pénzt. Vagy egy Battlefield 2143-ért :DDD

I AM:D

(#12) oriic válasza Janby (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na azért akár dupla árat is fizetnék.

Live-Die-Respawn

(#13) Xaels


Xaels
félisten

Az Army Of Two-ban volt nagyon jó fegyverösszerakó mód annak idején, ez is majdnem olyan részletesnek tűnik. Ha elhagyják a sok elbaszott perket és rámennek erre a vonalra akkor jól is elsülhet a dolog.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) Janby válasza oriic (#12) üzenetére


Janby
tag

Triplát ;] Meg előrendelném, meg regelnék bétára, meg holapóló?

I AM:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.