Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) omfgk


omfgk
addikt

ingyenes jövőbeni tartalmak

Ezzel azért vigyázzunk.
Az mindenképpen pozitívum ,hogy nincsenek fizetős DLC-k, nem tagolódik tovább playerbase, de...

Ott a BF5 esete például, ahol láthattuk ,hogy DLC-k hiányában azért a játékba kerülő tartalmak mennyisége és minősége is visszaesett. Megint amúgy ahelyett ,hogy a játék fő problémáin csiszolnának, inkább a TTK-t b@sztatják.
Ezzel a változtatással még messzebb kerül a BF a COD-tól.

COD-ban a kempelés az igazi probléma.
Túl hangos lépészajok, claymore, gyors TTK, mapok kialakítása és a Killstreakek mind arra ösztönzik a játékosokat ,hogy spawn után eljussanak a legközelebbi épületig és ott is maradjanak amíg lehet.

Véleményem szerint a jelenlegi BF és COD játékból össze lehetne gyúrni egy tökéletes egyveleget. :))

[ Szerkesztve ]

(#2) atike


atike
nagyúr

Nagyon jó, meg minden, de:

"mindhárom platformon összeomlik a program időnként."

Ez most komoly...? Ki lehet adni így játékot...? :(((

(#3) Deck válasza omfgk (#1) üzenetére


Deck
titán

Camp of Duty.. :C ;]

PS5

(#4) Dyingsoul válasza atike (#2) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Én PC-n már vagy 30 órát beletettem de egyszer sem crashelt vagy akadt ki.

Szerintem a COD tökéletes reflex shooter. Taktikára ott az R6 és a PUBG, nagyszabású harcokra meg a BF5. Szerintem aki a mostani felhozatalban nem talál magának tetsző FPS játékot, az nem is szereti igazából az FPS műfajt. Tényleg minden van most a piacon ami kellhet.

Jah és a kampányt Realism-en toltam végig... hát oda szerintem kevés becslésnek a 10 óra, már ha az átvezetőket nem skipeljük. Nem vagyok büszke rá, de tudi volt olyan rész, ahol egy pálya egy adott részén fél órát eltököltem mire megtaláltam, hogy a süvítő lövedékek között hol lehet átmenni, hogy ne végtelenített rohamokban jöjjenek az ellenfelek. Én inkább 15 órára saccolom minimum de kár, hogy nem néztem meg.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#5) GSP


GSP
aktív tag

2060S-hez jött ajándékba, eddig semmi crash nem volt, szép grafika, jó kampány mód. Eddig ennyi.

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#6) HaZsolt válasza atike (#2) üzenetére


HaZsolt
őstag

Nem tapasztaltam egyszer sem. Semmi ilyen nem volt, haveromnak sem pedig jó pár órát belepumpáltunk.

(#7) NemMo


NemMo
őstag

Nekem szerencsére nem omlott össze egyszer sem one x-en, de lehet olyat is olvasni, hogy sok embernél sok összeomlás után már más játékok is crashelnek, tehát maradandó károsodást szenvedett a box. Ez azért nagyon gáz

(#8) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

PS4 Pro-n szerencsére eddig semmi anomália nem volt.

(#9) Hikvision


Hikvision
senior tag

Nálam sem omlott össze egyszer sem, túl van dramatizálva a szöveg.

20 éve a PH-n.

(#10) D4v3


D4v3
őstag

Itt se volt crash 2 PC-n sem, ez inkább a hangos kisebbség lesz (attól még ciki persze). A többi ponttal egyet lehet érteni viszont, az meg külön tök jó, hogy 3 hónap múlva nem döglik majd meg a PC oldal és marad 1-1 lobby SC meg HC-ra.

(#11) Hikvision válasza D4v3 (#10) üzenetére


Hikvision
senior tag

Általában a régebbi gépeken szarakodik a játék, de hát azoktól csodát nem kell várni.

20 éve a PH-n.

(#12) pomorski válasza HaZsolt (#6) üzenetére


pomorski
őstag

És beváltotta a hozzáfűzött reményeket?

