Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Azért a pofám leszakad, hogy egy 240 GB-os SSD "nem" elég alá! :W
Legalábbis, ha update-elni akarod. Alapvetően 220 GB-ot foglal, majd leszed rá egy 50+ GB-os csomagot. Na az ugye nem megy.
De, ha újra letöltöm az egészet ( :F ), akkor felfér ~235 GB-ba. BRAVÓ!

Egyébként tök jó, meg minden. Csak ez enyhén szólva durva.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Még mindig sok csaló van a játékba?

(#3) HELLAFLUSH válasza Maxxy10 (#2) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Sajnos igen...gyakorlatilag akármelyik felkapott PC-s multis játékkal játszol, mindenhol ott vannak. :(

(#4) Tocso1706 válasza Maxxy10 (#2) üzenetére


Tocso1706
csendes tag

Ps4-el heti kb. 10 meccsel nem találkoztam mèg velük. Legalább is mind reáli kill volt vagy hearthbeat sensor-os.

(#5) Maxxy10 válasza Tocso1706 (#4) üzenetére


Maxxy10
addikt

Konzolon amúgy is nagyon ritka.

HELLAFLUSH: Mert ingyenes, ehhez képest a Fortnite elég jól tartja magát ha jól tudom.

(#6) Steve_Brown válasza Tocso1706 (#4) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Konzolra hogy tesznek csalást? :S

(#7) ribizly válasza Steve_Brown (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Úgy, hogy crossplatform és PC-sekkel együtt megy. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) HELLAFLUSH válasza Maxxy10 (#5) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Ami nem ingyen van hanem több mint 10e Ft-ba kerül, ott is csalnak sajnos.

(#9) TrueWhitee


TrueWhitee
tag

Nem elég, hogy 57GB-ot le kellett tölteni, ahol csak maga 30GB a multis verzióhoz az a pár (talán két darab) új térkép (megvan a teljes játék), de ez a szezon is egy rakás fos bughalmaz lett. 6 meccsből 3-szor kifagyás (PC-n és Xboxon is), az egyiknél a Metroba belépve (Airport). A szokásos bugot se csinálták meg, amikor ki kell dobálnod az összes pajzsod a táskából, hogy a már fogyóban lévő pajzsaidat fel tudd tölteni rendesen. Meg még lehetne sorolni, amibe szarnak bele. Ja, igen.. Csalók, azokra is tojnak nagy ívben. Rengeteg olyan van, aki még streameli is ahogy csal, még sem dobták ki. Ahogy azt a lófaszjóska gyereket sem, akivel ez idáig 4-szer találkoztam és ahogy írta Hellaflush, a fizetős verzióban is rengetegen nyomják. Konzolra is van csalás (náluk hardveres és nem szoftveres), elég csak rákeresni, nincs min meglepődni, csak azt kevesebben használják.

[ Szerkesztve ]

(#10) ribizly válasza TrueWhitee (#9) üzenetére


ribizly
veterán

Akkor tessék:
Activision banned 20,000 Call of Duty: Warzone cheaters on Monday
\o/

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#11) Hoffer PC válasza ribizly (#1) üzenetére


Hoffer PC
csendes tag

Én is pont ma gondolkodtam ezen. Nekem 1TB SSD van a gépben, de igazából ha az ember egyszerre több játékkal is játszik, és szereti kipróbálni az újakat is, épp-épp elég az 1TB is.. :U

Üdv: Roland. +36307550213 - WWW.FLEXBYTE.HU -

(#12) Hoffer PC válasza Maxxy10 (#2) üzenetére


Hoffer PC
csendes tag

Én mostanában nem igen találkoztam csalóval.
Bár én szerencsémre, régebben sem. Talán 3x fordult elő.

Üdv: Roland. +36307550213 - WWW.FLEXBYTE.HU -

(#13) Hoffer PC válasza Steve_Brown (#6) üzenetére


Hoffer PC
csendes tag

Sehogy. :DD

Üdv: Roland. +36307550213 - WWW.FLEXBYTE.HU -

(#14) TrueWhitee válasza ribizly (#10) üzenetére


TrueWhitee
tag

Aha... 20ezer az x-hez viszonyítva... Érdekes módon, amíg nem volt Warzone, kb egy darab cheater sem volt, most meg Dunát lehetne velük rekeszteni. Ez a szám meg az égadta világon nem jelent semmit egy olyan játéknál, ahol milliós a felhasználók száma, még ha a fele konzolos plebs is. A nagy beígért telefonszámos, kétfaktoros "anti cheattel" is kitörölhetik a seggüket, mert ha olyan jó volna, kb annyi lenne, mint a kezdetek kezdetén, 0...zéró. Érdekes módon jó pár fejlesztő meg tudta oldani, hogy egy normális AC-t raktak alá. Persze itt nem a RIOT-os balherékre gondolok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.