(#13) Dave567 válasza Hikvision (#11) üzenetére


Dave567
addikt

Igen, én is azt olvasom, hogy i5 meg ilyen gépeken nagyon nem megy..

(#14) Hikvision válasza Dave567 (#13) üzenetére


Hikvision
senior tag

Az sem mindenhol igaz, mert pl poénból felraktam az irodai gépre: i5 4690K + GTX 1660 + 16gb ram, és ott is tökéletesen megy.

20 éve a PH-n.

(#15) sp8787


sp8787
addikt

Ez a leggyengebb/rosszabb "nem teszt/review" amit valaha olvastam.
Ebbol nekem egyaltalan nem derul ki ,hogy tud e az iro google-el latin idezeteket keresni vagy esetlegesen van tenyelges latinos vagy gorogos muveletsege ami kimondottan szukseges egy jo jatek"beszamolo" megirasahoz es az intelektualis foleny sugarzasahoz.

Van ennel lejjebb?!!

;] :DDD

(#16) oriic válasza sp8787 (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En kerek el elnezest, megyek is a sarokba a kukoricara terdelni... ;] :O

Live-Die-Respawn

(#17) GSP válasza Hikvision (#14) üzenetére


GSP
aktív tag

Jó kis ''irodai'' gép ;)

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#18) b.


b.
félisten

Nagyon jó szösszenet lett oriic, jól megfogalmaztál és összefoglaltál mindent .
Jó kis játék lett, bár én a hagyományos " buta" COD" játékokat is szeretem, de ez is bejön most már. Jók a fegyverek + nem lehet ész nélkül darálni de azért túl gondolni sem kell. szóval jó ez a fajta egyensúly.
nekem amik nagyon bejönnek azok a hangok fejhallgatón át. Az valami durva mennyire jók a térhangok + már nerfelték a lépések hangját.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19) Corpuscle válasza b. (#18) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nekem is kellett idő, mire felvettem a ritmust. Sikerült találni számomra megfelelő fegyverbeállításokat is (Kilo, Mp5, Mp7-re). Érdemes egy fegyón belül is kísérletezgetni, nagyon eltérő végeredményt el lehet érni.
Talán kevesebb a kemper is (nálam mondjuk TDM off), lehet ráuntak egy hónap alatt a sarokban csücsülésre és kimerészkedtek a fényre. :)

Az írás teljesen jó lett! :R

[ Szerkesztve ]

(#20) Dave567 válasza Hikvision (#14) üzenetére


Dave567
addikt

Sok minden közbe szólhat itt is.

(#21) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Első szezon december 3-án indul.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#22) b. válasza oriic (#21) üzenetére


b.
félisten

De örülnék ha a sztorihoz is jönne valami plusz. nekem bejott.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#23) Corpuscle válasza oriic (#21) üzenetére


Corpuscle
őstag

Vacant, Crash. Nosztalgiafaktor lvl 100. Rákerestem a Cod 4-es pályákra, bármelyikkel meglennék most is. Remélem jön még onnan pálya.

(#22)b.: Ha leül a multi (remélem minél később), újra végigjátszom, nekem is tetszett.

(#24) oriic válasza b. (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kaptunk valaha COD-hoz sztori kiegeszitot egyaltalan? :DDD

Live-Die-Respawn

(#25) b. válasza oriic (#24) üzenetére


b.
félisten

Sajnos nem. Talán ez ebben is kivétel lehetne. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#26) GSP válasza b. (#25) üzenetére


GSP
aktív tag

De jó is lenne ;)

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#27) RetroFighter


RetroFighter
tag

Köszönöm szépen a tesztet! :R

PS4 Pro-n játszok a játékkal, eddig (lekopogom) egyszer sem dobott ki, remélem tartani fogja ezt a jó szokását :K

(#28) oriic válasza RetroFighter (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A legutóbbi patch-ek szerencsére már javítottak a játék teljesítményén konzolokon, utóbbi időszakban megszűnt a crashelés és a gép kikapcsolás is. (Viszont még mindig jól meghajtja a konzolt a cucc)

Live-Die-Respawn

(#29) RetroFighter válasza oriic (#28) üzenetére


RetroFighter
tag

Utóbbit erőteljesen hallom én is :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.